Interviu klausimas, kurio labiausiai užduodama

parašė , 2012-12-21 10:56

Pasakykite man apie save savarankiškai?

Tai yra labiausiai užduotas klausimas interviu, ir dar tai palieka daugumą žmonių, kuriais aš kalbu su prarastu žodžiams.

Kaip tai gali būti? Asmuo kurį jūs pažįstate geriausiai pasaulyje yra. Turi būti lengva kalbėti per daug valandų apie tokią temą; neneturi tai?

Tai yra iš tikrųjų problemos dalis. Kai klaustas toks tariamai paprastas klausimas, kur jūs turite tiek daug, kad pasakytumėte, lengva būti supainiojama dėl, kas išsirinkti.

Kurie daiktai ketina padaryti įspūdį paskolos internetu jiems?

Kaip jūs galite priversti save atrodyti gana geras šiam darbui?
Kas jie iš tikrųjų klausia jūsų?

Kas yra subtekstas?

Aš neseniai parašiau knygą, ir rinkodaros agentūros tik nenori pavadinimo. Jie nori subteksto taip pat. Pavadinimas nesako pakankamai.

Kartais, tai taip pat ištikima prašymui.

Su tokiu bendru interviu klausimu, nėra tai, kas padėtų jums taip pat? Subteksto žinojimas

Taip, kas daro imantį kreditas interviu reiškia, kada jie sako: ‘pasakykite man apie save savarankiškai?’

Kas yra tai, kad jie iš tikrųjų nori žinoti?

Jei jūs sakote jiems apie jūsų prijaukintą žiurkėną; jūsų užkonservuotų kornišonų meilė; ta juokinga istorija, kuri turėjo jūsų kolegas dygsniuose.

Jie nori, kad jūs kalbėtumėte dvidešimt minučių? Ar tik du? Kas, jei imančio interviu akys pradeda įstiklinti; tai yra požymis, kad jūs pasakėte pakankamai? Kas, jei jūs neturite į punchline dar? Kas, jei jie vis dar nežino apie jūsų išdidžiausią momentą; jūsų didžiausias pasiekimas?

Iš tikrųjų, tai ganėtinai lengva… Ko jie iš tikrųjų nori, turi žinoti apie jus kontekste į tai, ką jūs galite padaryti jiems.

Tai yra iš tikrųjų didelis atsakymas, kad galvotų, suplanuoti ir repetuoti iš anksto. Dauguma imančio interviu klausia to, ar kažkas panašaus, sms tokiu būdu tai būtų vienas klausimas, jūs turite laukti.

Perskaitykite atidžiai vakansiją

Pabrėžkite pagrindinius reikalavimus

Dabar galvokite apie savo patirtį; kur tai deri?

Parašykite, kad trumpas paragrafas, kalbantis apie save savarankiškai – sieja jūsų patirtį su šiuo reikalavimu

Kai tik jūs esate laimingas, perskaitykite tai garsiai

Repetuokite, kol jūs nesate puikus žodis, jums nereikia jūsų popieriaus dalies, ir jūs atrodote ir natūralus ir pokalbio

Yra pridėta nauda šio pratimo darbui. Tai yra klausimas, kurį imantis interviu užduoda pradžioje. Jūsų žinojimas turi atsakymą, ir ne savijauta susijaudinusiu ir liežuviu surištu nepagerins jūsų visaapimantį interviu atlikimą joks galas.

Pabandykite tai. Praneškite man apačioje, kaip jūs sekatės…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.