Kolegijos studentai ir nesenas grads: apimkite užbaigtą kontakto informaciją ant savo santraukos

parašė , 2013-02-11 07:28

Kolegijos studentai ir nesenas grads: jūsų santrauka dirba taip sunkiai jumyse, kadangi ji galėjo (ir turi)?

Šiame straipsnyje leidžia mus pažiūrėti į būtiną kontakto informaciją, kurios jums reikia ant kiekvienos santraukos. Neseniai aš pamačiau kelis, kurie neapėmė telefono numerių, net nepaisant to, kad jie tikrai apėmė elektroninio pašto adresus.

Čia trys punktai kontakto, kurį jūs turite turėti – minimume hostingas – ant kiekvienos santraukos, ir kodėl jie yra svarbūs.

1. Telefono numeris

Jūsų santrauka turi visada turėti telefoninį kontaktinį numerį. Jūsų elektroninis paštas nėra pakankamai. Duokite potencialiam darbdaviui ar recruiter kiekvieną galimą būdą susisiekti su jumis galimas. Būkite įsitikinęs, kad apimsite telefono kodą.
Ant jūsų voicemail būti įsitikinęs, kad paliks profesinę žinutę, pripažindamas pašnekovą telefonu, ir rodydamas laikotarpį iki kurio jūs greitieji kreditai internetu grąžinsite paklausimą. Nepalikite bendro mobilaus ryšio telefono paslauga pateikto balso paštą. Tai nepatvirtina pašnekovui telefonu, kad jie pasiekė asmenį, kurio jie ieško.

"Sveikas, tai yra Jeremy Smith. Aš nesu pasiekiamas, kad paimčiau jūsų paklausimą šiuo momentu, bet prašom palikti trumpą žinutę ir telefono numerį, kur aš galiu susisiekti su jumis. Aš grąžinsiu jūsų paklausimą tiek skubiai kiek galima."

Pažymėkite, jei jūs dirbate ties pikta sienos darbo paieška:

Jei jūsų skaičius yra neAmerikos skaičius, yra įsitikinę, kad apims specifinę šalies kodo telefono numerio surinkimo informaciją.

Jei jūs esate JAV, dirbančiame su recruiters už šalies, yra įsitikinę, kad apims (+1) šalies kodas prieš jūsų Amerikos telefono numerį.

2. Elektroninio pašto adresas

Būkite įsitikinęs, kad taip pat apimsite savo profesinio elektroninio pašto adresą. Naudojant mokyklos pateiktą elektroninį paštą gali vesti darbdavius į klausimą, kaip jie susisieks su jumis, kai tik jūs paliekate mokyklą. Plius, greitasis kreditas kadangi jūs pradedate savo karjerą jūs norite pristatyti savo naują profesionalą, identifikuoja su lygiai profesinio elektroninio pašto tapatumu.

Gaukite Gmail, Yahoo, me.com ar kitą ISP adresą, kuris pristato jus profesinėje šviesoje. Panaudokite pirmą vardą lastname@provider.com, tokiu būdu darbdaviai žino tiksliai, su kuo jie yra atitinkami.

Kai tik jūs turite tai daryti, būti įsitikinę, kad padėsite profesinį parašo bloką, kuris atspindi jūsų naują jauną profesinį tapatumą. Yra siūlytas pavyzdys kolegijos studentui dėl darbo paieškos. Pritaikykite savo poreikiui.

Jackson Martin

Oregono Statulos universitetas, 2012 Klasė

Pagrindinis Buhalterijoje, su Nepilnamečiu Finansuose – 3.5 Pagrindiniai GPA

Balsas (+1) 123-345-6789

3. Jūsų LinkedIn URL

Kai jūs statote LinkedIn profilį, jūs galite sukurti URL sąsają, kuri leidžia jums pasakyti žmonėms tiksliai, kaip surasti jus ant LinkedIn. Jūs galite pamatyti, kaip aišku, kuo profilio savininkas yra.

Sukurti jūsų savą LinkedIn Profilį URL:

Įsijunkite į savo pranešimą.

Viršutiniame dešiniosios rankos kampe į kairę nuo jūsų vardo, spragtelėkite lašą žemyn strėlė. Išrinkite "Nustatymus".

Po Naudingomis Sąsajomis, spragtelėkite, "Redaguoja jūsų viešą profilį."

Po Jūsų viešu profiliu URL, spragtelėkite, "Pritaiko Jūsų Viešą Profilį URL". Išrinkite savo URL vardą, ir LinkedIn patars, jei tai bus pasiekiama. Jei jūsų nesugadintas vardas nėra pasiekiamas, panaudokite kažkokią savo pirmos, vidurinės ir pavardės versiją.

Kai tik jūs turite savo LinkedIn URL, panaudokite tai kaip papildomą kontakto punktą ant jūsų santraukos. Kadangi LinkedIn leidžia potencialiems darbdaviams nusiųsti jums žinutes, jis aprūpina kitą opciją juos padaryti taip.

Jei jūs turėsite savo elektroninį paštą ir paskambinsite aiškiai apibrėžtas jūsų LinkedIn profilyje be to (panaudokite Google Balso skaičių ir persiųskite tai jūsų telefonui, jei jūs nenorėsite publikuoti savo asmeninio skaičiaus), jūs nepraleisite jokių potencialių ryšių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.