Kratki gaminių įvairovė

parašė , 2013-10-06 08:50

Kratki – kompanija, galinti pasiūlyti įvairių ir kokybiškų židinių, židinių su vandens kontūru, krosnelių, biožidinių, židinių grotelių židinių montavimo medžiagų. Tarp siūlomų įsigyti prekių yra ir židinio šviestuvai bei priedai židiniams.. Tačiau prieš pradėdami domėtis šia produkcija, trumpai susipažinkime su šia įmone.

Kratki židiniaiŠi įmonė buvo įkurta 1998 metais, netoli Varšuvos. Įdomu tai, jog šios įmonės pavadinimas išvertus iš anglų kalbos reiškia grotelės. Toks pavadinimas buvo pasirinktas neatsitiktinai – pirmieji įmonės gaminiai buvo židiniams skirtos grotelės ir tik vėliau buvo pradėti gaminti kiti produktai. Šiandien įmonė jau gali pasiūlyti daugiau nei 1 000 skirtingų prekių, asortimentas yra nuolat papildomas, o didelė produkcijos dalis – eksportuojama į kitas šalis. Nors Kratki gaminiai turi daug puikų savybių, pirkėjus labiausiai žavi puikus kainos bei kokybės santykis. Gamykla turi ir nuosavą židinių bei krosnelių projektavimo biurą bei bandymų laboratoriją. Šios modernios bazės dėka sukuriami dar geresni, vartotojų poreikius puikiai atitinkantys produktai.

Kratki židiniai yra modernūs, saugūs, patikimi ir kokybiški. Kadangi Kratki židiniai gali pasigirti tokiomis puikiomis savybėmis, nesunku suprasti, kodėl šios įmonės gaminami židiniai yra labai mėgstami ir mūsų šalyje.

Na, o dabar pristatysime keletą šios įmonių gaminių.

Kratki vandeniniai židiniai

Vandeniniai Kratki židiniai turi sandarias židinio kapsules su vandens kontūrais, kurios yra skirtos nuolatiniam vandens šildymui. Durelės atidaromas į šoną, korpusai pagaminti iš plieno.

Kratki oriniai židiniai

Oriniai Kratki židiniai turi sandarias židinio kapsules, skirtas nuolatiniam šildymui. Šio tipo židiniai turi storas ketaus sieneles, konvektorius, deflektorius, paslėptas pelenines, stiklo apipūtimo sistemas, į šoną atidaromas dureles.

Kratki žarsteklių rinkinys

Kratki žarsteklių rinkinys yra pagamintas iš juodo metalo, turi metalines chromuotas rankenėles. Rinkinį sudaro žarsteklis, šluotelės, lopetėlės, žnyplės ir stovas.

Kratki ventiliatorius krosnelei

Kratki ventiliatoriai krosnelėms yra ekologiški ir nereikalauja elektros energijos, tad juos yra itin patogu naudoti. Šis prietaisas yra sudarytas iš aliuminio korpuso, sparnuotės, elektrinio variklio bei rankenėlės, skirtos perkėlimui.

Kratki krosnelės

Modernios Kratki krosnelės gaminamos iš plieno, puikiai apšildo įvairaus dydžio patalpas. Šios krosnelės turi stiklo apipūtimo sistemas, dūmtraukius, pajungiamus iš viršaus, švaraus degimo sistemą, deflektorių.

Kratki dūmtraukio boileris su sklende

Šio prietaiso paskirtis – papildomai nuimti šilumą iš dujų, kurias išmeta ugniakuras ir perduoti jas boilerio vandens kontūrui. Šio gaminio dėka yra išgaunamas papildomas šilumos kiekis, o karštas vanduo gali būti naudojamas namui ar geriamo vandens boileriui šildyti.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.