Keltas į Vokietiją – patogiai kelionei

parašė , 2014-01-19 10:16

Pastaruoju metu kelionės keltu tampa vis populiaresnėmis. Keltas turi ženklų pranašumą prieš keliones lėktuvu – u savimi galite pasiimti neriboto svorio bagažą, o taip pat ir savo augintinį bei lengvąjį automobilį. Turbūt nereikia nė sakyti, kad kartais išvykstant sunku rasti, kas galėtų prižiūrėti augintinį, taigi, keliaujant keltu tokių nesklandumų nekyla. Be to, jūs galėsite vykti tokią dieną, kada jums patiems bus patogu, taigi, neteks derintis prie kelionių grafiko.

keltasKeltas į Vokietiją gabena keleivius net šešias dienas per savaitę, taigi, tikrai išsirinksite jums palankiausią dieną, kada galėtumėte keliauti. Vokietijoje tikrai yra, ką pamatyti bet kurio metų laiku, ir visai nesvarbu, ar vyksite vieni, ar su vaikais – kiekvienas grįšite prisimindami malonius įspūdžius.

Atvykus į Vokietiją, tiesiog privalu aplankyti Hamburgą – antrą pagal dydį Vokietijos miestą. Tikrai būsite sužavėti senamiesčiu, kuriame gausu įspūdingų architektūros šedevrų. Čia taip pat galėsite ir apsipirkti ir parsivežti prekių tiek sau, tiek ir lauktuvių savo artimiausiems žmonėms. Taip pat aplankykite Michelio bažnyčią, kuri tikrai sužavės savo barokiniu stiliumi. Šios bažnyčios bokšte yra didžiausios skersmens laikrodis, siekiantis net 2 metrus.

Taip pat aplankykite ir Liubeką, kuriame rasite net 1000 istorinių pastatų. Čia rasite ir romantiškų kavinukių bei restoranų. Mėgstantys apsipirkti taip pat nenusivils – ši vietovė tikrai pasižymi įvairių parduotuvių gausa.

Aplankykite ir vadinamąją saulėčiausią Vokietijos vietą – Riugeno salą. Gana dažnai ši sala vadinama pačia gražiausia Vokietijos sala, taigi, čia apsilankyti tikrai verta. Būsite sužavėti salos natūralia gamta ir paplūdimiais, ir ši vieta tikrai tiks ramiam poilsiui.

Ir, žinoma, tai tikrai nėra viskas, k galite aplankyti Vokietijoje – jei keliausite su vaikais, aplankykite ir pramogų parkus, kuriuose smagių akimirkų patirs ne vien tik mažieji.

Prieš keliaujant patartina susirašyti norimų aplankyti vietovių sąrašą bei pasiskaityti lankytinų vietų istoriją – taip keliauti bus kur kas smagiau, ir neteks blaškytis, galvojant, ką dabar aplankyti.

Dabar keliauti itin palanku, taigi, pradėkite planuotis išvyk jau šiandien, juk glite sau leisti trumpas atostogas ne tik šiltuoju metų laiku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.