Kaip pradėti jūsų darbo paiešką

parašė , 2017-09-15 13:17

1. Paimkite Metodą Dydžio įkandimo

Yra labai daug dalių į darbo paiešką, ir kiekvienas reikalingas skirtingo požiūrio ar strategijos. Pradžia, skaidydama jūsų darbą ieško žemyn į dalis dydžio įkandimo. Tai yra didelė strategija ypač, jei jūs jaučiatės nemotyvuotas/užvaldytas, kadangi darbo paieška dydžio įkandimo jausis labiau valdoma ir padės jums patirti mažą laimėjimą palei kelią (kad neminėtų didėjimo jūsų tikėjimas). Iliustracija lauke, kur tiksliai jūs krintate ant darbo paieškos spektro ir išlaikote dėmesį. Pavyzdžiui, jei jūs negavote jokio interviu, jūsų centras turės būti ant tam tikro taikomojo proceso aspekto (jungimas į sistemą, prašymas, peržiūrėdamas jūsų santrauką). Neleiskite laiko, galvodamas apie ėmimą interviu ar atlyginimo derybas šiame punkte, kadangi tai bus tuščia į užduotį po ranka

2. Ties Susitelkite, Ko Jūs Norite

Tai yra viskas apie jūsų tikslą. Kas jūs einate paskui? Be to, stebėkite atidžiai nesibaigiančią darbo valdybą, klajojančią (yikes). Kai jūs iš tikrųjų randate tai, ko jūs norite, jūs rizikuojate trikdyti samdymo vadybininką su savo centro trūkumu. Jie norės žinoti, kad jūs esate tame, kad laimėtumėte tai TIKTAI su jais. Praleiskite kažkurį laiką, susitelktą jūsų tikslas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

3. Paaškinkite ant to, Kuo Jūs Esate

Tai yra viskas apie jūsų profesinį prekės ženklą. Tie padėtyje, kad pasamdytų turi suprasti jus kaip geriausią asmenį jų darbui – paprastas kaip tai. Vienas būdas žinoti, jei tai yra žymės įspaudimo svarstoma problema yra toks, jei jūs negirdite atgal nuo internetinio taikomojo proceso AR jūsų tinklo. Labai tikėtina, kad jie tik nežino, kaip padėti jums todėl, kad jūs nesirikiuojate savo tinkamo į jūsų tikslą.

4. Identifikuokite Geriausius Įrankius, kad Palaikytumėte Jūsų Darbo Paiešką

Yra daugiau įrankių negu kada nors pasiekiamas darbo ieškotojams priklausomai nuo dalies dydžio įkandimo paieškos, ties kuria jie susitelkia. Jei tai yra internetinės darbo paieškos ir rezultato darbo vietos, teiskite darbo valdybas.

Vienas iš galingiausių profesinių žymės įspaudimo įrankių kada nors yra LinkedIn kadangi daugumos samdymo vadybininkų tikėtina suklups ant jūsų profilio anksčiau, negu jie paprašys jūsų santraukos. Apytikriai, jūs turite pasirodyti samdyme vadybininko paieškų ir ryšio prašymų nuo jūsų tikslo pramonės gavime. Jei jūs nebūsite, jūs norėsite svarstyti daugiau laiko ant profilio optimizavimo leidimą. Jūs taip pat norėsite supažindinti save su kitomis ypatybėmis/pašalpomis, pasiekiamomis per LinkedIn.

Kitas įrankis kurį aš mėgstu yra Jobscan. Šis įrankis yra suprojektuotas, kad peržiūrėtų jūsų santrauką reikšminiams žodžiams, tokiu būdu jūs žinote, kaip optimizuoti jūsų santrauką ATS sistemoms (tuo atveju, jei jūs randate save prarastas darbo valdyboje juoda duobė). Jei jūs nesate įsitikinęs dėl savo santraukos reikšminių žodžių, aš SMARKIAI rekomenduoju, kad jūs duotumėte Jobscan bandymą!

5. Susisiekite su Savo Tinklu

Tuo metu, kai mintis jungti į sistemą gali kelti siaubą jums nepaprastai, tai vis dar lieka, kad jūsų geriausia galimybė sodinti greitą darbą yra per žmones, kuriuos jūs pažįstate. Tai turi būti jūsų įėjimo punktu su kiekviena paraiška jei galimas. Pradžia, darydamas sąrašą iš kiekvieno jūs žinote ir ištiesiate atitinkamai pagrįstas iš santykio esmės. Jūs nenorite į elektroninio pašto sprogimą savo tinklo bet greičiau atkreipiate į kiekvieną kontaktą dėmesį strategiškai. Jei jums reikia daugiau tinklo patarimų, kad jaustumėtės atsipalaidavusiam, bent jau pradėkite, brūkštelėdamas vardus jūsų autonominio ir internetinis (LinkedIn) kontaktai. Tai yra didelis pirmas žingsnis matyme galimybių, kurios egzistuoja net anksčiau, negu jūs vadovausite darbo valdyboms.

6. Padėtas Rūpinimasis į Kiekvieną Paraišką

Žinojimas pats yra pirma dalis. Pranešimas to iš išorės, ir gerai, yra kita istorijos pusė. Jūs turite sugebėti eiti pasivaikščiojimas ir pokalbis pokalbis ypač, kur jūsų pirmas įspūdis yra grėsmės akivaizdoje. Tik geriausio elevatoriaus metimo turėjimas yra nepakankamai be geriausios santraukos (ir atvirkščiai). Jei jūs jaučiate, kad jūs kreipiatės į šimtus darbo vietų be atsakymo, jūs ar einate apie taikomąjį procesą neteisingas kelias, AR jūs neįspaudžiate žymę savęs efektyviai taikomajame procese. Užimkite laiką, kad pasiūtumėte jūsų santrauką ir dangos laišką ir gerumui sake, bandyti manyti, kad kontaktas supažindina jus (todėl, kad darbo valdybos ir ATS’s yra blogiausias galimas maršrutas)!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

7. Galvokite Įsitikinęs

Tai teisinga. Positivity trūkumas yra kartais sunkus mums aptikti savyje savarankiškai, bet lengvai aptiktas pašalinių. Jūs nenorite net nusileisti į šį kelią, tokiu būdu jūs galėtumėte norėti praleisti kažkurį laiką, pripažindamas jūsų positivity spąstus ir paskui, padėdamas į veiksmą paprastas pratimas, kuris paskatins jūsų protinį žaidimą.

Pradėdamas jūsų darbą ieško su šitais 7 žingsniais, jūs pradėsite jaustis labiau įsitikinęs, kad jūs imatės teisingų veiksmų į darbo nusileidimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.