3 blogiausios dangos laiško klaidos. kaip padaryti dangos laišką, kuris gauna jus darbas

parašė , 2014-08-02 14:49

Jei jūsų pakartotinai naudoja jūsų dangos laiškus su smulkiais pasikeitimais ar nenaudoja dangos laiškus apskritai, tai jūs eikvojate galimybę. Yra dvi pagrindinės priežastys padaryti laišką. Pirmas turi parodyti, kaip jūs esate kitoks negu lenktyniavimas. Antras turi jungtis asmeniškai su darbdaviu. Tiktai padarytas pagal užsakymą dangos laiškas gali padaryti abu jų.

Pirma paprasta dangos laiškų taisyklė padaro juos pritaikytus į darbą ir skelbimą pažinčių skyrelyje jums, atrodydama skirtinga negu kiekvienas else dangos laiškas. Laiškas turi iš tikrųjų supažindinti jus kaip geriausią kandidatą į darbą. Vienas lengvas būdas padaryti tai turi pridėti tris kulkos punktus. Įsitikinkite, kad jūsų kulkos punktai apibūdina svarbiausius aspektus darbo kad jūsų skillset fullfills

Kitas paprastas būdas padaryti tai turi turėti draugą sakyti jums, ką jūs specialiai aprūpinate šiam darbui. Išreikškite kitais žodžiais savo draugo komentarus, kad būtumėte tame pačiame tipe kalbos kaip darbo registravimas.

Antra, būkite ekspertu, ir būkite tik teisiu ekspertu. Daug žmonių vartoja labai miglotą, kuklią kalbą dangos laiškuose. Mokykite save pavartoti labai specifinę kalbą jų laiškų viduje. Galingiausias būdas padaryti tai parodo, kad jūs turite du retus įgūdžius ar kvalifikacijas. Inžinierius su MBA galėtų būti daugiau vertintas, kad būtų taikomasis vadybininkas negu lenktyniavimas. Jei jūs turite ekspertizę darbo viduje ir pramonės viduje, tai tai yra kitas svarbių kvalifikacijų susikirtimas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Žinokite, kad net hobiai, enthusiam, ar šeimos fonas gali aprūpinti pagrindines žinias. Gydytojo sūnus turi gerą supratimą iššūkių tht gydytojų veidas. Lenktyninio automobilio entuziastas gali parodyti aistrą automobiliams, kad kiti galbūt neturi, ir enthusiam gali padaryti ryšius su darbdaviais.

Trečia, palikite juos su daugiau, kad pažiūrėtumėte į – ar kad jie nori pažiūrėti į. Įsitikinkite, kad jūs nurodote kažką kita savo laiško viduje. Darbo pavyzdžiai ar patvirtinimas, kurį skelbiama ant LinedIn, gali būti pasiūlyti dangos laiške, kreipdami darbdavį į jūsų LinkedIn profilį. Tai yra būdas parodyti jėgas ir tikėjimą be ‘gyrimosi’. Jūs norite pastatyti santykį su laukimu, kad jūs būsite pasamdytas. Antras kelias atneša pavyzdį darbo su jumis ir užuomina kad dangos laiške.

Dangos laiškų punktas turi jungtis su darbdaviu (paliekantis jį, norėdamas daugiau) ir priversti jus stovėti iš lenktyniavimo. Laisvesnėms mintims apie jūsų svajonių darbo gavimą prisijungia prie manęs ant mano blog, >

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.