Geriausi klausimai, kad paklaustų per interviu

parašė , 2013-10-09 18:19

Ėmimas interviu naujam darbui gali būti ganėtinai bauginantis. Dažnai laikai, mes jaudinamės dėl rūšių klausimų, kuriuos potencialus darbdavys užduos ir kaip mes atsakysime juos. Tačiau, tuo metu, kai jūs ruošiate savo atsakymus, svarbu, kad jūs taip pat galvojate tai, kas abejoja, kad paklaustų per interviu.

Iki susitikimo galo, imantis interviu tipiškai duos jums galimybę užduoti kai kuriuos jūsų savo klausimus. Tai aprūpins jus galimybe sužinoti, jei kompanija bus nauda, tinkama jums. Yra tam tikri tinkami klausimai, kad paklaustų, ir kodėl jūs turite klausti jų.
8 Klausimai, kad Paklaustų per Interviu

Kas padarė asmenį, kuris anksčiau laikėsi, ši padėtis tęsia padaryti?

Tikslas: Jūs norite sužinoti, jei buvo kokių nors problemų, jungtų su padėtimi. Ankstesnis tarnautojas buvo skatintas, atleistas iš darbo, ar jie paliko kompaniją savarankiškai?

Ten kambarys šio skyriaus vystymuisi?

Tikslas: gerai turėti mintį, kas perspektyvos yra skyriuje. Jei nėra daug kambario vystymuisi, kompanija galbūt nėra nauda, tinkama jums.

Kokias pareigas ši padėtis sukelia?

Tikslas: Jūs norite turėti aiškų supratimą tiksliai, ko padėtis reikalingas.

Ten kokie nors įgūdžiai, kurių šis skyrius stokoja, bet norėtų surasti naujoje nuomoje?

Tikslas: Jei skyrius yra tam tikro įgūdžio reikalingume, tai būtų naudinga jums, kad žinotų, koks tai yra. Tai gali duoti nedaug įžvalgumo to, kaip skyrius bėga. Jei įgūdis yra kažkas, kurį jūs jau turite, jūs galite panaudoti tai savo pranašumui. Kitaip, jūs galite paimti iniciatyvą įgyti, tas įgūdis turi jūs būti pasiūlytas padėtį.

Kas didžiausi iššūkiai yra laukti po pirmų kelių šios padėties mėnesių?

Tikslas: Jūs norite žinoti tiksliai, į ką jūs įeinate. Tai leis jums pasiruošti kuris melai priekyje. Jei iššūkiai yra kažkas, kuris jūs esate abejojantis, jūs galite pasielgti, jūs galite nuspręsti išeiti prieš net pasamdymą.

Kas yra šio skyriaus struktūra?

Tikslas: Jūs norite turėti geresnį supratimą to, kaip skyriui vadovauja. Kas yra kultūra kaip? Kas atsako ko?

Ką jūs gėritės apie darbą ties šia kompanija?

Tikslas: užduodamas šį klausimą, jūsų imantis interviu bus skatintas duoti labiau asmeninį atsakymą. Jūs sužinosite dalį pašalpos darbui ties kompanija. Nėra jokio geresnio asmens, kad paklaustų negu jūsų imantis interviu! Jei jis ar ji yra sunkiai spaustas, kad atsakytų, tai galėtų būti požymiu, kad tai nėra maloni darbo aplinka.

Kas yra kitas žingsnis ėmimo interviu procese?

Tikslas: Šis klausimas veikia kaip artimas interviu, bet taip pat ir duoda jums informaciją apie, kas laukti po to, kai jūs išvykstate.

Atsiminkite, klausimai, jūs klausiate savo imančio interviu turi būti tinkami. Pabandykite išvengti klausti apie atostogų laikus, keisdamas sąrašus, ar ar tikrai jūs uždirbote padėtį dar. Būkite profesinis ir pagarbūs. Užduodamas teisingus klausimus, jūs būsite labiau parengtas priimti sprendimą, ant kurios kompanijos jūs norėtumėte pradėti dirbti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.