Floristikos padarytos gėlės

parašė , 2013-04-12 12:17

FloristikaGėlininko gėlės yra tinkamos tam, kad pridėtų natūralią atrakciją prie namo. Kai kurios iš garsiausių gėlių, kurias jūs surasite floristika apima roses, tulpes, lelijas, ir narcizus. Nagrinėkime kai kuriuos iš šitų tipų.

Gvazdikas yra užaugintas beveik visose floristika parduotuvėse todėl, kad jų atrakcija trunka net po to, kai jie yra sumažinti. Jie atvyksta į platų spalvų diapazoną; kiekvienas tipas atvyko, kad reikštų svarbią reikšmę. Tradicinis floristika bus turėti savyje tris svarbias rūšis gvazdiko – dideli gvazdikai, mini gvazdikai ir žemaūgiai gvazdikai. Dideli matuojamieji gvazdikai susideda iš vienos didelės gėlės. Mini gvazdikai yra taip pat žinomi kaip purkštuvo gvazdikai, ir jie susideda iš kelių mažų matuojamųjų gėlių. Žemaūgių gėlių stiebas visada susideda iš daugelio mažų matuojamųjų gėlių. Senoviniais laikais, gvazdikas buvo panaudotas girliandose, kad pavaizduotų meilę ir Romos žmonių meilumą. Šiandien, gvazdikas yra svarbiausios floristika gėlės. Jie yra taip pat paprastai naudojami Motinos Dieną, gėlių šiai dienai galite rasti prekybos miestelyje “URMAS”.

Gerberas yra taip pat viena iš populiariausių gėlių, kurios yra parduotos gėlių parduotuvių daugumoje. Jie atvyksta į skirtingas patrauklias spalvas ir turi aukštą linksmą pasirodymą. Šios gėlės čiabuvis yra Transvalis, ir juos paprastai vadina Gerbera Saulutėmis. Jie yra artimai susieti su saulutėmis, astromis ir saulėgrąžomis. Šitos gėlės yra panaudotos tam, kad pavaizduotų grožį ir nekaltumą, ir jie turi ilgą vazos visą gyvenimą.

Rožių galite rasti prekybos miestelyje “URMAS” gali taip pat būti pamatytas daugumoje floristika parduotuvių dėl jų plataus diapazono dydžio, atspalvių ir jų maloniam kvapui. Šitos gėlės yra panaudotos, kad pavaizduotų jausmus kaip meilė, meilumas, grožis, taika ir net politika. Auginimas roses, iš pradžių pradėto šiaurinėje srityje Persijos ir jie buvo pamatyti kaip šventas dalykas senovinių Egipto žmonių. Nyderlandai yra didžiausias gamintojas roses pasaulyje.

Gėlininkas roses yra apskritai klasifikuojamas į tris pagrindines klases – laukinė rūšis, senos sodo įvairovės ir šiuolaikinis roses. Apskritai, gėlės, kurios yra ilgalaikės, turėdamos traukiančią dėmesį regimąją atrakciją ir gali būti palaikytos lengvai yra pasirinktos, kad būtų parduotos kaip gėlininko gėlės.

Žalumynai ir pildytojai yra taip pat panaudoti gėlių parduotuvėse, kad pridėtų daugiau atrakcijos prie gėlių. Gėlės yra paprastai prižiūrimos, naudodamos techniką, pavadintą kaip “sąlygojantis” floristika. Daugelyje floristika, gėlininko gėlės bus palydėtos su gėlininko maisto paketais, kurie gali būti panaudoti, kad padidintų nupirktų gėlių gyvenimą.

Daugiau informacijos – http://www.urmas.net/lt/katalogas/kitos-prekes/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.