Kaip surasti darbą ant linkedin greitai

parašė , 2013-10-23 13:44

Darbo medžiojimas ant LinkedIn yra daug daugiau participatory veiklos negu darbo valdybų naudojimas, kur jungimas, jungdamas į sistemą ir turėdamas yra pasisekimo raktai. Bet tai nereiškia, kad nėra darbo tvarkaraščio kaip valdybos, kurias jūs atvykote, kad pažintumėte ir mėgtumėte todėl, kad yra. Darbo vietos nėra toli, kai tik jūs registruojate į LinkedIn. Iš tikrųjų, Kai jūs einate į Naminį> LinkedIn Namo, jūs pamatysite Darbo vietas, kuriomis Jūs Galite domėtis palei dešinė pusę, kurią LinkedIn rodė pagrįstas reikšminiais žodžiais jūsų profilyje.

Paspauskite darbo pavadinimą, ir jūs būsite paimtas į puslapį su:
• pilnas darbo apibūdinimas; • vardas asmens, skelbiančio tai su sąsaja su jų profiliu; • jūsų pirmų ryšių vardai, kas gali supažindinti jus su tuo asmeniu; • Kas jūsų tinkle dirba ties ta kompanija; • Sąsajos su panašiomis darbo vietomis; • Ir Apply Now mygtukas.

Spragtelėkite pritaikyti mygtuką, ir jūs surasite formą, kur jūs galite įeiti į dangos laišką ir pridėti santrauką. Kai jūs trenkiatės, Teigia, kad visa jūsų informacija, apimdama jūsų LinkedIn profilį yra persiųsta samdymo vadybininkui akimirksnį. Tai yra kita priežastis, kodėl jūs turite gauti savo profilį į 100 % baigimą – tai padės jums palikti didelį pirmą įspūdį (ir jūs niekada negaunate antros galimybės palikti didelį pirmą įspūdį!)

Užmokėto Darbo Tvarkaraščio ieškojimas

Po to, kai jūs žiūrite į darbo vietas, LinkedIn aptarnavo jus ant sidabrinio pusdubenio, jūs galite tada paspausti Darbo vietas ant aukščiausio meniu baro ir būti paimtas į Darbo vietų Pagrindinį puslapį. Tai yra, kur jūs galite surinkti reikšminiame žodyje, taip pat kaip jūs būtumėte ant kitų darbo valdybų ir traukimo viršuje darbo vietos savo ekspertizės lauke, ir vietoje jūs trokštate.

Jei jūs norite valyti savo paiešką, paspauskite Pažangią Paieškos etiketę dešinėje. Ten jūs galite išrinkti kriterijus, apimdamas pramonę, darbo pavadinimą, kompanijos pavadinimą, skyriaus tipą, vietą, ir kai darbą skelbė. Aukščiausios kokybės nariai gali taip pat rūšiuoti prie atlyginimo diapazono. Prisipildykite savo kriterijuose, paspauskite Paiešką, ir jūs pamatysite savo degtukus.

Ta prasme, LinkedIn gali funkcionuoti kaip darbo valdyba. Bet didelis daiktas yra ypatybė, kurią aš paminėjau, kur jūs galite pamatyti visus žmones savo tinkle, kurie gali prijungti jus prie asmens, skelbiančio darbą.

Pavyzdžiui, jei aš renku "socialinėje žiniasklaidoje" reikšminio žodžio skyriuje ir renku savo vietą, kuri yra Tampa, aš gaunu daug darbo vietų išsirinkti iš. Tokiu būdu aš išrenku Sr. Rinkodara Ėdžių vietinėje technologijos kompanijoje ir paspaudžia tai. Aš matau darbo apibūdinimą, ir šiuo atveju, 25 žmonės mano tinkle, kurie pažįsta asmenį, skelbiantį darbą. Tokiu būdu aš galiu spragtelėti per ir pamatyti, kas galėtų sugebėti prisistatyti man, tokiu būdu pasukdamas šaltą paklausimą ar atsitiktinę santrauką į šiltą paklausimą.

Aš galiu užmegzti ryšius su bet kuriuo iš savo ryšių ir paprašyti įžangos. Taip pat ant darbo sąrašo puslapis yra vardai žmonių mano tinkle, kurie dirba ties kompanija. Aš galiu užmegzti ryšius su jais ir pasakyti jiems, kad aš pamačiau darbą, paskelbtą jų kompanijoje ir bandyti gauti informaciją ant darbo, kurį aš galiu panaudoti geresnei padėčiai savarankiškai, kad gaučiau interviu. Jūs galite įgyti vertingą informaciją prie kryžiaus, nurodančio darbą su firmos Kompanijos puslapiu ant LinkedIn.

Kai mato jus darbas, kuris kreipiasi į jus ant LinkedIn (ar kita valdyba kai dėl to) ieško tą kompaniją, eidamas į Kompanijas aukščiausioje priemonių juostoje. Ant Kompanijų Pagrindinis puslapis surenka vardan kompanijos reikšminio žodžio paieškos dėžėje. Tada, kai kompanijos puslapis yra rodytas, jūs pamatysite visus savo ryšius, kas dirba ten. Suraskite tokį, kas galėtų sugebėti pasidalyti su jumis "slaptais" darbo reikalavimais. Apsirenkite vidinę istoriją, kodėl darbas yra atidarytas ir ko jie iš tikrųjų ieško išreiškiant įgūdžiais. Jūs galite taip pat apžiūrėti profilius žmonių, kurie dirba ties kompanija, kad gautų prasmę, kokios rūšies iš įgūdžių ir fono kompanija vertina.

Taip, jūs galite padaryti savo darbo paieškas ant Darbo vietų pagrindinio puslapio ir surasti ryšius toje kompanijoje ant Kompanijos puslapio. Jūs galite sutaupyti dešimt darbo paieškų Darbo vietų skyriuje. Grįžkite ir žiūrėkite į savo sutaupytas paieškas kiekvieną dieną, kadangi jūs niekada nežinote, kada kažkas naujo pasirodys.

Kai jūs matote darbą, dėl kurio jūs norite kreiptis, paspausti Pritaikyti Mygtuką, ir jūs būsite paimtas į formą, kur jūs galite įeiti į dangos laišką ir pridėti jūsų santrauką. Kai kuriais atvejais jus nukreips į kompanijos pretendento sekimo sistemą. Tik sekite instrukcijas ir kreipkitės.

Darbo vietų Kompanijų Skyriuje ieškojimas

Kompanijos puslapiai bus didelė nauda jūsų darbo paieškai. Jei jūs skiriate į tam tikrą kompaniją, didelė strategija apžiūri jų puslapį. Nueikite į aukščiausią mygtukų juostą, paspauskite Kompanijas> Paieškos Kompanijos, kad pasiektumėte Kompanijų Pagrindinį puslapį. Surinkite savo tikslo kompanijoje dėl paieškos, boksuojasi ir lanko jų puslapį. Ten jūs gausite visą atnaujinimą ant kompanijos, kieno būtas pasamdė, kieno būtas skatino, ir taip toliau, taip pat kaip žinios apie kompaniją, kurią jūs galite panaudoti savo pranašumui per interviu. Jūs galite pamatyti, kas jūsų tinkle dirba ties kompanija, ir jūs galite taip pat pamatyti, kurie jūsų kolegijos bendraklasiai dirba ten – vertinga informacija tam, kad prašytų informacinį interviu.

Yra taip pat darbo registravimas. Jei jūs paspaudžiate Karjerų etiketę ant kompanijos puslapio (didžioji dalis turi juos, bet keli nebus), jūs pamatysite visą jų užmokėtą darbo tvarkaraštį. Likdamas su Obuoliu kaip mano pavyzdys, kai aš paspaudžiu Karjeras ant jų kompanijos puslapio aš matau 45 darbo tvarkaraštį. Jei aš paspausiu kokią nors darbo antraštę, aš pamatysiu pilną darbo apibūdinimą ir mygtuką, kurį aš galiu paspausti, kad kreipčiausi dėl darbo. Ant darbo apibūdinimo puslapio, tai taip pat rodo man mano pirmus lygmens ryšius kompanijoje.

Yra iš tikrųjų kūrybiškas būdas surasti darbą, pirkdamas informaciją apie Kompanijos Puslapį. Kadangi aš paminėjau, kiekvienas puslapis sako jums, kieno būtas pasamdė neseniai. Jei jūs matote kažką, kas paėmė darbą, kurį jūs norėtumėte kompanijoje, kuria jūs domitės, paspaudžiate jų vardą ir lankote jų profilį, kad pamatytumėte, kokią kompaniją jie neseniai palikdavo. Ką jūs suradote yra kompanija su padėtimi, kad prisipildytų kažko, kas turi įgūdžius, kuriuos jūs turite. Galbūt jie nekeis jų, bet jūs niekada nežinote, kol jūs neartėjate prie jų ir leidžiate juos žinoti, kad jūs esate pasiruošęs mindyti į mirusio tarnautojo vaidmenį.

Darbo vietų Grupėse ieškojimas

Kita vieta ieškoti darbo registravimo yra LinkedIn Grupių viduje. Kiekviena grupė turi darbo vietų etiketę, kur kiekvienas narys gali skelbti darbą, ir aš smarkiai primygtinai siūlau jus pažiūrėti į tai. Ligi pat šio punkto jūs žiūrėjote į užmokėtą tvarkaraštį. Kaip grupės vadybininkas, aš žinau, kad ne kiekviena organizacija nori sumokėti grynuosius pinigus užmokėtam darbui, įrašančiam į sąrašą, tokiu būdu jie taupo pinigus, skelbdami grupėse. Mano Tampoje įlanka, Pardavinėjanti Profesionalų grupę, aš gaunu daug šito registravimo kiekvieną dieną. Tokiu būdu jie yra ten… po radaru. Kuris gali būti geras jums kaip darbo ieškotojas kadangi mažiau žmonių mato juos negu užmokėtas darbo tvarkaraštis.

Nueikite pas bet kokią grupę, jūs tapote nariu lauko, kuriuo jūs domitės, paspaudžiate Darbo vietų etiketę, ir jūs būsite ant Grupės Darbo puslapio. LinkedIn sunkiai skatina užmokėtą darbo tvarkaraštį (jie yra akcinė bendrovė dabar su spaudimu, kad pelnytų), tokiu būdu jie turi downplayed laisvi paštai, ir jūs pradžioje tiktai pamatysite užmokėtą tvarkaraštį. Bet laisvi vieno dolerio banknotai, kuriuos skelbia grupės nariai, yra ten į kairę nuo užmokėto tvarkaraščio po Darbo diskusijomis. Paspauskite tą hipersaitą, ir jūs pamatysite daug atidarytų darbo vietų.

Pavyzdžiui, mano Tampos grupėje dabar yra 11 paštų, apimant vienas nuo recruiter, kurį aš žinau, kas įrašė daugybę į sąrašą darbo vietų, kurias jis turi atidarytas. Taip, nepražiūrėkite šios ypatybės; jūs galėtumėte net padaryti tai punktu, kad prisijungtumėte prie grupių jūsų lauke, tokiu būdu jūs galite gauti prieigą prie jų darbo valdybų. Prisijunkite prie 50 grupių savo lauke, ir tai duoda jums penkiasdešimt darbo valdybų ištirti.

Skirtumas darbo Grupių darbo rajone radimo yra, kad jūs neturite sąrašų žmonių jūsų tinkle, rodytame, kas dirba ties ta kompanija kaip jūs, pasiekia, kai jūs paspaudžiate užmokėtą sąrašą. Bet taip lengva padaryti tyrinėjimą LinkedIn su Kompanijos puslapiais ir Pažangia Žmonių paieška, tai neturi būti problema jums surasti ryšius bet kokioje kompanijoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.