Ko kiekvienas darbdavys nori: pasiekimas ar patirtis?

parašė , 2013-03-14 09:21

Tuo laiku, kai darbo rinka patiria savo daugumą sunkiausio periodo kartai, kalbėdama nuo jobhunter perspektyvos, greitasis kreditas būtent šitais laikais jūs turite paklausti savęs, ar jūs turite klausti savęs, ‘kas svarbiausia darbdaviui?’. Gerai, kad prasidėčiau, vertė, manydamas, kad kiekvienas darbdavys ar verslas turi dvi svarbiausias funkcijas, ir aš buvau neseniai primintas apie šį faktą sėkmingo mano interneto verslininko draugo. Verslas jo supaprastintoje valstybėje turi pirmiausiai ten pelnyti, mažindamas tiek daug kainos. Ir taip, ant ko monetos pusė yra jūs? Vertė, galvojanti prieš jūsų kitą interviu galbūt.
Tačiau, svarbiausias punktas už šio straipsnio yra, kad po savaitės, kai viena iš didžiausių ir vertingiausių kompanijų pasaulyje, Facebook, einamoji $100 milijardų dolerių vertė, pasiekė po mažiau kaip 10 metų! Dabar padarė pirkimą $1 milijardo dolerių palyginti nežinomam Silikono slėnio paleidimui, pavadintam Instagram, įsteigtu 2010 m. spalio, prieš mažiau kaip dvejus metus, dviejų Stanfordo universiteto absolventų, jis tikrai klausinėja, kas hcg dieta daugiausia norima darbdavių: pasiekimas ar patirtis?. Trumpas, aš pasakyčiau abu, bet kuris yra toks posėdis ant tvoros pozicijos, ir taip, jei aš turėčiau padaryti pasirinkimą tarp dviejų, aš pasakyčiau, kad ‘pasiekimas’ gauna nodge truputį prieš patirtį.

Iš tikrųjų, jei aš papildyčiau kandidatą į darbą, kurį aš turėjau padaryti praeityje, aš norėčiau baidariu nuoma kažko, kas turi gerą patirtį, bet kartu su pasiekimais, priešingai kažkam, kas tik tiesiog turėjo daug patirties metų. 16-ojo šimtmečio prancūzų eseistas, Michel de Montaigne pasakė ‘vertę gyvenimo melų ne dienų ilgyje, bet naudojime jūs darote iš jų’. Panašiai, jei aš turėjau pasirinkimą dviejų chirurgų, vienas su 20 metų patirtimi ir kitu su 5 metų patirtimi kartu su sėkmingu nešimu iš 10 širdies chirurgijos, aš žinau, kokiam aš nueičiau.

Skaitydama istoriją už draminio Instagram kilimo, fotografija, turinti app, kuris leidžia vartotojams išsiųsti ir turėti jų asmeninius paveikslus tinkle, ir greitą sėkmę, kurią tai davė įkūrėjams taip pat kaip investitoriams, kurie įėjo iš anksto, rodo reikšmę, ir poveikis, pabrėždamas jūsų pasiekimus ant jūsų AUTOBIOGRAFIJOS ar pasikalbėjime su numatomu darbdaviu galėjo turėti ant jūsų galimybių rasti darbą. Dabar, jūs negalite derėti netikėtai sėkmei £250 milijonų svarų kaip Instagram įkūrėjas, Kevin Systrom, 27, yra apie uždirbti nuo jo minties, bet vis dėlto, ši mąstysena susitelkimo ties pasiekimais gali tikrai nueiti ilgas kelias į jums pagalbą pasodinti jūsų svajonės darbą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.