Gali jūs "branchout" ar "linkedin" jūsų kelias į naują karjerą?.

parašė , 2012-09-27 10:02

Facebook, ir LinkedIn yra dabar mūsų bendro socialinio žiniasklaidos žodyno dalis. Bet laukite… yra atvykėlis į sceną, BranchOut, Facebook paraišką profesiniam jungimui į sistemą. Jūs turite išpirkti šios LAISVOS technologijos valdžią sustiprinti jūsų socialinį žiniasklaidos buvimą ir padidinti jūsų matomumą potencialiems darbdaviams. ilgalaikes paskolos

Darbdaviai daugiau negu kada nors tikrina kandidatus anksčiau interviu ir nuomos; kai kuriais atvejais darbdaviai naudoja socialinę žiniasklaidą kaip demonstravimo ekrane įrankį, kad susiaurintų jų pretendentų baseiną. Net nepaisant to, kad yra debatų per potencialią atsakomybę su šitomis darbdavio paieškomis, jos naudojimas yra klestintis.
Pažiūrėkime tinklo poros profesionalo svetainės ir kaip jie galėtų būti panaudoti, kad palaikytų jūsų interneto darbo paiešką:

Karjeros Jungimas į sistemą ant Facebook: BranchOut – Ši paraiška yra mažai pažįstama man; tai yra Facebook LinkedIn versija. Šio greiti kreditai app valdžia yra jūsų ryšiai; kai jūsų draugai prisijungia prie jūsų tinklo, jūs įgyjate prieigą prie savo draugų (ir jų draugų) žmonių ir jų darbdavių tinklas. Komercinis metimas BranchOut yra, "Tai nėra tuo, ką jūs žinote, tai yra, ką jūs pažįstate!" Užsiimkite nauja veikla, taip pat leidžia jums "paremti" žmones (aprūpinkite užuominas), skelbkite pranešimus savo tinklui, sekite kompanijas, ir turi savyje darbo valdybą be to. Kai aš priėmiau BranchOut app, visą mano aprūpintą Facebook informaciją apie darbo istoriją/pavadinimą/darbdavį, perleistą mano profesiniam profiliui, kuris privertė mano profilį įkurti nuotrauką.

LinkedIn – Jei yra viena socialinė žiniasklaidos svetainė, artimiau susieta su darbu, ieškančiu tinkle, būtų sunku surasti. Ne tiktai jūs galite sukaupti rekomendaciją nuo tinkamų profesionalų, padangu restauravimo iranga bet jūs galite taip pat meistriškai padaryti efektyvias antraštes ir padėties atnaujinimą, kuris atspindi jūsų einamąją padėtį ar jūsų foną. Potencialūs darbdaviai gali taip pat ieškoti ryšių/kandidatų prie įgūdžio komplekto, kad surastų sub registruotų profesionalų grupę. Mano nuomone, tikra LinkedIn jėgainė guli su prisijungiančiomis "grupėmis;" yra grupė viskam ir kažkam profesionalas. Prisijungdamas prie grupių, jūs esate prijungtas prie šimtų/tūkstančių profesionalų, kurie aprūpina garsinį patarimą, darbas vadovauja, diskusijų siūlai, geriausios praktikos, naujausios techie žinios ir pranešančios pramonės žinios. Darbo registravimas tampa labiau paplitęs ant LinkedIn be to.

Profesinės Socialinės Žiniasklaidos Elgesio taisyklės

Būkite nuoseklus – įsitikina informacija nuo kiekvienos socialinės žiniasklaidos svetainės ir jūsų santraukos degtuko. Tai yra "raudona vėliava" darbdaviams, jei informacija yra nenuosekli.

Būkite einamasis – įsitikina, kad jūs turite dažniausiai vartojamą informaciją apie kiekvieną svetainę visada. Jūs niekada nežinote, kas žiūri.

Panaudokite visus įrankius jūsų žinioje – kiekviena svetainė turi skirtingą pasirinkimą, paraiškas ir nematytus daiktus, pasiekiamus parodai jūsų įgūdžiai. Pasinaudokite šitomis ypatybėmis, kad parodytumėte jūsų unikalumą ir įvairiapusiškumą.

Ypač per darbo paieškos laikus, jūsų socialinės žiniasklaidos svetainės turi būti laisvos nuo vulgarybės, alkoholio vartojimo, linksminimosi, nuogumo ir kito krašto elgesio. Jūs galite norėti nunešti religingą ir seksualinę pirmenybę nuo savo profilių, jei jūs jaučiate, kad jie gali privesti prie tikslingos ar atsitiktinės diskriminacijos. Šitos svetainės TURI likti profesinės – interviu ar potencialus darbo pasiūlymas gali priklausyti nuo to.

Pagal BranchOut puslapį – 85 % darbdavių sako, kad teigiama internetinė reputacija daro įtaką jų samdymo sprendimui; duokite tam bandymą šiandien, išleiskite savo socialinį žiniasklaidos profilių darbą jums!

Jei jums reikia pagalbos, meistriškai padarančios jūsų socialinį žiniasklaidos buvimą, Karališkos Santraukos gali padėti. Susisiekite su mumis 1-800-989-8810 ar aplankykite mūsų žiniatinklio svetainę dėl išsamesnės informacijos apie mūsų paslaugas: >

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.