Jūs dirbate su teisiais profesionalais, kad surastumėte darbą?

parašė , 2014-03-06 07:12

Tarytum darbo radimas nėra gana sunkus, asmenims dabar labai būdinga pasirodyti susidūrimo samdymo suktybės. Jie yra kompanijos ar asmenys, kurie padės jums surasti darbą ar sukurs santrauką jums. Turėkite galvoje, kad, kai jūs ieškote atidarytos padėties, jūs galite ne visada turėti prieigą prie geriausio, suvilioja darbo valdybas. Faktas yra, kad daug firmų pasisuka į specializuotus samdymo vadybininkus ir kompanijų aprūpinimą darbuotojais, kad gautų žmones, kurių jiems reikia. Tačiau, yra kai kurios kompanijos, kurios yra tiesiog ne legit.

Kas yra Skirtumas?

Jei jūs tikitės surasti darbą su vietine kompanija, jūs galite sugebėti surasti jų atverstą padėties tvarkaraštį tinkle. Tačiau, daug kompanijų nepakelia jų tame būde bet greičiau samdo trečiąją šalį, samdančią vadybininkus ar aprūpinančią kompanijas, kad surastų talentą jų poreikiui
Šitos kompanijos eina viršuje ir viršuje. Jūs galite patikėti šitomis organizacijomis.

Ką jūs nenorite pamatyti yra asmuo ar trečiosios šalies kompanija, žadanti surasti jus darbas. Kitaip tariant, jūs mokate jiems mokestį, jie kreipsis dėl padėčių jums, jie gali net parašyti santrauką jums, ir padėti jums pasodinti padėtį. Ir ten yra tikėtinas kitas mokestis, jei jie padeda jums įvykdyti visa tai.

Kaip Jūs galite Išvengti Proceso?

Kad išvengtumėte kristi auka suktybių samdymui, sužinokite, su kuo jūs dirbate ir ką jie turi pasiūlyti jums. Nėra jokios priežasties, kad jūs turite užmokėti už darbo rezultatą. Nors kai kurios kompanijos gali išieškoti mažą administracijos mokestį, tai reta. Greičiau, samdymas vadybininkų ir kompanijų aprūpinimas darbuotojais yra užmokėti kompanijų, kurios samdo juos, kad aprūpintų jų rangus. Nėra jokios priežasties, jūs turite įmokėti įmokas tokioms organizacijoms, kad gautumėte pagalbą darbo radime.

Turėkite galvoje, kad samdančios suktybės yra visur. Anksčiau, negu jūs pažadėsite dalį savo atlyginimo ar didelių mokesčių kompanijai, kuri neturi darbo, išrikiuoto jums, bet greičiau padės jums kreiptis dėl padėčių, galvokite vėl. Jei jie neturi kontraktų jau vietoje su kompanijomis, kurios turi atidarytas padėtis, juda toliau. Jums nereikia šio sąveikos tipo, kadangi tai tiesiog nepadės jums surasti darbą tiesiai jūsų ateičiai. Išvenkite šitų suktybių tipų, kad apsaugotumėte jūsų ateitį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.