Kaip pasirinkti teisingą tabletės Pc

parašė , 2013-01-23 11:46

Kodėl jūs norėtumėte Tabletės Planšentiniai kompiuteriai Anksčiau, negu aš nupirkau savo pirmą, aš bandžiau suvokti, kai aš panaudosiu jį. Aš jau turėjau nešiojamąjį kompiuterį, kodėl Tabletės kompiuteris bus daugiau ne naudojimas? Aš sugebėčiau “atsistatydinti” savo nešiojamasis kompiuteris, ir tik panaudoti tabletę ir darbalaukį? Aš dirbu nuo namų kas nors laikas, tokiu būdu aš naudoju darbalaukį, darydamas, kad, kadangi tai apima teisingą bitą spausdinimo, ir didesnis ekranas yra tikrai naudojimo. Taip, aš panaudočiau mano mano darbui, dėl trūkumo klaviatūros ir to turėti mažesnį ekraną. Aš žinojau, kad aš norėjau vienas, bet kam aš panaudosiu tai? Aš manau, kad aš bandžiau pateisinti kito techno prietaiso pirkimą.

Žmonės perka tabletės kompiuterius dėl daugelio skirtingų priežasčių jie labiau portatyvus, kad nešiojamasis kompiuteris, jie yra lengvesni, baterija trunka ilgiau, jie yra lengvesni nešti ir paleisti daug greičiau. Turėkite, jūs kada nors sėdėjote aplink kelias minutes, laukdamas Planšentiniai kompiuteriai į batą, kai viskas, kurį jūs turite padaryti yra skubiai tikrinimas futbolo daugybė. Jūs daugiau negu tikėtina panaudosite savo mobilaus ryšio telefoną, kad tik šokinėtumėte ant WWW. Su tabletės asmeniniu kompiuteriu spragtelėjimas ant jungiklio tai pasiekiama, taip pat kaip mobiliojo ryšio telefonas, iš tikrųjų jūs galite pažiūrėti į tabletės asmeninį kompiuterį kaip į panėšėjimą į mobiliojo ryšio telefoną, bet su didesniu ekranu – oh, bet su nesugebėjimu padaryti pokalbius telefonu, žinoma.

Ar jūs naudojate tai verslui, ar malonumui, jie yra iš tikrųjų daug daugiau už mobilaus ryšio telefoną su dideliu ekranu. Dauguma jų turi greitesnį procesorių, geresnį grafinį gebėjimą. Tai reiškia, kad jie yra gebantys bėgančias Planšentiniai kompiuteriai tipo paraiškas. Skaičiuoklės, tekstų rengyklės, bet koks kiekis produktyvumo apps ir, žinoma, žaidimų. Faktas, kad jie yra taip portatyvi priemonė, jie gali būti panaudoti kaip recepto knyga virtuvėje, skaitymo knyga miegamajame, ar žaidimų mašina svetainėje!

Kai prieita prie teisingo Stacionarūs kompiuteriai jums pasirinkimo, geriausia vieta prasidėti yra biudžetas. Apsispręskite, kiek jūs norite išleisti. Jie yra pasiekiami, kad tiktų bet kokiam biudžetui, ir jūs galite gauti pigų tabletės asmeninį kompiuterį mažiau kaip 70 kramtomojo tabako gniužulėlio. Teisingai, 70 kramtomojo tabako gniužulėlio. Žr. mūsų straipsnį apie pigius tabletės asmeninius kompiuterius tam tikram tolimesniam patarimui. Galbūt biudžeto tabletės yra idealios vaikams, kad panaudotų be to.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.