7 strategijos padaryti jūsų santraukos įsipareigojimą

parašė , 2017-10-16 22:22

Santraukos Patarimas, Skaičius 1 – Patrauklus Suvestinis 1. Į résumé tikslą piktai žiūri. Tai buvo daugiau kaip 20 metų. 2. Tikslas turėjo papratimą pasakyti darbdaviui, ko kandidatas nori. Šiandien tai pasenę todėl, kad akivaizdu, kad jūs ieškote darbo! 3. Ties reziumė susitelkia, ką jūs, kaip kandidatas, galite padaryti darbdaviui. Tai yra geras jausmui skyrius. Tai ekvivalentiška rankos paspaudimui. 4. Minkštų įgūdžių akcentavimas čia duoda jūsų santraukai žmonijos branduolį.

Santraukos Patarimas, Skaičius 2 – Patrauklios Antraštės • Panaudokite "Pagrindinę kompetenciją", jei jūs turite dvejus iki penkerius metus patirties ar perjungiate karjeras. Duokite savo ekspertizės kategorijas čia. • Panaudokite "Profesinę Ekspertizę", jei jūs turite ilgesnes darbo istorijas
Ir taip susumuoja juos čia. • Panaudokite "Techninę Kompetenciją", jei jūs esate techniškai kompetentingas. Tai yra svarbiausia sritis specialiai žmonėms, kurie kreipiasi dėl techninių darbo vietų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Santraukos Patarimas, Skaičius 3 – Patraukiantis Patirtį 1. Žmonės baigia tuo, kad skiria daugiau dėmesio darbo pareigoms ir apibūdinimui negu pasiekimai. Nedarykite to. 2. Apimkite rezultatus, padarinius ir įnašus, padarytus jūsų ankstesnėse darbo vietose, greta kompanijos pavadinimo, darbo pavadinimo ir darbo metai. 3. Sulaikykite juos trumpus, saldžius, glaustus ir kompaktiškus. 4. Valstybė svarbiausi punktai iš pradžių. 5. Valstybė vertingiausi bitai iš pradžių. 6. Išvenkite išdėstyti daugiau kaip 7.

Santraukos Patarimas, Skaičius 4 – Patrauklios Išsimokslinimo Įsimintiniausios vietos 1. Įstaiga, datos sekė, ir laipsnis ar pažymėjimas, kurį jūs gavote yra įrašyti į sąrašą išsimokslinimo skyriuje. 2. Profesinis išsivystymas, suaugusių mokymas, ant profesijos mokymo ir kitas netradicinis išsimokslinimas turi būti įtraukti čia be to. 3. Kaip premija – išdėsto kažką, kurį jūs šiuo metu darote. Renginiai jūs norite pasimokyti ir užaugti, kad taptumėte geresnis.

Santraukos Patarimas, Skaičius 5 – Patraukiantis Pabaigą 1. Čia, pridėkite elementus, kurie nedaro ganėtinai tinkamas niekame iš kitų skyrių. 2. Techninei padėčiai, tai galėjo apimti patirtį su priklausančia ar pritaikyta programine įranga. 3. Vykdomajai padėčiai, jūs galėjote apimti vadovavimo veiksmą. 4. Pagrindiniai apdovanojimai, pripažinimas ir pasiekimai, kurie užsitarnauja šiek tiek daugiau dėmesio negu detalė kitoje résumé dalyje, jie gali nueiti čia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Santraukos Patarimas, Skaičius 6 – Susižadantis Visiškai 1. Įdėkite į kapsulę visą Santrauką kaip paketą. 2. Turėkite Centro & Brand 3 ypatingumą. Duokite darbdaviui kažką papildomo, kad nekantriai lauktumėte 4. Garantuokite, kad viskas nuo projekto į pristatymą yra skirtinga 5. Visada atsiminkite – turinys yra karalius!

Santraukos Patarimas, Skaičius 7 – Įsipareigojimas 101 1. Nepriimkite tik todėl, kad jūs esate geras savo darbe, jūs esate taip pat geras Žymės įspaudime, Santraukos Rašyme, Interviu Įgūdžiuose ir Darbo Ieškojime. Palikite tai Profesionalams. Būti Mentored pagerins jūsų galimybes buvimo Patrauklus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.