Geriausi kūdikių vežimėliai

parašė , 2013-04-15 09:26

VežimėliaiKelios dalys įrangos jūsų kūdikiui bus panaudotos tiek daug, kiek jūsų vaikštinėtojas. Jūsų vaikštinėtojo pasirinkimas nustatys, kaip jūs perkeliate savo vaiką aplink kitus kelis metus, tokiu būdu svarbu praleisti kažkurį laiką, tyrinėjant ir galvojant apie šį pirkimą. Šis paprastas gidas padės jums rinkti teisų vežimėliai jūsų poreikiui.

Prekybos miestelyje “URMAS” yra suprojektuoti, kad leistų jums lengvai manevruoti vežimėliai, bėgdami ar eidami greitai. Jie turi tris ratus vietoj keturi ir apskritai siūlo labai nedaug laikymą (kad sulaikytų juos lengvojo svorio boksininką).

Visi šitie vežimėliai tipai yra pasiekiami dvigubose įvairovėse. Padvigubėkite, vaikštinėtojai atvyksta ar į šalia įvairovėse ar į tandeme (viena vieta prieš kitą). Kartais šalia vaikštinėtojai gali būti sudėtingi panaudoti ant šaligatvių, ir jie gali padaryti tai iššūkiu manevruoti jūsų vežimėliai per minią. Jei jūs planuojate padaryti daug ėjimo mieste, tandemas galėtų būti geresniu pasirinkimu.

Priklausomai nuo jūsų vaikų amžių, jūs galite taip pat pasirinkti, “sėdi ir atlaiko vežimėliai,”, kuris yra naudingas, kai jūs turite kūdikį ir vyresnį vaiką. Vyresnis vaikas gali stovėti ant platformos tuo metu, kai kūdikis yra gautas vaikštinėtojuje.

Jūs taip pat turite svarstyti savo biudžetą, pasirinkdamas vežimėliai. Jei jūs žinote, kad jūs naudosite savo vežimėliai daug, reguliarus matuojamasis vaikštinėtojas gali būti geriausiu pasirinkimu jums. Jūs galite visada pirkti skėčio vežimėliai tuos laikus, kad jums reikia kažko lengvesnis svoris. Jūsų atskiros aplinkybės nustatys, kur jūs norėsite padaryti didžiausią investiciją. Pavyzdžiui, mes nuėjome visi lauke ant mūsų dvigubo risnojimo vaikštinėtojo pirkimo todėl, kad mes taip mėgome imti vežimėliai nuo šaligatvio (žvyro keliuose ir gerai važiuotuose keliaujančiuose pėsčiomis takuose). Ir paskui mes nupirkome labai paprastą ir nebrangų lengvasvorį vežimėliai, kurį mes sukaupėme kamiene mūsų automobilio tuos laikus, kai mes buvome toli namo ir reikėjome paprastesnio sprendimo.

Užrašykite jūsų, nori ir reikia ir skaityti, vaikštinėtojo saugumas atsiskaito prekybos miesteliui “URMAS”. Kai tik jūs išsirinkote prekės ženklą ir stilių, ieškokite kupono kodo ar ypatingo pasiūlymo anksčiau, negu jūs nupirksite. Tas būdas, jūs sugebėsite surasti puikų vežimėliai tik teisinga kaina.

Daugiau informacijos - http://www.b-a.eu/c2289/Vezimeliai-vaikams-ir-ju-priedai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.