Kreditai

parašė , 2013-02-21 07:02

Jei jūs ieškote aukštos vertės paskolos, jūs turite vieną pagrindinį pasirinkimą padaryti. Jūs artėjate prie profesinio, kompetentingo paskolos brokerio, kad padėtumėte jums rasti geriausią didelį paskolos reikalą? Ar, jūs imatės tyrinėjimo savarankiškai ir artėjate prie skolintojo kreditai tiesiogiai, kad sutartumėte reikalą?

KreditaiNaujas tyrinėjimas surado, kad, einant tai vienas daugiau kaip praėjusius 12 mėnesių tapo labiau žymiai įtemptas negu praeityje. Buvo svirduliuojantis 80 procentų kilimas paskolos susietų nusiskundimų pirma puse 2012 su beveik dviem penkiuose jų, palaikė. Taip, jei jūs tikitės vengti įtampos prekybinio ryšio su vis daugiau ir daugiau kritikuotais kreditai paskolos skolintojais tai gali užmokėti, kad panaudotų brokerį, kuris gali turėti reikalo su bet kokiomis svarstomomis problemomis Jūsų vardu

Paskolos nusiskundimai daugiau kaip 80 procentų 2012

Nauji duomenys nuo Finansinių paslaugų Valdžios kreditai (FSA) rodo, kad nusiskundimai, kad įkeistų firmas pakilo iš 52 722 antroje pusėje 2011 iki 95 363 po pirmų šešių mėnesių 2012 – 80 procentų padidėjimas.

Iš nusiskundimų bendro skaičiaus, 32 353 ar 39 procentai buvo palaikyti.

Kilimas nusiskundimų skaičiumi, kad įkeistų firmas per kelerius pastaruosius metus svirduliavo. Pirma 2009 puse buvo tik 14 655 nusiskundimai firmoms, klasifikuotoms po FSA paskolos verslo kategorija ir tik 29 895 antra 2010 puse. Paskolos gavėjai yra vis labiau ir labiau nepatenkinti paslauga, kurią jie gauna iš paskolos kompanijų. Štai kodėl aukšti vertės paskolos klientai vis daugiau ir daugiau pasisuka į specialisto brokerius, kad garantuotų, kad jie gauna profesinę ir asmeninę paslaugą.

FSA duomenys surado, kad nusiskundimai apie bendrą draudimą ir apsaugą padidėjo 99 procentais į 2.5 milijonai tuo metu, kai kreditai bankininkystės nusiskundimų skaičius padidėjo 5 procentais į 828 040.

Paskolos Tarpininkų generalinio direktoriaus Robert Sinclair asociacija sako, kad yra nepakankamai informacijos, turėtos savyje FSA duomenų viduje, kad žinotų galutinai, kokie melai greiti kreditai internetu už staigaus padidėjimo, bet tai tikėtina bus trijų faktorių kombinacija.

Pirma, laikas, užimtas, kad apdirbtų paraiškas ir užbaigtus reikalus, ir pagrindinės administracijos padidėjimą.

Antra, skolintojai daugiau nenaudoja tų pačių skolinančių kriterijų, kadangi jie padarė praeityje taip, kur klientai galėjo apytikriai apskaičiuoti tai, ką jie galėjo pasiskolinti pagrįstas atlyginimo vienatipėmis parduotuvėmis, jie negali daugiau padaryti, kad kiekvienas skolintojas turi skirtingus affordability kriterijus.

Ir trečia, kad kai kurie reikalavimų vadybininkai, tiesiog pateikiantys nusiskundimus kažkokios kompensacijos viltyje, kai nėra jokios tikros priežasties nusiskundimui. Tipiškai jie nedaro jokio laimėjimo tokie atvejai, kai tik jie yra padėti prieš Finansinę Ombudsmeno Paslaugą.

Islay kreditai Robinson, Enness Privačių Klientų vadovas pareiškė nuomonę: "Naudojant aukštą gryną vertės paskolą brokeris gali padėti vengti, kad daugelis jų įkeistų susietas svarstomas problemas. Didelės paskolos paraiškos apdirbimas bus persekiotas kasdieniniu pagrindu specialisto paskolos patarėjas, kad garantuotų, kad nėra jokių užlaikymų paraiškos užbaigime. Ir, jie turės prieigą prie plataus diapazono skolintojų su apetitu aukštoms vertės paskoloms."

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.