Atsigavimas, kai jūs esate bedarbis

parašė , 2014-09-19 14:26

Tai gali būti sudėtinga, kai jūs neseniai praradote savo darbą. Ar jūs buvote alteistas iš darbo ar baigėte savo darbą dėl kokios nors tam tikros priežasties, rasdamas naują darbą tuo metu, kai jūs esate bedarbis, gali būti darbu visą savaitę savyje savarankiškai. Darbo pralošimas ir finansiškai ir emocionaliai sausina daugumai šeimų. Kad padarytų užduotį rasti darbą, lengvesnį, yra kai kurie daiktai, kad pasiliktų susitelktas, kad padėtų jums grįžti ant jūsų kojų skubiai.

Paimkite situacijos kontrolę

Jūsų situacijos kontrolės paėmimas yra aukščiausias prioritetas dėl jūsų darbo paieškos. Svarstykite galimybes išbandyti naujus įgūdžius ir padaryti naujus ryšius. Svarbu suplanuoti ir strategize dar, taip pat svarbu pasilikti ‘aktyvu’ ir judėjime
Jei jūs pasiliksite judėjime, aktyviame, ir jungsitės, jūs turėsite didesnę galimybę rasti naują darbą ar įsilaužti į naują profesiją.

Paskui, kai naujų darbo vietų ieškojimas įsitikina, kad pasakytų visiems jūsų draugams. Socialinės žiniasklaidos svetainės tokios kaip Facebook, Čiulbesys ir LinkedIn, kad pavadintų kelis, padarė tai labai lengva sulaikyti jūsų draugų tinklą atnaujintą ant jūsų paieškos.

Pagaliau, paimkite inventorių jūsų vertingi dalykai. Ką jūs pažįstate? Kur jūs pasisiūlėte? Ir kas įgūdžiai jūs turite, ar jums užmokėjo už juos ar panaudojote juos savanorio paslaugose?

Buvimas, užsiėmęs tuo metu, kai jūs samdote paiešką

Kadangi jūs siekiate darbo, nesibijokite padaryti tarp darbo vietos tokios kaip laukimo stalai, tiekdamas laikraščius ar bartending naktį. Bet kuris iš šitų darbo vietų būtų idealus todėl, kad jie leidžia jums turėti pajamas ir aprūpinti lankstų sąrašą jus, kad ieškotų nuolatinio darbo per dieną. Jei jūs padedate įgūdžius juos į naudingą naudojimą. Kai jūs dirbate, jūs labiau tikėtina surasite darbą, kai kažkas mato jus aktyviai ten. Tai didina galimybes jūsų randantis kietą darbo liniją.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Suraskite pagalbą

Kitas daiktas kurį jūs darote yra, prašo pagalbos; paprašykite galimybių, kurios bus apimtos su projektais – net jei tai yra patirčiai. Svarstykite padėtis, kuriose jūs esate "underemployed", kuris gali privesti prie didesnių galimybių. Vėl, atsiminkite, kada jūs esate samdytas, yra geriausias laikas, kad ieškotų ryšį ir įgūdžius, kad atneštų jūsų atlyginimą atgal lygmeniui, kurio jūs siekiate.

Darant jūsų savą varginantį darbą svarbu atsiminti, kad yra paslaugų, pasiekiamų, kuris gali padėti jums rasti darbą. Geriausias būdas surasti darbą lieka atidarytas įvairioms galimybėms ir palūkanoms.

Internetinės klasės ir webinars gali taip pat padėti jums. Daugelis webinars yra pasiūlyti be priemokos ir gali padėti jums valyti ir studijuoti naujus įgūdžius, ieškodami darbą.

Turint reikalo su jūsų bedarbystės situacija viskas reiškia jūsų gebėjimą pasilikti susitelkta kas poreikis būti padaroma. Plačiau neapsistokite ties tuo, kas įvyko, judėjimas ant to, kur jūs esate dabar, ir randate būdą pasiekti, ten kur jūs norite būti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.