11 žingsnių į sėkmingą interviu

parašė , 2014-10-05 19:27

Geros santraukos turėjimas, žinoma, padės jums gauti tą interviu, bet kiti yra jūsų reikalas. Yra kai kurie naudingi patarimai (keli, jūs galbūt negalvojote), kad padėtų jums į to darbo gavimą:

Tyrinėkite organizaciją:

Kai tik jūs sužinote, kad jūs turite interviu su kompanija, pirmas daiktas, kurį jūs turite padaryti yra ėjimas tinkle, kad tikrintų jų žiniatinklio svetainę (jei jie turi vieną). Jei jie nedaro, tai jūsų negali iš tikrųjų paklausti ar kaltintas už tai, kad tu neturėjote jokių žinių.

Jūs neturite perskaityti atidžiai visų puslapių, bet tik pakankamai pakelti nedaug informacijos. Jūs turite ieškoti priežasties dėl to, kodėl jūs norite dirbti tame darbdavyje.
Jei jums užduoda klausimą, "jūs žinote kažką apie mūsų organizaciją?" Tada jūs nenorite, kad jūsų atsakymas būtų "Ne". Tuo pačiu metu, jūs nenorite duoti jiems viso didelio gražbyliavimo (jūs būsite pakelti juos).

Jūs iš tikrųjų padarysite įspūdį imančiam interviu, jei jūs galite pasiūlyti net tik mažai kažkas, kad parodytumėte, kad jūs tyrinėjote, ir randate kelis paprastus dar patraukiančios dėmesį priežastys dėl to, kodėl jūs norite dirbti juose.

Tyrinėkite vaidmenį:

Garantuokite, kad jūs neskubate, kad turėtumėte naudą, skaitytą iš naujo per darbo apibūdinimą vėl. Galvokite apie klausimų tipą, jūsų gali paklausti dėl vaidmens ir reikalingų įgūdžių. Galvokite apie pavyzdžius praeityje, kur jūs atlikote panašias užduotis ar turėjote panašias pareigas. Kai dėl perduodamų įgūdžių, patirties ir pareigų, yra taip pat visiškai priimtinas.

Praktika:

Galvokite apie klausimus, kad jūsų galėtų paklausti, rašyti juos ir tikrai verčiatės interviu su draugu ar ryšiu. Aš nemanau, kad jūs rote-studijuojate savo linijas. Tai nėra niekada gera mintis todėl, kad jūs negalite numatyti klausimų, jūsų paklaus, ir jūs galite būti pabrėžtas, jei jūs negalite atsiminti specifinio atsakymo, ar jūsų paklausia kažką, apie kurį jūs niekada negalvojote. Bet tikrai praktikuokitės. Tai padės jums turėti pagrindinę mintį apie tai, kaip jūs laukiate, kad atsakysite bet kurį iš akivaizdžių klausimų.

Nevėluokite:

Spręskite savo maršrutą ir palikite daug laiko pasiekti interviu, net jei jūs paliekate 30 minučių ar valandą anksčiau, negu jūs turite. Jūs nenorite panikuoti apie to nesukūrimą laiku. Papildomas laikas duos jums, laikas nueiti kažkur kitur netoli, pasodinti ir turėti kavą, atsipalaiduoti, sudaryti save, eina į vonią, ir taip toliau, ir atvyksta laiku interviu.

Jei jūs vėluojate (nesvarbu, kas atleidžia jus, turi), tai visada pažymima. Tai kuria neigiamą įspūdį, ir tai padeda jus už nedelsiant. Aš taip pat išgirdau apie žmones, pasakytus tik išvykti, be ėmimo interviu galimybės. Jie mano, kad, jei jūs negalite padaryti to per interviu, paskui jūs sugebėsite paversti į tai į darbą laiku?

Nebūkite ankstyvas:

Atrodo kvailas, bet nebūti per ankstyvas taip pat todėl, kad tai gali taip pat turėti neigiamą efektą. Būdamas nedaug ankstyvas yra geras, bet aš pasakyčiau, kad riba yra 15 minučių. Nedaug anksčiau negu tai, ir jūs esate tik erzinantys žmonės. Imantis interviu nelaukia jūsų, ir jie nėra paruošti jums.

Aš pamatytas viena mergaitė neseniai pakeliu vieną valandą anksti. Ji tada sėdėjo laukiamajame, darydama pasikalbėjimą su darbuotojais (kas bandė dirbti), ir sėdėjo, kalbėdamas ant jos nešiojamojo telefono. Sprendimas buvo jau priimtas anksčiau, negu ji mindė į interviu kambarį. Kuris atneša man mano kitam punktui…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Išjunkite savo ląstelę:

Anksčiau, negu jūs įeisite į pastatą, išjungsite jūsų telefoną visiškai. Nebūkite posėdžiu texting, paklausimu žmonių ar jūsų Facebook puslapio tikrinimu tuo metu, kai jūs laukiate. Jei jūs būsite pamatytas, darydamas tai, tai bus manoma, kad jūs negalite apsieiti be savo phone/FB valandą, taip, kaip jūs susidorosite 8 valandas kiekvieną dieną?

Taip pat, žinoma, yra galimybės, kad jūsų telefonas skambės, pypsės ar vibruos per interviu procesą. Ne tiktai tai sukels jus įtampa per interviu, bet tai taip pat suerzins pragarą iš imančio interviu.

Šypsena ir būti draugiška. žmonės tik mėgsta tai!

Kiekviena komunikacija jūs turite su bet kokiu potencialiu darbdavio pašaru į didesnį paveikslą. Būkite mandagus ir draugiški kiekvienoje sąveikoje procese – nuo paties pirmo pokalbio telefonu į paskutinį ‘viso labo’ registratoriui ant jūsų kelio lauke. Būkite mandagus su tuo, kas bebūtų pakelia telefono ragelį; būkite malonus kiekvienam, kurį jūs pasitinkate asmeniškai ir duodate kiekvieną, kuris jūs sutinkate rankos paspaudimą (kur reikalingas) ir didelė šypsena, ir žiūrite juos akyje, kai jūs kalbate su jais.

Aš turiu draugą, kuris dirba kaip registratorius, ir kiekis numatomų tarnautojų neįtikėtina, kurie yra šiurkštūs jai telefonu ar asmeniškai. Ką jie nesupranta, yra, kad ji yra taip pat vienas iš bendrovės direktorių! Panaudokite šias žinias savo pranašumui.

Atsipalaiduokite:

Vienas iš geriausių būdų atsipalaiduoti mano, kad imantis interviu yra ant jūsų pusės. Keliems, tai gali net būti jų pirmu kartu, imant interviu iš bet ko, ir jie yra taip susijaudinę, kaip jūs esate. Geras imantis interviu nesidomi jūsų pagavimu meluojant. Iš tikrųjų, dauguma jų yra ant jūsų pusės, ar yra mažų mažiausiai, jie artės prie interviu profesiniame būde. Tai gali net padėti jums atsipalaiduoti, jei jūs galvojate apie imantį interviu kaip apie kažką, kas nori, kad jūs pasistengtumėte.

Būkite:

Jūs nedarysite save jokios paslaugos, jei jūs pabandysite malšinti savo asmenybę, ar simuliuoti, kad būsite kažkas, kuriuo jūs nesate.

Nebūkite grump:

Dauguma mūsų turbūt buvo ten, darbe, kurio mes neapkenčiame. Jūsų bosas yra idiotas, jūs nepasidarote užmokėtas pakankamai, ar jūs nesisekate su kitais personalo nariais, ir taip toliau. Neminėkite to todėl, kad jie nenori išgirsti to, ir tai turės neigiamą poveikį ant jūsų interviu. Jei tai yra atvejis jums, ir jūsų paklausia, "Kodėl jūs norite palikti savo einamąjį darbdavį?" ar, "Kodėl jūs palikote savo paskutinį darbdavį?", jūs gulite. Aš nerekomenduoju gulėti per interviu, bet tai yra ‘baltas’ melas. Paverskite tai į kažką teigiamo:" Aš pasirūpinu progresu savo karjeros", ar "aš jaučiu, kad šiai padėčiai daugiau tiktų mano patirčiai ir gebėjimams". Būdamas neigiamas apie jūsų einamąjį/praėjusį darbdavį ar kolegą (ą) negali niekada būti geru daiktu. Jie nežino jūsų istorijos ir manys, kad tai yra problema su jumis, prašom sulaikyti visa tai teigiama ir linksma.

Ir pagaliau:

Tuo metu, kai jūs manote, kad tai gali būti puikiu darbu jums, gali būti, kad tai nėra. Yra kitų darbo vietų ten. Yra daug darbo vietų, kurias aš niekada negavau, kuris aš galvojau, buvo puikūs man, bet tai yra tik per vėliau, aš buvau dėkingas, kad aš nepadariau, dėl įvairių priežasčių. Jei jūs atminsite tai tada, jūs nunešite kažkokį spaudimą nuo savęs savarankiškai, kurį tai yra jūsų vienintelė galimybė įvykdyti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.