Informacija žmonėms, pasirūpinantiems, mokosi daugiau apie darbo galimybes google

parašė , 2014-03-21 09:27

Darbas ties Google gali atrodyti kaip svajonės darbas, ir daugeliui tai yra! Su kūrybiškomis ir smagiomis darbo sąlygomis, metodu būdo į komandą, ant svetainės masažas, gydytojas ir jogos dėstytojas ir net papildantys laisvi užkandžiai per dieną nėra netikėta, kad Google turi vieną iš aukščiausios tarnautojo užlaikymo normos bet kokiai pagrindinei kompanijai. Bet kadangi kompanija tęsia užaugti, tarnautojų skaičius – taip pat. Darbo galimybės Google yra klestinčios su atidarymu štabe Kalifornijos ir palydovinėse šakose per penkiasdešimt valstybių. Google net turi įstaigas per Žemės rutulį, taip nesvarbu, kokioje vietoje jūs esate; galimybės yra yra Google vieta šalia jūsų! Bet kaip jūs gaunate darbą su Google ir kam padėčių tipai yra samdymas? Tęskite skaityti, kad sužinotumėte smagius ir informatyvius faktus apie darbo galimybes Google!

Google prasidėjo 1998 kaip maža konfidencialiai laikyta kompanija
Nuo jo sukūrimo branduolio, Google misija organizavo visą pasaulinę informaciją, darydama tai prieinamas žmonėms visur. Per pirmus kelis metus Google užaugo nuo mažos minties į pasaulinį reiškinį, skubiai keldamasis į paieškos sistemą skaičius vienas pasaulyje. Kadangi Google plėtėsi, taip padarė jo štabą, galų gale judantis iš mažos įstaigos į tai yra einamasis štabas Kalno Vaizde, Kalifornija. Kompanija pradėjo siūlyti daugiau paslaugų negu teisus naudojimas kaip paieškos sistema, apimdama fotografijos radėją, teksto apdorojimo paraiškas, elektroninio pašto ir greitą pranešimą. Kompanija nuėjo nuo į kelis tūkstančius tiktai kelių darbuotojų turėjimo. Kitų penkerių metų darbo galimybėse Google, tęsto, kad užaugtų, ir kompanija dabar turi daugiau kaip trisdešimt tūkstančių darbuotojų po visą pasaulį!

Google liko netradicinę rūšių kompaniją. Tai yra tikslas, turi duoti vartotojų Google prieigą prie nesibaigiančios informacijos jų piršto patarimuose, siūdamas jų paiešką, kad duotų rezultatus, kuriems geriausiai tinkama jiems, jų neatidėliotinas nori ir reikėti. Tuo metu, kai Google yra žinomas dėl to, kad jis buvo labai orientuotu klientų aptarnavimu, jie yra gerai, kad žinomi dėl to, kad jie elgėsi su jų tarnautojais kaip auksas. Tai yra nenuostabu Google darbo galimybės, yra taip labai ieškoti. Jie tiki abipusiame "darbe ir žaidime" metodu. Jūs nerasite tvankių įstaigų ir apribotų ketvirčių. Vietoj kušečių ar kėdžių jų vestibiulyje, kadangi jūs einate per jų įėjimą būdas jūs surasite masinę rotondą, užpildytą pampso pritarimo šūksmų ir laimingų tarnautojų, dirbančių išvien grupėse, planuojančiose jų kitą komandos projektą. Spalvingi šiuolaikiniai meno kūriniai pildo jų įstaigą. Per lūžius novatoriški tarnautojai vadovauja savitarnos užkandinei, kur gurmano virėjas ruošia visus valgius ir užkandžius, laikydamas meniu, visapusišką dar sveikas. Kitas atsigauna tarnautojas buvimo, yra visi valgiai, yra šimtas procentų laisvi! Kaip galėjo jūs nenorėti sužinoti, šliejasi darbo galimybės Google su visais nuostabiais pridėjimais į darbą!

Google naudoja daug skirtingų tipų žmonių ir papildo daugeliui įdomių padėčių. Nuo inžinierių klientų aptarnavimo atstovams, Google darbo galimybės yra skirtingos. Naudos paketai yra gausūs ir gali būti pasiūti, kad patenkintų atskirus norus. Google siūlo 401 kb, kuris yra suderintas kompanijos ir akcijų opcionų. Ne tiktai jie siūlo motinystės atostogas, bet laukiantiems tėveliams taip pat duoda užmokėtą tėvystės nebuvimą be to! Google jaučia, kad geriausias motivator yra įvertinimas, ir jie siekia sulaikyti savo tarnautojus laimingus. Šis kompanijos etikos tipas priverčia šimtus žmonių ištyrinėti Google darbo galimybes kasmet.

Su smagiomis ir ekscentriškomis darbo sąlygomis, nuostabiomis įstaigos lengvatomis, ir kompanija, kuri iš tikrųjų žino, kaip elgtis su jų tarnautojo teise, kas neturi mėgti apie darbą ties Google? Vietų per Žemės rutulį turėjimas daro, yra lengvas ištirti vietines darbo galimybes Google, ir greita paieška suteiks jums sąrašą visų atidarytų padėčių ir kaip prisitaikyti. Jei jūs norite būti dalimi kompanijos, kuri vertina jos darbuotojus ir yra naujovės pagrindinėje pozicijoje, tyrinėti Google darbo galimybes šiandien! Su šimtais padėčių, iš tikrųjų yra kažkas kiekvienam Google!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.