Faktai jūs turite žinoti prieš jūsų darbo liovimąsi

parašė , 2014-01-02 07:57

Svarstykite Tai Prieš Jūsų Darbo Liovimąsi

Pripažinkite tai, kuriuo nors laiku mes visi galvojome apie liovimąsi mūsų darbo vietų ir mūsų savo verslo atidarymą. Išgyvendamas "aš esu savo savas bosas" svajonė, ir besiridenantis aplink mūsų savoje asmeninėje pinigų saugykloje kaip tai yra baseinas – Šykštuolio stilius McDuck.

Tai pasakyta, mes visi, atsakingi suaugę žino, kad ne, kaip tai iš tikrųjų vyksta. Taip tiems jūsų ant krašto ryžtis rizikai – yra kai kurie daiktai jums, kad svarstytų iš pradžių.

1. Darbas

Jūsų einamasis darbas. Tai daro jus nelaimingą? Tai padarys jus nelaimingą nesvarbu, kokioje kompanijoje jūs dirbate? Tik apmąstymas, kodėl jūs išsirinkote, ši karjera priverčia jus turėti egzistencinę krizę? Tada tai yra laikas karjeros pakeitimui
Ne būtinai atidarydamas jūsų savą verslą, bet galbūt tik karjeros pakeitimą. Tai gali atrodyti, kad verslo atidarymas yra lengvesnis negu grįžimas mokyklai, bet tai yra iš tikrųjų ne atvejis. Tai yra didžiulis sprendimas, išeinant, kad padarytų jūsų savą daiktą, ir jūs turite apsvarstyti jį žemyn į pačią paskutinę detalę. Jei jūs vis dar nusprendžiate mažėti, kelias jūsų savas bosas buvimo tada įsitikina, kad jūs liekate savo einamajame darbe – jūs žinote, pastovioms pajamoms – tuo metu, kai jūs pasiūlote savo verslo planą ant gudraus. Būkite įspėtas, tai nėra lengvas ar procesas be įtampos, ir tai galėjo paimti prieš metus prieš tai, kai jūs iš tikrųjų gausite kažką nuo pagrindo. Ir paskui, žinoma, yra…

2. Pinigai

Jūs turite bet ką? Jei ne, jūs turite bėdų. Kiekvienoje naujoje verslo avantiūroje, viename iš pirmų ir būtiniausių klausimų jūs turite paklausti savęs, yra, "Kaip aš padarysiu pakankamai pinigų, kad sulaikyčiau šį verslo ėjimą?" Jūs turite turėti realistinį projektavimą, ir sodinantis su finansiniu patarėju yra geras maršrutas, kad paimtų – tie žmonės žino tai, apie ką jie kalba. Antra, yra daug paslėptų kainų, į kurias daug naujų verslo savininkų neatsižvelgia, kuris yra, kodėl kieto "nepaprasto fondo turėjimas" yra protinga mintis. Daug naujų verslo savininkų sumažina išlaidas, imdami ant daugialypių vaidmenų kompanijos viduje, kol ji negali leisti sau pasamdyti kažką visas darbo laikas. Tai reiškia, kad jūs būsite vadybininkas, pardavėjas ir net durininkas, kol jūsų verslas negalės iš tikrųjų pakilti ir pasamdyti dirbančius visą darbo laiką darbuotojus.

3. Atsarginės kopijos

Atėjo laikas įleisti tikrovę. Yra labai didelės galimybės, kad jūsų verslas nesiseks. Kada – jums iš tikrųjų reikia atsarginio plano. Kalbėkite su savo bosu, galbūt jie bus gana gražūs išleisti jus eiti ir bandyti jūsų ranką versle, bet jei tai nepasiseka, klausia, kad jie laiko padėtį atidarytą jums. Ar jūs galite neleisti santraukų siuntimo tuo metu, kai jūs dirbate ties gavimu jūsų savo pradėto verslo, bet bet kuriuo atveju, nėra jokios žalos turėjime plano B, kai daiktai eina į pietus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.