"kas, jei" darbdaviai vedė nfl-stiliaus susivienijimus vietoj interviu?

parašė , 2013-11-20 17:29

Kas, jei jūsų būsimi darbdaviai privertė jus praeiti NFL-stiliaus susivienijimą vietoj pokalbio dėl darbo proceso? Jūs pasisektumėte? Manykite įeiti į interviu kambarį ir būti paprašytas parodyti imančiam interviu, kaip geras jūs iš tikrųjų esate tame, ką jūs darote. Tai išgąsdintų jus, ar tai padarys, jūs sujaudinote, kad rodytumėte jūsų įgūdžius iš geros pusės?

Mes, kaip NFL aistruoliai, turime lengvą gyvenimą. Mes pasiekiame, kad gertume ir maitintumės per žaidimą tuo metu, kai žaidėjai perka savo gyvenimą sustabdymui. Bet, kas, jei tai buvo ne visada atvejis? Kas, jei darbdaviai pradėjo užsirašyti pastabas nuo NFL, vienos iš efektyviausių firmų ant planetos, ir leido mums forumą, kad rodytų mūsų įgūdžius tiesiai prieš tuos, kurie galėjo sumažinti mus tikrinimas? Tas laikas ateina

Vienerios iš sunkiausių darbo vietų, kad pasiektų visoje šalyje yra tas NFL futbolo žaidėjo. Tie, kurie yra pasamdyti šitoms padėtims yra atrasti pagrįsti daiktais, kuriuos jie padarė, paskui rūšiavo prie jų gebėjimų ir potencialo ir paskui galų gale pasamdė pagrįstas jų matematine pasisekimo tikimybe.

Per žaidimo filmą, NFL Skautai gali įvertinti, ar tikrai jie nori mesti tolimesnį žvilgsnį į žaidėją, taip pat kaip santraukos rūšis daro. Kai tik jie išrinko, kas jie galvoja, bus perspektyva, kurią jie atneša jiems Indianapoliui ir neūžaugos palankai per ringer, kad pamatytų, jei tie ant lauko pagerbimų atitinka jų tikrus talentus. Žaidėjai yra apnuoginti į odą aptemptos uniformos, tikrintos kūno riebalų lygmenims, timed gegužės įvykiuose kaip 40 jardų brūkšnys, išbandytas jų įgūdžio arenose ir galiausiai imti interviu komandų savininkų.

Šis procesas gali atrodyti pažįstamas jums, todėl, kad jūs buvote per jį kelis kartus jūsų gyvenime. NFL Susivienijimas yra iš esmės ekvivalentas samdymo proceso realiajame pasaulyje. Tai leidžia būsimam darbdaviui galimybę pamatyti teisingus įgūdžius kiekvieno žaidėjo ir padaryti apskaičiuotą pranašavimą jų galimo pasisekimo su jų kompanija.

Vienas daiktas, kuris yra drastiškai tarp NFL Susivienijimo ir tradicinio darbo samdymo proceso yra aiškumas sistemoje. Žaidėjai negali net sureguliuoti savo laikysenos, kad paslėptų kūno riebalus, dar vienišus atspaudas bosas su aksominiu liežuviu. Skirtingai nuo "žarnos, jausdamas" darbo rinką, kuri atsižvelgia į geriausią imantį interviu, ne būtinai geriausią kandidatą, kad parvestų atlyginimą namo.

Verslo pasaulyje, nebuvo jokio žaidimo filmo, 40 brūkšnio ar jėgos testų. Ten turėkite tiktai užrašytus pasiekimus kandidato ir žarnos jausmą darbdavio per interviu, iki dabar.

Mes susitikome kompaniją, SideSkills.com, neseniai kuris iš tikrųjų daro kažką apie šią svarstomą problemą ir daro darbo jėgą labiau įgūdžiu pagrįstą negu interviu pagrįstas. Mes tučtuojau mėgome faktą, kad jie leidžia žmonėms rodyti savo įgūdžius iš geros pusės (per profilį, video ir portfelio parodymą), ar jie yra jų kasdien įgūdžiai ar aistra, žmonėms, kad pasamdytų ir bendradarbiautų su jais. Tokiu būdu mes neskubėjome, kad kalbėtume su jų vadovaujančiu pareigūnu ir pamatytume, kokios jų mintys buvo.

Mes paklausėme Ryan McKenzie, SideSkills.com vadovaujančio pareigūno, jei šis scenarijus yra galimybė dirbančiame pasaulyje ir jis pasakė mums, "Tai yra neabejotinai ateities tendencija; darbdaviai paprašo, kad nauji kandidatai parodytų jų darbą, kuris yra, kodėl mes sukūrėme SideSkills". Ryan įsteigė šią bendruomenę, pagrįstą prielaida vyriausiojo pajaunio ar moterų darbui. Jie leidžia kiekvienam vartotojui gebėjimą skelbti jų visą ankstesnį darbą, įgūdžio komplektus ir net video metimą būsimiems darbdaviams, kad apžvelgtų anksčiau samdymo sprendimo priėmimo.

" Taip pat kaip NFL Susivienijimas, mes padedame abiem stalo pusėms nustatyti tai, kame jie yra aiškiai geri. Mes padedame tiems, kurie yra iš tikrųjų geri tame, ką jie daro ir gali parodyti tai. Nėra jokio stygiaus darbo šalyje kvalifikuotiems žmonėms, net jei tai yra tik pusės darbui, geriausias asmuo darbui yra visada geriausia politika," sako McKenzie.

Susivienijimas, nors tai atrodo atšiauru, yra geresnė sistema gale. Įrodymas yra rezultatuose, NFL pasveiksta ir geriau tuo metu, kai darbo rinka pablogėja ir blogiau. Galbūt tai yra laikas karjeros susivienijimui, vieta žmonėms parodyti tai, ką jie gali padaryti, ir ne tiesiog įrašyti jį į sąrašą ant popieriaus dalies. Karjeros susivienijimas tikrai patikintų, kad geriausias asmuo gavo darbą bent jau.

Taip kitas kartas jūs einate naujam darbui ir galvojate į save savarankiškai, kaip daro aš esu pastebėtas, bandyti rodyti tai, ką jūs galite padaryti, kaip NFL žaidėjas susivienijime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.