Internatūra: valdžios judėjimas karjeros pakeitimui

parašė , 2014-11-21 07:59

Kai aš patariu žmonėms, kurie daro radikalius karjeros pakeitimus, aš dažnai girdžiu tą pačią problemą: Jei jūs esate nustatytas vienoje karjeroje ir bandyme pasikeisti, jos kietas, kad gautumėte kažką įvertinti jus rimtai naujoje karjeroje. Jaunas inžinierius norėjo pasikeisti į karjerą, padedančią vaikams senojoje miesto dalyje. Ji turėjo daug vadovavimo kaip inžinierius, bet žmonės pamatė tą patirtį nuodugniai. Panašiai kitas jaunas inžinierius, kurį aš žinojau norėtas perjungti į rinkodarą. Ji turėjo partijų patirtį su produktu, kurio ji norėjo į rinką ir turėjo mokslo laipsnį su specialybe rinkodaroje. Vėl šis kandidatas būdavo pastoviai peradresuojamas taikomiesiems skyriams.
Kaip jūs galite įrodyti, kad jūs pasirinkote naują kryptį, kurios jūs laikysitės? Kaip gali jūsų įrodyti, kad jūsų sena patirtis yra tinkama, įrodydama, kad jūsų nauja kryptis yra garsinė jūsų skillset?

Pokštas turi gauti naują patirtį. Lengviausias būdas padaryti tai turi paimti internatūrą. Internatūra yra trumpalaikės darbo vietos, ar užmokėtos ar neapmokėtos, ir jie gali būti oficialiai sąranka per kolegijas, ar neoficialiai įkurtas jūsų.

Ir ar užmokėtas, ar neapmokėta internatūra yra labai galingi įrankiai. Per interviu po interviu, aš pamačiau asmeniškai pašalpą, kurią kandidatai gauna iš internatūros.

Internatūra daro keturis labai galingus daiktus:

Jie įrodo, kad kandidatas turi skillsets, būtiną naujoje karjeroje.

Jie įrodo, kad kandidatas turi įsipareigojimą naujai krypčiai (dažnai, jie paėmė mokesčio įpjovimą, kad dirbtų kaip gydytojas praktikantas),

Jie aprūpina profesines užuominas naujo lauko viduje.

Interviu davėjo renginys žymiai daugiau tikėjimo ir tikimybės

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Dabar per interviu kai abejotas apie tai, kaip tinkama darbo patirtis nuo ankstesnės karjeros yra, kandidatas gali kalbėti su valdžia apie tai, kaip įgūdžiai verčia.

Išsimokslinimas yra galingas tiltas tarp karjerų. Bet internatūra po išsimokslinimo gali ‘patvirtinti reikalą’.

Jei jūs domitės internatūra, iš pradžių derinate aplink savo švietimo įstaigą, vieno dolerio banknotai, jūs esate šiuo metu įrašytas ar ankstesnis alma mater. Tada derinkite aplink savo dabartinius ir ankstesnius darbdavius. Jei jie turi internatūrą, jūs galite išpirkti savo reputaciją, kad turėtumėte vidinį taką. Pagaliau, tikrinkite kompanijas, kuriose jūs galite norėti dirbti. Jūsų motyvacija gali padėti jums sodinti internatūrą ar sodinti einančią po dirbančią visą darbo laiką padėtį.

Jei jūs turite bėdą, pasirodydamas užmokėtu internatūrą, tada svarsto persekiojančią neapmokėtą internatūrą. Geraširdės įstaigos dažnai labiau tikėtina duos kažkam galimybę kaip neapmokėtam gydytojui praktikantui ar savanorio padėtyse.

Internatūra gali atviros durys į naujas karjeras, ir gali privesti prie jūsų svajonės darbo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.