Kaip mechaninis laikrodžiai dirba

parašė , 2013-04-08 10:10

>Stilingi laikrodžiaiPirmi laikrodžiai nesuko automatically. Jie neapšvietė su skaitmeniniais skaičiais, nei jie sakė datą ar turėjo pavojaus signalus, kurie galėjo būti nustatyti. Šitiems visiškai mechaniniams laikrodžiams nereikėjo baterijų taip pat, bet jie tikrai turėjo būti “varyti” kaip nors. Kad išsaugotų ėjimą, mechaninis laikrodžiai turi būti žaizda reguliariai – paprastai vieną kartą per dieną. Taigi kodėl žmonės šiandien pasirinktų mechaninį laikrodį šiame amžiuje nebrangaus kvarco ir skaitmeninius laikrodžius? Tai yra viskas apie estetiką ir įvertinimą laikrodžio sukūrimo menui.

Laikrodžiai prekybos miestelyje “URMAS” visiškai mechaninis tai turi ne tiktai bėgti su pagalba žaizdos pavasario ir įrenginių komplekto, bet jie turi būti varyti mechaninės priemonės. Tai kitoks negu kvarco laikrodžiai, kuris taip pat padeda laike varnelę prie judėjimo įrenginių, bet laiko tuos įrenginius, judančius per kvarco kristalo energiją. Su mechaniniu laikrodžiu energija perkelti įrenginius yra varyta svarbiausio akstino vingiavimo. Kai pavasaris bus visiškai žaizda ant tipiško mechaninio laikrodžio, laikrodžiai sulaikys tikslų laiką apytiksliai 40 valandų. Yra sudėtingesnių mechaninių laikrodžių, kurie gali sulaikyti laiką daug ilgiau su pilnu svarbiausio akstino vėju. Automatinius laikrodžius taip pat laiko mechaniniais laikrodžiais, bet dėvėtojo riešo judėjimas sugeba aktyvinti vingiavimą, vadinasi vardas automatiniai laikrodžiai.

Brangakmenius pavadina kaip toks todėl, kad jie yra pažodžiui brangakmeniai – specialiai rubinai. Tikri rubinai buvo vieną kartą panaudoti todėl, kad jie yra padaryti iš kristalizuoto aliumininio oksido. Tai yra labai kieta medžiaga su lygiu, slidžiu paviršiumi, kuris leidžia rato ašims pajudėti nuosekliame, pastoviame būde kaip varytas žaizdos svarbiausio akstino. Tai taip pat neleidžia plieninėms rato ašims nusitrinti nuo judėjimo trinties. Šiandien, sintetiniai rubinai yra panaudoti skaičiais nuo 5 iki 35 brangakmenių priklausomai nuo judėjimo sunkumo. Vieną kartą, gamintojai manė, kad daugiau brangakmenių buvo geresni, bet apsigyveno su apytiksliai 4-8 brangakmeniais būdami efektyviausias, kuriuos galite rasti prekybos miestelyje “URMAS”.

Jei jūs turėtumėte atidaryti mechaninio laikrodžio nugarą, jūs atsisveikintumėte su svarbiausio akstino užvalkalu. Tai yra žaizda, naudojant stiebo kėliklį, kuris laikosi iš laikrodžio įpakavimo, taip pat žinoti kaip karūna. Pirmi mechaniniai laikrodžiai panaudojo svyruojantį balansyrą ir pavasaris kaip laiko pagrindas. Tai buvo tada pakeista prisiderinančia šakute, kuri veikia kaip rezonatorius, kad perkeltų įrenginius pagal tinkamą normą. Jie savo ruožtu judina rankas ant veido laikrodžio teisingame augime.

Daugiau informacijos – http://www.urmas.net/lt/katalogas/grozio-prekes/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.