5 patarimai moterims, kurios nori būti pasamdytos!

parašė , 2014-01-18 09:39

Aš buvau ganėtinai įkvėptas Terri Murphy "5 Patarimai Moterims, Kurios Nori būti Pasamdytos." (SuccessBuild.com vasario 7-ąją). Jos straipsnyje ji iš tikrųjų neskuba, kad duotų kai kurias kietas mintis dėl, kaip išeiti ant Viršūnės interviu procesui.

1) būkite Paruošti.

Jūs galite būti geriau paruoštas, siūlydamas "įgūdžio naudos tvirtinimus." Tai yra tvirtinimas, kurie susideda iš 2 dalių:

Apibūdinimas jūsų įgūdžių ir ką jūs galite padaryti kompanijai

Nauda (a)/ar jūs sugebate atgabenti.

Apibūdinkite savo įgūdį:

Aš galiu instruktuoti ir treneris ant jūsų rentgeno nuotraukos instrumentų naudojimo. Pažymėkite, kad žodis "gali" pabrėžti, kad veiksmai, paskui tvirtinimo pabaigoje prideda žodžius.
" Gabus į" Pavyzdį: aš galiu instruktuoti ir treneris ant rentgeno nuotraukos mašinų naudojimo taip:

Aš sugebu pradėti mokymą jūsų žmonės diena, aš pradedu darbą.

Duokite Detales, Imantis interviu yra mokytas susitelkti ties detalėmis ne bendrumas. Bendrumas rodo perkėlimą jūsų ir ne jūsų praėjusio atlikimo. Vietoj to duokite kietus pavyzdžius to, kai jūs panaudojote specifinį įgūdį, apibūdinkite tai, ką jūs padarėte su tikromis kliūtimis ir kaip jūs pasielgėte su tomis kliūtimis, greta rezultatų, kuriuos jūs pasiekėte. Kadangi dauguma kompanijų domisi galutiniu rezultatu, Kas Gali Jūs Daryti Mums Šiandien!

2) Sukurkite Pats Prekės ženklas:

Apskritai būkite švarūs, renkamas ir konservatorius, jei jūs turite tatuiruotes, prašom paslėpti juos greta aprangos tinkamai (joks juodas lakas nagams), lite kvepalai ir prašom nesiartinti prie žargono ar neatitinkančios kalbos.

3) Pabrėžkite Savo Įgūdžius:

Aš manau, kad darbdavio išleidimas žino, kad jūs esate pats, starteris, ir gabus galvoti už dėžės yra taip svarbus kaip būdamas komandos žaidėjas, tokiu būdu interviu susitelkia ties jūsų įgūdžiais ir ką jūs galite padaryti specialiai kompanijai, su kuria jūs imate interviu.

4) Išvystykite Strategiją Sunkiems ir Nelauktiems Klausimams:

Dauguma mūsų bijo ir nėra paruošta nelauktiems klausimams per interviu? Patyręs imantis interviu užduos klausimus, kurie ištemps jūsų gebėjimą atsakyti ir išleidžia jus rodyti, kokius įgūdžius jūs iš tikrųjų turite pasiūlyti.

Aš žinau nuo patirties, kad, kai aš neskubėjau, kad būčiau paruoštas, aš jaučiuosi įsitikinęs atsakyme bet kokių sunkių klausimų su geru doru atsakymu, kuris tada padeda sulaikyti mane bėgime. Aš žinau, kad, kai aš esu paruoštas ir sugebu atsakyti tuos sunkius klausimus tai padeda mane žingsnis virš likusios dalies kandidatų, ir tai padarys tą patį jums. Jūs padarysite geriau, kad atsakytumėte sunkius klausimus sąžiningai. Kalbėjimas apie jėgą, kuri atvyko iš grublėtos situacijos jūsų gyvenime leido mus, imantis interviu žino, kad jūs sugebate pasimokyti iš jūsų klaidų, ir rodo, kad jūs nesate puikus.

5) Gaukite Čempioną/Aistruolių vadą: Čempionas/Aistruolių vadas gali duoti naudos ir jums kandidatas ir darbdaviui, atitikdamas kandidatą į darbdavio neatidėliotiną reikalingumą. Tai gali būti bet kuo, kas yra reputacija, gali supti sprendimą jūsų paslaugoje. Tas asmuo gali kalbėti jūsų paslaugoje nuo asmeninės patirties. Žmonės mėgsta pasamdyti žmones, kurie yra rekomenduoti kažko, kuriuo jie patiki ir žino. Atsiminkite kartais, kad tai yra ne visada, ką jūs žinote, Bet ką jūs pažįstate, tai bent jau gaus jus duryse interviu.

"Terri Murphy" yra inspirational moteris pagrindinės moterys, kad būtų geriausias, kuriuo jie gali būti, nueikite į SuccessBuild.com dėl išsamesnės informacijos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.