Foto knyga: kaip užsisakyti?

parašė , 2014-01-16 10:20

Pastaruoju metu vis sunkiau sugalvoti, ką padovanoti savo brangiems žmonėms įvairiomis progomis: kartais atrodo, kad jau viskas yra anksčiau padovanota, taigi, paieškos gali būti ilgos ir bevaisės. Deja, gana dažnai prarandama viltį sugalvoti ką nors originalaus, todėl solenizantams tiesiog padovanojami… dovanų kuponai. Vis dėlto, norisi padovanoti ką nors asmeniškesnio, kas sukeltų geras emocijas, todėl tokiu atveju bene geriausias pasirinkimas – foto knyga.

foto knygaKą reikia daryti, norint pasigaminti foto knygą? Visų pirma, reikėtų apgalvoti, kiek puslapių turėtų sudaryti knygą. Gali būti siūlomi įvairus foto knygų formatai bei skirtingas puslapių kiekis, todėl vertėtų nuspręsti, kokios apimties bus ši knyga. Tuomet apgalvokite, kokio dydžio norėsite nuotraukų ir paskaičiuokite, kiek jų iš viso reikės. Na, ir tuomet imkitės maloniausio darbo – atrinkite pačias gražiausias nuotraukas, kurias norėtumėte įamžinti foto knygoje. Nuotraukos bus reikalingos itin aukštos kokybės skaitmeniniu formatu. Žinoma, jei turite nuotraukas, kurias būtinai norite sudėti į foto knygą, tačiau kokybė nėra pati geriausia, šias nuotraukas galėsite sudėti mažesniu formatu.

Taigi, kai jau atrinksite gražiausias nuotraukas ir įsitikinsite, kad jų kokybė pakankama, tuomet išsirinkite foto knygos dizainą. Jį galėsite pasirinkti iš daugybės siūlomų, taigi, tikėtina, kad pavyks išsirinkti ir tokį, kuris puikiai atspindės foto knygos temą ir atspindės nuotraukų nuotaiką. Svarbu ir tai, kad prie nuotraukų galėsite parašyti palinkėjimus, svarbias datas bei atsiminimus – tai tikrai pakels solenizanto nuotaiką. Visą foto knygą galėsite susikurti patys internetu: jums nereikės siųstis jokių programų, o patogūs darbo įrankiai padės jums sukurti nuostabią dovaną.

Kai pabaigsite kurti foto knygą, beliks ją užsisakyti ir apmokėti užsakymą. Foto knyga bus pagaminta tikrai greitai, vos per kelias dienas, taigi, jums tikrai neteks ilgai laukti. Užsakyta prekė jums gali būti pristatyta tiesiai į namus, taigi, jums tikrai nereikės gaišti laiko, blaškantis po prekybos centrus ir ieškant dovanos.

Foto knyga gali nudžiuginti bet kokia proga (ar net ir be progos), taigi, jei sukate galvą, ką padovanoti savo brangiam žmogui, pasinaudokite šiuo pasiūlymu ir praskaidrinkite nuotaiką tikrai asmeniška dovana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.