Apsaugokite savo naminį verslą nuo ekstremalaus oro

parašė , 2012-12-18 14:56

Oras gali turėti nusiaubiantį, paveikia ant jūsų naminio verslo. Vasarą 2007 Jungtinė Karalystė patyrė daug aukštesnius kritulius negu normalus. Gegužė į liepą buvo šlapiausi 3 mėnesiai nuo to laiko, kai įrašai prasidėjo. Apytiksliai 50 000 namų ir 7000 firmų iškentė žalą dėl potvynio.

Kadangi lietus tęsė atvykti, mūsų potvynio gynyba kovojo susidoroti. Daug namų turėjo žlugdymą savo maitinimo šaltinyje, komunikacija buvo išmušta, ir keli net turėjo problemas su jų gėlo vandens aprūpinimu.

Atrodo, ekstremalus Orai Šalčininkuose, sukeltas klimato pasikeitimo vyksta reguliariau. Ką jūs galite padaryti, kad sutrukdytumėte kai kurioms iš žalų, padarytų keisto Orai Šalcininkuose? Jūs galėjote pradėti su įsitikinimu, kad jūs turite tinkamą naminį verslo draudimą.

Pasiruoškite blogiausiam, turėdamas Verslo Tęstinumo Planą. Sulaikykite reguliarias atsargines kopijas svarbių duomenų ir turėkite planus, paruoštus sugrąžinti jūsų verslą greitomis skubiai po mini katastrofos. Nupirkite pagrindinę įrangą kaip fakelai, baterijas & žvakės ir investuoja kapitalą į mažą gesintuvą. Sulaikykite trupučio uolos druskos patogu atveju sniego ar ledo. Įsitikinkite, visi jūsų langai ir durys yra patvirtinti tinkamai. Jei jūs turite seną dūmtraukį, įsitikinkite, kad tai vis dar saugu ir jei jums nereikia to daugiau ne paskui nunešti tai apskritai.

Priveskite elektriką, kad pamatytumėte, jei kokios nors priemonės gali būti imtos, kad apsaugotų jus nuo valdžios žlugdymo ar bangų. Paprasti matai kaip turėjimas teisingo kabelio, padorios saugiklių dėžės ir valdžios lizdų bent jau 12 colių virš grindų lygmens galėjo turėti didžiulę reikšmę. Paprašykite savo vietinio patyrusio patarimo santechniko. Tikrinkite savo drenažą, kad įsitikintumėte, kad nėra jokio blokavimo. Jūs galite įdiegti, negrąžina vožtuvus jūsų drenaže ir tualetuose, kad vanduo galėtų tiktai tekėti vienas kelias.

Jei jūs turite didelius medžius, augančius šalia namo, įsitikinkite, kad šakos yra apkarpytos atgal, ypač tie artimiausi jūsų namui, langams, aukštos įtampos linijoms ir telefoninėms linijoms. Užmeskite akį į orų prognozes ir jei yra jūsų rajono audrų prognozė, tada įsitikina, kad jūs imatės kai kurių paprastų priemonių kaip bet kokių laisvų dalykų sode sudėjimas, apimdamas sodo baldus.

Išjunkite visą elektros įrangą ir įsitikinkite, kad jie yra sukaupti tiek aukštai kiek galima. Jei jūs turite brangius kilimėlius ant grindų, susukate juos ir kaupiate kažkur seifą. Nuneškite dalykus sentimentalios vertės ir paimkite juos laiptais į viršų.

Jei po viso jūsų ruošimosi jūs vis dar patiriate tam tikrą pakenkimo kontaktą jūsų draudimo bendrovė nedelsiant. Darykite bet kokių pakenkimų nuotraukas anksčiau, negu jūs pradėsite tvarkytis vėl. Jei apskritai galimas laukia, kol jie nesugebėjo apžiūrėti pakenkimą anksčiau, negu dideli išvalys.

Klimato pasikeitimas vyksta. Yra įrodymas Orų prognozė Šalčininkuose. Ledynai tirpsta, vandenynai pašildo, ir mes patiriame aukštesnius ekstremalaus Orai Šalcininkuose dažnumus. Europoje šiais metais įrašo, nuvirto. Dresdenas įrašė aukščiausius kritulius, kol Prancūzijai smogė beprecedenti šilumos banga šiuolaikiniais laikais. Tūkstančiai žmonių mirė kaip tiesioginis šilumos bangos rezultatas.

Pasaulinių mokslininkų dauguma sutinka, kad, jei žingsniuose nežengia dabar tai galėtų tapti per vėlai, kad pakeistų tai. Mes galėtume kovoti daryti įtaką mūsų politikams, bet žengdami kai kuriuose pagrindiniuose žingsniuose, mūsų firmos gali būti geriau paruoštos ateičiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.