Darbo paieškos strategija: užsibrėžimas tikslų ir proceso, kad pasiektų juos

parašė , 2015-01-01 08:17

Karjeros paieškos esminis elementas turi turėti aiškų tikslą ir strategiją, kuri veda jus į tai. Kituose paragrafuose aš miniu kelis žingsnius apie tikslą nustatyti, kuris gali padėti jums palei šitas linijas, jei jūs pradedate metus dėl aktyvios ar pasyvios paieškos naujų galimybių darbe.

Nors aš rašau šį straipsnį už poros mėnesių po to, kai metai prasidėjo – kai mes tipiškai priimame sprendimus ir užsibrėžiame tikslus – aš rašau tai su nauda neišbandyti šitų strategijų daugiau kaip mėnesį mano tiksluose kaip neetatinis rašytojas.

1. Apibrėžkite specifinį tikslą. Kiekvienas aspektas sėkmingos paieškos, prasidedančios nuo santraukos ir pasibaigiančios jūsų parašu pagal kontraktą, priklauso nuo aiškumo apie tai, kuo jūs esate paskui. Kokio darbo jūs norite, kas yra darbo pavadinimas ir kompanija? Kokį veiksmą jūs įvykdytumėte ir kuris tempas? Kokius įgūdžius jūs turite ir turite išvystyti tam vaidmeniui? Kas turi būti jūsų kompensacija? Kiek laikas gal Jūs norėtumėte į GE, kad naujas darbas (svarbus, jei jūs esate dėl pasyvios paieškos)? Aiškaus tikslo turėjimas nėra jokia garantija, kad jūs pasieksite čia, bet jis duoda jums likimą, kad nueitų paskui, kuris padės jums susitelkti ir prioritize jūsų pastangos

2. Sujunkite veiksmų planą. Kai tik jūs turite aiškų tikslą (kurį jūs turite apimti į savo santrauką ar AUTOBIOGRAFIJĄ), identifikuokite papildymo veiksmą, kurį jūs turite padaryti: atnaujinkite savo santrauką, parašykite dangos laiškus, tikrai verskitės interviu, tyrinėjimo kompanijomis, nustatykite kontaktus, išsiųskite paraiškas, ir taip toliau. Net jei jūs negalite suplanuoti kažkokio veiksmo (pavyzdžiui, tam tikro interviu data), jūs galite programuoti ilgainiui daugumą savo pastangų pagal valandas, kurias jūs galite atiduoti kiekvieną dieną.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

3. Sukurkite rutiną. Viena iš svarbiausių kliūčių, kad atmestų mūsų tikslus negali išvystyti įpročius. Jums svarbu žinoti, kada per dieną bus jūs dirbti ties jūsų profesine paieška ir garantuoti, kad tai vyksta. Šį momentą, kai jūs galite susikoncentruoti geriau, įvykti, kai jūs pabundate, per pietų metą, ar naktį? Kai jūs praleidžiate šį įsipareigojimą, užsirašote pastabas to, kas privertė jus nepasisekti taip, jūs galite vaidinti kitaip kitą kartą. Ši rutina turi svarstyti kasdien, savaitinės ir mėnesinės pastangos. Turėjimas ar po rutina yra svarbiausia priežastis užduoties procrastination jūsų paieškos viduje.

4. Atlikite savo planą ir tęsinį. Šis žingsnis gali atrodyti akivaizdus, bet įsitikinti, kad jūs turite mechanizmus, kad įvertintumėte, ar jūs įvykdote savo papildymo planą. Tai turi apimti tuo, kas suplanuojama ir kas gaunama iš jūsų progreso. Jūs smogėte savo kasdieniniams, savaitiniams ir mėnesiniams tikslams? Ten kažkas, kurį jūs turite pakeisti savo plane? Jūs siuntėte savo santrauką visiems kontaktams, kad jūs turite (apimdamas individualizuotą dangos laišką)? Jūs aprūpinote tinkamą tęsinį savo interviu?

5. Neneturėkite vilties, nepasiduokite. Kaip bet kokiose vertose pastangose gyvenime, darbo paieška gali būti sudėtinga. Labai tikėtina, kad kažkas gali sugesti. Jūs turite turėti kelis pasirinkimą savo tikslo viduje. Tęskite išsiųsti savo santrauką, verskitės savo interviu ir visada turėkite galvoje savo tikslą.

Jūsų tikslo apibrėžimas yra kritiškas žingsnis dėl jūsų darbo paieškos. Įsitikinkite, kad jūs paskiriate tam pakankamai laiko ir kad jūs įkuriate gerą procesą aplink tai.

Yra į jūsų pasisekimą!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.