Wizzair ir kelionės lėktuvo planavimo ABC

parašė , 2013-08-20 11:58

Kelionės neabejotinai džiugina, tačiau tikriausiai daugelis sutiktų, jog pasiruošimas joms yra gana varginantis ir atsakomybės reikalaujantis procesas. O skrendant lėktuvu prisideda  lėktuvo bilieto įsigijimo procesas, bagažo registracija, registracija skrydžiui ir panašūs niuansai. Kad viskas neatrodytų taip sudėtinga, pateikiama pagrindinė informacija, į kurią pravartu atkreipti dėmesį.

1.     Bilieto įsigijimas

keliones lektuvu su wizzairKeleiviams suteikiama galimybė įsigyti lėktuvų bilietus jiems priimtiniausiu būdu. Tarkime, pigių skrydžių bendrovės Wizzair bilietus rezervuotis galima pastarosios internetinėje svetainėje, paskambinus telefonu į klientų aptarnavimo centrą ar nuvykus į kelionių agentūrą. Minėtų būdų pasirinkimas įtakoja bilieto kainą, kadangi papildomai pridedami administraciniai mokesčiai.


2.     Bagažas

Paprasta taisyklės – kuo mažiau vešitės, tuo pigiau mokėsite. Rankiniam bagažui, kuris salone gabenamas nemokamai, taikomi tam tikri svorio ir gabaritų standartai. Tas pats galioja ir registruotam bagažui – jis apmokestinamas papildomai, tačiau, aišku, gali sverti kur kas daugiau nei rankinis. Wizzair atveju galioja ir kiti apmokėjimo už bagažo registraciją niuansai: pagal skrydžio datą ir kelionės trukmę. Jei jūs keliausite tuo metu, kai keleivių srautas nėra didelis, o pati kelionė trunka iki valandos penkiasdešimt minučių, už bagažą mokėsite pigiau, nei, tarkime, vasaros sezonu metu skrisdami ilgiau nei dvi valandas.

3.     Transportas

Tai gali būti reikšmingas faktorius į oro uostą atvykusiems nuosavu automobiliu ir norintiems jį saugiai pastatyti kelionės laikotarpiui. Apsilankius Wizzair interneto svetainėje, keliais pelės paspaudimais galima rezervuoti vietą stovėjimo aikštelėje pageidaujamam laiko tarpui. Išankstinė rezervacija garantuoja palankesnius paslaugos įkainius. Tokiu pat principu minėtoje svetainėje galima iš anksto išsinuomoti automobilį, jei jis bus reikalingas nuskridus į kitą šalį.

4.     Apsistojimas kelionės metu

Jei i užsienyje keliaujama „pas kažką“ arba tiesiog yra asmenų, galinčių priimti apsistoti, ši paslauga neatrodo aktuali. Tačiau tikrai yra daug žmonių, turinčių pasirūpinti laikina gyvenamąja vieta svečioje šalyje. Vėlgi, patartina tuo pasirūpinti iš anksto – mažiau streso, o kartais ir žymiai pigiau. Rezervuotis vietą labai greitai ir paprastai galima jau minėtame Wizzair internetiniame tinklapyje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.