Aukštai mokėdamas darbo sunkiais laikais nusileidimas

parašė , 2014-04-22 13:08

Kadangi australų darbo rinka minkštėja, rasdama, kad gerai užmokėtas darbas tampa labiau stimuliuojančia užduotimi negu anksčiau. Nacionalinės Australijos Banko ketvirtinė verslo apžvalga, išleista 2013 m. vasario, rodo, kad aiški firmų dauguma sumažino jų algalapius 2012 m. gruodis ketvirtyje ir ketina trumpėti toliau 2013 m. kovas ketvirtyje. Aukštai mokėdamos darbo vietų einamojoje verslo aplinkoje nusileidimas reikalingas ne tiktai išsimokslinimo ir talento, bet taip pat ir daug darbo, kurį investuoja darbo ieškotojai. Yra keturi kieti patarimai, kad padėtų jums sodinti gerai užmokėtą darbą.
Laikykitės, artima akis ant kompanijos žiniatinklio svetainių Eina tiesioginiais. Visapusis tyrinėjimas šaltinių nuomos nuo SilkRoad nusprendė 2012, kad kompanijos karjeros svetainės buvo internetinis komplektavimo šaltinis skaičius vienas interviu ir didelei skiriamajai gebai JAV. Šie tyrinėjimo rezultatai parodė, kad skaičius interviu ir didelės skiriamosios gebos nuo prašymų priimti į darbą, padarytų ant darbdavio žiniatinklio svetainių, viršijo bet kokį kitą internetinį šaltinį – apimdamas atskiras Darbo Valdybas ir vertikalias darbo paieškos svetaines. Australijoje, Snipey įrašo daugiau kaip 20 000 į sąrašą tiesiogiai nuo darbdavių žiniatinklio svetainių – daugelis nėra reklamuoti ant komercinių Darbo Valdybų, kurios išieško reklaminius mokesčius. Kreipimas dėl tiesioginių darbo vietų gali išgelbėti jūsų potencialų darbdavį reikšmingos komplektavimo kainos ir gali padėti jus į geresnę padėtį, kad susitartų dėl padidinto atlyginimo paketo.

Išvystykite savo minkštus įgūdžius, Didieji vadybininkai paprastai turi nepadarytus minkštus įgūdžius. Tokiu būdu įpraskite į mintį, kurios gerai užmokėtos vadovavimo padėties pasiekimas reikalingas daugiau, negu tik buvimas techniškai geras jūsų darbe. Minkšti įgūdžiai sukasi aplink asmeninius santykius, charakterį, ir požiūrį. Jei jūs randate, kad kai kurie iš šitų minkštų įgūdžių neatvyksta natūraliai jums, jūs turite sužinoti, kaip pagerinti juos taip, jie taps natūraliu refleksu jums turint reikalų su žmonėmis kiekvieną dieną. Kai kurie iš pagrindų yra: užmegzkite akių pažintį, kontroliuokite savo kūno kalbą, praktikos kalbėjimą ir išvystykite jūsų rašymo įgūdžius. Atsiminkite, kad minkšti įgūdžiai yra kažkas, kurį jūs turėsite kultivuoti tebevykstančiu pagrindu, jei jūs norėsite pasodinti aukštai mokėdamas darbą.

Laikykitės, jūsų techniniai įgūdžiai atnaujino Žinių profesijas (pavyzdžiui. TAI, Projektavimas, Pardavinėdamas ir Finansai), reikalingas, kad jūs tęstumėte mokytis. Profesinis išsivystymas yra raktas, ar jūs esate samdytas ar ne. Jei jūs esate samdytas bandymas išplėsti jūsų įgūdžio komplektą per naujas ir įvairias užduotis. Ieškokite naujų galimybių viduje savo organizacijos, kuri išpirks ir išplės jūsų įgūdžio komplektą. Pabandykite siekti plačių padidintų pareigų užduočių nustatyti įvairesnę profesinę patirtį. Ar jūs esate samdytas ar nesiekiate dalyvauti kursuose, kurie didina ar atnaujina jūsų profesinį išsivystymą, ypač TO ATVEJU Darbo vietos, Laikydami Darbo vietas ir Pardavinėdami Darbo vietas, kurios dažnai reikalingas dažno atnaujinimo žinių pagrinde.

Būkite strateginiu networker, Gerai užmokėtu darbo vietas, yra dažnai pildomi per asmeninį jungimą į sistemą, kartais anksčiau, negu bus oficialus atidarymas darbui. Efektyvus networker būdamas dažnai apima esantis įtakingas, tinkamas, doras, nuoseklus ir dėkingas. Yra svarbių kelių, kad parodytų jūsų ekspertizę ir įsikurtų kaip lyderis jūsų pramonėje. Pavyzdžiui, jūs galite pasisiūlyti pramonės prekybos asociacijoms, kalbėti konferencijose ir publikuoti blog, kad nustatytumėte jūsų vadovavimo padėtį. Pabandykite nueiti specifinėms tinklo grupėms – tinkle ir autonomiškai – ir nepamiršti būti kantrus. ‘Darbo bunkeris būdamas’ gali būti įvertintas kaip raudona vėliava kai kuriems darbdaviams ir recruiters.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.