Kaip aš gaunu savo sargybos kortelę?

parašė , 2013-11-06 08:10

Kad tapti patvirtinta ir pripažinta ginkluotąja apsauga daug valstybių įgaliojimo, kad asmuo gauna, kuris yra žinomas kaip jų Sargybos Kortelė. Sargybos Kortelė yra dažnai naudojama, kad apibūdintų licenciją, kuri yra išleista valstybės, kurioje ginkluotoji apsauga nori dirbti. Kiekviena valstybė turi skirtingus taisyklių sąvadus bet kokiam potencialiam saugumo pareigūno kandidatui, kuris turi būti sutiktas, kad būtų teisiškai leistas būti naudotas kaip sargyba.

Pagrindiniai reikalavimai ir kvalifikacija, kurie yra beveik visuotiniai yra:

Būkite bent jau 18 amžiaus metų
Būkite Jungtinių Valstijų Gyventoju ar būti teisiškai leistas dirbti Jungtinėse Valstijose

Neturi bet kokius ankstesnius sunkaus nusikaltimo įsitikinimus

Neturi bet kokį fizinį pablogėjimą, kuris neleistų jums užbaigti darbą

Neturi bet kokį protinį pablogėjimą, kuris neleistų jums užbaigti darbą

Sugebėkite paklusti ir perduoti duomenų tikrinimą, ir piršto atspaudas tikrina

Jei jūs turėsite visus pagrindinius reikalavimus tada, jūs turėsite pritaikyti ir perduoti likusius reikalavimus, nustatytus kiekvienos atskiros valstybės. Viena iš populiariausių valstybių, kuri leidžia sargybos korteles yra Kalifornijos valstybė.

Kalifornijos Sargybos Kortelės Reikalavimai

Visi pagrindiniai reikalavimai virš prisitaiko taip pat kaip keli kitas išsamesnis ir nuodugniai reikalavimai. Jūs turėsite praeiti, foninė ir kriminalinė istorija nusiunčia bagažu per Kalifornijos Teisingumo ministeriją ir federalinį Tyrimų Biurą. Kai tik tai yra užbaigti, Kalifornijos įgaliojimai, kad visa numatoma ginkluotoji apsauga užbaigia 40 mokymo valandų. Aštuonios valandos turi būti užbaigtos prieš paskyrimą saugumo paštui, šešiolika valandų turi būti užbaigtos per pirmas trisdešimt dienų po paskyrimo darbui, ir paskutinės šešiolika valandų turi būti užbaigtos per 180 dienų. Mokymas gali tiktai būti užbaigtas su oficialiai pripažintomis firmomis Kalifornijos valstybėje. Jei jums reikia sąrašo firmų, kurios siūlo reikalingą mokymą, jie gali būti surasti ant Kalifornijos BSIS žiniatinklio svetainės.

Niujorko Sargybos Kortelės Reikalavimai

Niujorkas yra kita populiari valstybė, kuri leidžia Sargybos Korteles. Kaip su Kalifornija, Niujorkas reikalingas, kad visi pagrindiniai sargybos reikalavimai būtų sutikti greta kelių kitų išsamesnių dalykų. Niujorkas įpareigoja aštuonias valandas mokymo prieš užduotį į b, užbaigtą prieš registraciją jums, saugo kortelę. Jie taip pat reikalingas, kad jūs elektronikos pagalba pateiktumėte jūsų piršto atspaudus per ten pardavėją, kurį pavadina l-1 Registracijos Paslaugomis. Kai tik jūs užbaigiate tai, ir papildomos 16 mokymo valandų turi būti užbaigtos ant darbo per tris mėnesius.

Kiti valstybiniai Sargybos Kortelės Reikalavimai

Visos valstybės yra skirtingos taip lengviausias būdas sužinoti, kad reikalavimai turi derinti aplink Valstybės departamentą teisingumo ar valstybės licencijavimo valdybą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.