Apsipirkimas parfumerijoje

parašė , 2012-12-28 13:26

Tai yra paslaptis, kodėl bet kas norėtų užmokėti septyniasdešimt dolerių ar daugiau kvepalų buteliui, bet milijonai butelių Parfumerija ir eau de parfum yra parduodami kasmet moterims, kurios nori, dargi yra trokštančios, kad užmokėtų tas piktinančias vardo prekės ženklo kvepalų ir odekolono butelio kainas.

Kodėl mokestis visas, kad pinigai, kai jūs galite kaip tik taip, kaip lengvai gauti tą patį aromatą iš alternatyvaus šaltinio? Tikras vardai, kaip “beldimas šalin,” “klastotė,” ar “imposter” gali turėti neigiamas numatomas reikšmes, bet tai nereiškia, kad tai nėra didelis aromatas ar vertė. Iš tikrųjų tai gali būti daugiau vertės. Parfumerija žino tai.

Parfumerija yra internetinė tinklo parduotuvė, kuri specializuojasi dirbtinėse versijose registruotojo prekės pavadinimo kvepalų ir odekolonų, kurie yra einamieji aromato pasaulio smūgiai. Jie yra didelis atgaminimas ir daro puikų argumentą, kuris pigesnis gali kartais būti kaip tik taip, kaip geras jei ne geriau negu originalas.

Vienas iš jų argumentų yra, kad kai kurie iš aromatų yra taip šalia originalo, kad kai kurios iš puikiausių nosių pasaulyje, a.k.a. profesinis sniffers, negali pasakyti skirtumo. Didžioji dalis yra, kad jūs galite nupirkti šitą aromatą originalo kainos frakcijai.

Parfumerija nesustoja ten nors. Jie taip pat siūlo platų kitų produktų pasirinkimą, kad kutentų net priekabiausio vartotojo vaizduotę. Didelis naujas kūno losjonas, pulverizatorius, ar kvepalų butelis ir daug daugiau laukia bet ko, kas peržiūri jų produktų pasirinkimą.

Jie tikrai siūlo vardo prekės ženklo linijas tam tikrų produktų, tokias kaip Burt Bitės, Greenleaf Dovana, ir Purvo Pyragas. Jei jūs perkate dovaną ir vis dar negalite išsirinkti, kas nupirkti, tai kodėl pirkimas dovanos krepšys. Dovanos krepšiai daro didelį pasirinkimą bet kokiam atvejui, ir ši žiniatinklio svetainė siūlo didelį pasirinkimą.

Pinigų taupymas yra galutinis tikslas Parfumerijoje. Jūs galite surasti platų pasirinkimą ir įvairovę skirtingų kvepalų ir odekolonų bet kokiam atvejui. Jūs neturite išleisti nieko žinoti, kad jūs dėvite imposter kvepalus, bet kodėl nemesti tą bombą, kai jie kalba apie tai, kiek jie užmokėjo už jų vardo prekės ženklo versiją?

Pasakykite jiems, kad jūs tiktai užmokėjote frakciją kainos tam pačiam dideliam kvapui. Užeikite jų žiniatinklio svetainė, kad tikrintumėte jų santaupas, ir jūs būsite nustebintas pinigais, kuriuos jūs Laikrodžiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.