Išmokite koduoti, suprojektuoti darbo pasiūlymą

parašė , 2013-09-21 09:23

Kartais tai nėra, ką jūs pažįstate, bet kas jūs žinote kad žemės jūs darbas.

Kevin Dreimiller visada norėdavo dirbti Raudonoje Skrybėlėje, programinės įrangos bendrovė, kurios produktai yra panaudoti daugelio Sėkmė 500 firmų ir užėmė vietą #1 kliento pasitenkinimui jų lauke. Po pusantrų metų "kasdieninio žodinio mušimo" kaip klientų aptarnavimo atstovas su interneto paslaugų teikėju, jis nusprendė, kad atėjo laikas judėti toliau. Kevin nuėjo tiesiogiai pas šaltinį ir ieškojo Raudonos Skrybėlės žiniatinklio svetainės, atidengdamas sąrašą "Laboratorijos Administratoriui" jo rajone.
Žinių programavimas buvo naudingas įgūdis šiai padėčiai, kadangi Laboratorijos Administratoriai yra atsakingi už priežiūrą ir duomenų centrų vadovavimą (Laboratorijos Erdvė). Kevin darbo patirtis rodė, kad šio darbo gavimas bus nutįsimas, kadangi jis nebaigė kolegijos, ir jo darbo patirties dauguma buvo kaip parateisėtas, ne TAME. Bet po dvejų metų leisti jo naktis ir savaitgalius, mokydamas save savarankiškai programavimas, Kevin sugebėjo įrašyti į sąrašą JavaScript, HTML KALBĄ ir CSS įgūdžius "Kitame" jo santraukos skyriuje. Jis taip pat apėmė sąsają su žiniatinklio svetaine, kurią jis pastatė iš įbrėžimo.

Naudojant šituos naujus įgūdžius kaip svirties veikimas ant jo paraiškos Laboratorijos Administratoriaus padėčiai, Kevin taip pat pasisuko į socialinę žiniasklaidą, kad prastumtų jo santrauką. Kai jis negavo atsakymo iš kompanijos po vienos savaitės, jis nuėjo į Raudonos Skrybėlės Facebook puslapį ir mandagiai paklausė, kai jis galėtų išgirsti kažką apie savo taikomąją padėtį. Jo proaktyvus metodas nutupdė jį telefoninis interviu, ir po savaitės jis buvo įvestas trims interviu. Diena po šito interviu, jis gavo darbo pasiūlymo įrodymą, kad jo savidėstyti koduojantys įgūdžiai turėjo rinkos vertę.

Darbo pasiūlymas, tačiau, turėjo vieną kliuvinį – tai buvo trijų mėnesių kontrakto padėtis, su galimybe dirbančiai visą darbo laiką padėčiai gale. Šis modelis trialing įėjimo lygmens tarnautojų prieš atlikimą tampa populiaresnis tarp darbdavių. Kevin turėjo rizikuoti palikti darbą visu etatu su pašalpa, kad įrodytų save kaip tinkamas Raudonoje Skrybėlėje, su tikslu padarymo nuolatiniu tarnautoju, prasidedančiu ketvirtą mėnesį. Jokia garantija, bet daug viršutinės pusės kadangi Kevin dirbtų savo "svajonės kompanijoje". Jis paėmė azartinį lošimą ir baigė jo darbą. Laimei, tai apsimokėjo.

Šiandien, Kevin yra laimingiausias tarnautojų. Jis užbaigė trijų mėnesių teismą, buvo padarytas nuolatiniu tarnautoju ir mėgsta jo darbą Raudonoje Skrybėlėje tiek daug, kad jis sako, kad "jaučiasi kaip hobis, ne darbas".

Tiems, kas nori sužinoti, kaip koduoti, internetinės mokomosios svetainės kaip Coursera ir Codecademy yra šiandienis atsakymas technologiškai neišmanantis. Jie siūlo laisvą mokymą daugumoje pagrindinių programinės įrangos programų ir, jei pavestas, tiekia perkamus įgūdžius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.