Kaip gauti darbą šią savaitę

parašė , 2014-10-21 17:25

Tokiu būdu jūs norite naujo darbo? Pasirodo tai yra sunkus darbas, kad gautų darbą šiame einamajame ekonominiame klimate. Raktas žino tai, ko jūs norite, kai tik jūs žinote tai, kas jūs norite jo, yra dažnai stebėtinai lengvas gauti tai. Intensyvus sielos ieškojimas ir gyvenimo planavimas, reikalingas atrasti tai, yra už šio straipsnio apimties, tokiu būdu aš praleisiu priekyje.

Tiesiog padėtas, kad gautumėte darbą jūs turite įtikinti kažką, kas gali samdyti/kurti darbą manyti, kad jūs būtumėte geras asmuo pasamdyti. Tai yra tai. Taip iš pradžių mes turime surasti mūsų būsimą bosą:
1. Atidarykite LinkedIn.com, jūs ieškote kažko vyresnio jūsų lauke/rajone ekspertizės, vyresnysis geresnis.

2. Ieškokite reikšminių žodžių darbo, kurio jūs norite. pavyzdžiui Finansai IR vadovas

3. Taip pat ieškokite, kompanijos galėtų reikalingas jūsų paslaugų ar kad jūs norite dirbti.

4. Apribokite sąrašą iki 20 galimų bosų skirtingose kompanijose.

5. Gaukite telefono numerius nuo kompanijos žiniatinklio svetainės ir duokite jiems paklausimą!

Kai jūs įveikiate malonumą tai kaip informacijos rinkimo pratimas, domitės jais ir jų karjera, sužinote, kaip jie gavo savo einamąjį darbą, paklauskite jų, kaip jie pradėjo ir bet koks patarimas, kurį jie turi. Jei jūs imituojate tai telefonu, tada įsitikina, kad jūs paprašote nupirkti juos kava/pusryčiai/priešpiečiai vėliau šią savaitę. Jei jūs padarysite tai, aš garantuoju devyni kartai iš dešimt, jūs gausite sąjungininką dėl savo darbo paieškos, kažkas, kas duos jums patarimą dėl žmonių, kad kviestų, imti interviu iš technikos, ir taip toliau. Tik įsitikinkite, kad jūs tęsiate pirkti priešpiečius!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai tik jūs padarėte tai 20 kartų, atrodys labai lengva ir su viltimi jei jūs neprašėte darbo, jūs turėsite daug coffees ir užregistruotus priešpiečius. Jiems tai gali padėti padaryti kažkokį tyrinėjimą apie jų kompaniją ir pramonę, kad jūs turėtumėte kažką, kad kalbėtumėte apie. Vėl neprašykite darbo, bet klauskite jų, jei jie žino apie kažką prieinantys turguje, konkurentai, papildantys, besitaisantys, ir taip toliau. Su viltimi jie paminės kažką, kas domina jus, tai gali net būti viduje, jie yra sava kompanija/firma.

Su visu šiuo pagrindu, padarytu, kai vaidmuo prieina jūsų pasirinktame lauke, jūs turbūt gausite kelis pokalbius telefonu ir išgirsite apie tai ‘ant vynuogienojo’. Jūs tikėtina išgirsite apie tai prieš daugiau nieko ir viską, kurį jūs turite padaryti, yra, pašaukia asmenį, papildantį, ir perka juos priešpiečiai, žvilgsnis į tai; jūs suorganizavote savo savą interviu! Dabar nueikite, gauna tą darbą!

Ir jei tai atrodo per sunku ar daug darbo reikalaujantis, jūs galite visada duoti recruiter paklausimą!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.