Kaip susisiekti su potencialiais darbdaviais

parašė , 2012-12-08 17:32

quot; Žinokite, Kaip padaryti Šaltus Paklausimus ir kodėl jie dirba.

Kodėl šaltas paklausimas?

Labai mažai žmonių kaip šaltas paklausimas, ir išplaukiančiai, labai mažai žmonių iš tikrųjų daro tai. Tačiau, protingas šaltis pakviečia skirtą darbdavį, gali ganėtinai tiesiog būti nepaprastai greitu ir efektyviu būdu gauti darbą, kurio jūs norite.

Tai gali numušti mėnesius nuo jūsų darbo paieškos. nemokamas kreditas Dauguma žmonių kreipiasi tiktai darbo vietoms, kurias jie mato reklamuotas, greta šimtų kitų žmonių kiekvieną dieną. Vietoj laukimo savaičių, kad išgirstų, jei jūs gavote interviu, šis metodas gali gauti jus, interviu ir darbas pasiūlo per dienas.
Kodėl šaltas paklausimas dirba?

Tai rodo aukščiausius lygmenis iniciatyvos, variklio, motyvacijos, ir tikėjimo – svarbūs įgūdžiai faktiškai, visi darbdaviai ieško potencialių tarnautojų, per bet kokį sektorių. Būsimi bosai žavėsis ir gerbs bet ką, kas turi drąsą, kad kviestų juos. Jūs stovite ilgalaike paskola iš visų kitų pretendentų, kurie nepašaukia, bet paprasčiausiai laukia kompanijos įdėti skelbimą.

Šis darbo paieškos metodas buvo labai tyrinėtas ir kruopščiai įrodytas būti labai efektyvus. (Tai yra, kaip visos tos komplektavimo agentūros gauna savo vakansijas).

Kaip į šaltą paklausimą

Padarykite kompanijų sąrašą paskambinti; ieškokite Kompanijų reklamavimo šimtų interneto darbo svetainių; ieškokite internetinių verslo žinynų Kompanijos tvarkaraščio jūsų sektoriuje.

Padarykite savo ruošimąsi. Žinokite tai, ką jūs norite pasakyti anksčiau, negu jūs pakelsite telefoną. Tyrinėkite kompaniją ir sugebėkite pasakyti, kodėl jūs norite dirbti specialiai juose – kas yra ji apie juos, skubus kreditas kuri daro juos sektis, kas yra jų misijos tvirtinimas ir filosofija. Jūs galite paprastai rasti visą informaciją, kurios jums reikia nuo greitos jų žiniatinklio svetainės paieškos.

Kalbėkite su teisiu asmeniu. Jūs turite praeiti Bosui. Tai neturi būti vadovaujančiu pareigūnu, bet bandymu kalbėti su Vadybininku skyriaus, kuriame jūs dirbtumėte, kas bus žmogus priimantis nutarimą. Neprašykite Personalo, jie retai ima spekuliatyvius paklausimus. Pabandykite tyrinėti jo/jos vardą – stebi kompanijos žiniatinklio svetainę, LinkedIn, Facebook. Jei jūs nesugebate praeiti jiems (ir tai neįtikima su pirmomis pastangomis), bando gauti gerą laiką vėl paskambinti jiems.

Žinokite, kad jūsų Santrauka nuo A iki Z – turi tai prieš jus, kai jūs darote savo paklausimus. Būkite pasiruošęs atsakyti bet kokius klausimus apie savo darbo istoriją ir įgūdžius.

Parašykite scenarijų, jei jūs jaučiate, kad tai padėtų jums, tas būdas, kuriuo jūs nebūsite niekada gaudytas nuo sargybos galimų klausimų. Paruoškite savo įžanginę liniją. Sulaikykite tai trumpa ir į punktą. Jūs iš tikrųjų turite pirmas 30 sekundžių, kad paaiškintumėte, kodėl jūs kviečiate ir gaunate jų dėmesį. Neklauskite, jei yra kokių nors vakansijų. Prisistatykite, ir pasakykite jiems apie jūsų patirtį darbe, kad jūs norėtumėte padaryti jiems – poroje sakinių tiktai. Tada paklauskite, jei jūs sugebėtumėte įeiti be perspėjimo ir pamatyti juos "greitam pasikalbėjimui", kuris "tiktai užtruktų 5 minutes". Tikslas čia iš tikrųjų pabando gauti tai greita akis į akį susitikimas. Su per visų paraiškų Personalo prašymo pasitikėjimą, kad būtų internetinis, tai gali ne visada būti galima, tačiau mažesnės kompanijos tikrai yra linkusios būti lankstesnės ir atidarytos pasiūlymui negu galbūt daugiatautės organizacijos.

Padarykite paklausimus, kai jūs esate labiausiai teigiamame nusiteikime. Šypsena, kai jūs kalbate, žmonės pripažįsta tai, net jei jūs tikrai nerimaujate. Nerimavimas ir išgąsdintas to paklausimo sukūrimo yra natūralus – net pralenkia komercinius žmones, turi jų nuo dienų, kai jie labai bijo daryti tuos paklausimus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.