Dviračio kamerdineriai gali sumažinti vietinį teršimą, susigrūdimą ir sukurti dviratį draugiški

parašė , 2012-12-08 07:03

Yra naujos tendencijos, augančios žalioje bendruomenėje – “dviračio kamerdineriai” ar “Dviračiai kamerdineriai.” Tuo metu, kai dviračio kamerdineriai keičiasi nuo rajono į rajoną projekte, skelbime pažinčių skyrelyje, įrangoje ir egzekucijoje, jie visi turi vieną bendrą elementą – jie kuria dviratį draugiškas maršrutas.

Dviračiai yra tolimas labiau energiją taupantys negu automobiliai. Jūs galite važiuoti toliau su mažiau kuro ir mažiau teršimo, naudodamas dviratį negu bet koks automobilis. Lengva pamatyti draminį skirtumą, jei mes lyginame kelių bendrų transportavimo būdų CO2/Mile.

Dviračio kamerdineris yra organizuotas kamerdineris, ir/Ar automobilių aikštelė paslaugos dviračiams – įsivaizduoja palto tikrinimą dviračiams. Kiekvienas rajonas turi, tai yra sava egzekucija, bet paslaugos tikslas padrąsina lankytojus atvykti į jų dviračius ir pasiūlyti didelį mastą, trumpą terminą, dviračio automobilių aikštelę.

Santa Monikoje, Kalifornija, jūs galite surasti vieną Dviračiai kamerdinerio pakitimą. Miestas Santa Monika siūlo laisvą dviratį, statantį automobilį abiem Vasaros Prieblandos Šokio Serija (laisva vasaros koncerto serija) ir sekmadienio Ūkininkų Rinka. Šiuo atveju miestas aprūpina darbuotojus ir panašus į tradicinį kamerdinerį, darbuotojai aprūpina bilietą ir ima jūsų transporto priemonę. Jūs privalote pakelti savo transporto priemonę prieš atvejo galą, bet nėra jokio paslaugos mokesčio, davimas arbatpinigių yra dėl jūsų taktiškumo.

Tolimesnė šiaurė San Chosėje, Kalifornija, Silikono slėnio Dviračio Koalicija pasiūlo panašiai suprojektuotas Dviračiai kamerdinerio paslaugas daugelyje vietų, apimdama Stanfordą naminiai futbolo žaidimai, San Chosės Bliuzo Festivalis, Moffett Laukas Airshows ir gausūs Municipaliniai Meno ir Vyno Festivaliai.

San Franciskas, Kalifornija, siūlo laisvą kamerdinerio dviratį, statantį automobilį per skaičiaus įvykius, apimdamas visus San Francisko Milžinus naminiai žaidimai, Kino filmas Parko serijoje, Tour de Fat ir Winterfest. San Franciskas yra unikalus nuo daugelio kitų miestų tame sausį 1,1999, miestas reikalingas dviračio, statančio automobilį visiems pagrindiniams lauke įvykiams.

Fairfax, Kalifornija, jūs galite surasti daugiau masinių pastangų. Marin Grafystės Dviračio Koalicija skolina POLIVINILO CHLORIDO dviračio stovus į “Žalius trečiadienius”, kas savo ruožtu naudoja juos, kad pasiūlytų laisvas, saugus, dviračio automobilių aikštelė.” Žali trečiadieniai” siūlo dviratį, statantį automobilį trečiadienio Ūkininkų Rinkoje. Tuo metu, kai ne tiksliai dviračio kamerdinerio paslauga, “Žali trečiadieniai,” siūlo dideliam mastui laikiną saugią dviračio automobilių aikštelę. Tai savo ruožtu priverčia jų vietinius Ūkininkus Pardavinėti dviratį draugiškas maršrutas.

Darbo drabužiai jojimas nėra tiktai geras jūsų sveikatai, tai taip pat gerai planetai. Kiekviena mylia kuria jūs jojate ant savo dviračio vietoj jūsų automobilyje mažina jūsų anglinį pėdsaką. Šioje kada nors besikeičiančioje aplinkoje, tai svarbu mums kiekvienam, įneša savo indėlį, tokiu būdu aš drąsinu jus surasti jūsų vietinę dviračio grupę ar koaliciją, ir jei jūs neturite vietinio dviračio kamerdinerio paslaugoje paskui, kodėl nepradėti jūsų savą programą?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.