Kaip panaudoti orą jūsų pranašumui, žvejodamas

parašė , 2013-01-11 13:30

Dauguma žvejų nesupranta tik, kiek orų prognozė paveikia žuvį, ir todėl žvejybą. Aš manau, kad kiekvienam žvejui svarbu suprasti, kaip panaudoti orą jų pranašumui, žvejojant. Tai tikrai daug paprasčiau, negu žmonės gali suprasti tai, kad būtų, ir artėjant laikui, kai jūs esate padarytas su šiuo straipsniu, kurį jūs ketinate suprasti tiksliai, kaip panaudoti orų prognozės jūsų pranašumui, žvejodamas, ir kur tapti net labiau išsilavinęs apie orą ir žvejybą.

Kai kurie žmonės priverčia tai atrodyti, tarytum jos būtinas, kad gautų jūsų daktaro laipsnį meteorologijoje, kad suprastų, kaip oras yra susijęs su žvejyba ir kaip panaudoti šią informaciją jūsų pranašumui, bet niekas negalėjo būti tolimiau nuo tiesos. Informacija, kurią jūs turite žinoti apie orų prognozės ir žvejybą gali būti gauta, investuodama laiko labai mažą kiekį. Ir rezultatai gali būti nuostabūs.

Išleiskite mane užduoti jums klausimą. Jūs kada nors turėjote vieną iš tų epinių dienų, žvejodamas, kur atrodė kaip nesvarbu, kas jūs padarėte jus sugauta žuvis? Ir jei jūs žvejojote su kitais žmonėmis, jie sugavo žuvį be to? Dauguma mūsų patyrė dienas tokias kaip tai, ir aš žinau, kad aš turėjau papratimą manyti, kad tai buvo tik atsitiktinumas. Ar galbūt kad aš buvau tik kad geras žvejys. Tiesa orai Druskininkuose, kad aš nesu, kad geras žvejys, ir tai daugiau negu tikėtina ne priežastis, kad jūs sugavote žuvį taip pat. Ir kadangi aš pradėjau studijuoti šį reiškinį, aš supratau, kad tai nebuvo atsitiktinumas taip pat.

Priežastis, kad mes patiriame epinę poemą žvejybinės dienos tokios kaip tai yra dėl Motinos Gamtos. Teisingai, kai gamtinės sąlygos yra optimalios, toks kaip tada, kai šiltas priekis praeina, žuvies įkandimas daug noriau. Ir dėl visa ko jūs nesupratote to, šilti priekiai praeina per jūsų žvejybinį rajoną ganėtinai dažnai. Šio informacijos tipo žinojimas yra pagrindinis žvejyboje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.