Kreditas

parašė , 2013-03-29 16:23

Išsivystymo finansai tikrai pamatė tam tikrus reikšmingus pakeitimus po praėjusių trejų metų, kai išsivystymo skolintojų skaičius nukrito, ir finansavimas tapo sudėtingesnis gauti.

KreditasTačiau, yra vis dar reikalų, kurie bus padaryti ir vis dar daug skolintojų, kurie kreditas nuoširdžiai nori paskolinti. Būtina surasti skolintojus su entuziazmu. Brokeriai turi atpažinti teisų skolintoją paskolai ir garantuoti, kad jų klientas gali atitikti skolintojo reikalavimus.

Išsivystymo finansų rinka yra rajonas su augančiu reikalavimu finansavimą todėl, kad stambūs bankai vis dar neturi jokio apetito šiam skolinimo tipui šiuo metu. Lenktyniavimo trūkumas privedė prie palyginti aukštai įkainojimo, kas reiškia, kad turi būti padorių naudos kreditas lygmenų kiekviename reikale.
Kalbėjime su keliais iš mūsų supirkėjų, jie turėjo tai, jie yra vis dar labai jautrūs einamojo įkainojimo kryptimi, tuo tarpu kiti sutiko, kad pigus finansavimas šiame rajone iš tikrųjų neegzistuoja daugiau ne. Reikalas gali būti padarytas, bet greiti kreditai už aukštesnę kainą.

Kitas aspektas, kad svarstytų yra tipas išsivystymo, finansuoto. Komercinis išsivystymo finansavimas spekuliatyvus stato, yra labai sudėtingas (jei ne neįmanomas) šiuo metu dėl apribotų išėjimo maršrutų skolintojui. Tačiau, teisingiems reikalams, žymioje paskoloje į vertes ir kur pagrindinis saugumo turtas yra gera kokybė su geru nuomojamu reikalavimu, jie gali vis dar būti finansuoti LTVs aplink 65 % žymę, šiek tiek aukščiau pakopoje teritorijos.

Tuo metu, kai kai kurie skolintojai yra daugiausia palenkti į Rytų pakrantę ar kita pakopa rajonai, svarbiausias tikslas paskolos studentams pastato kreditas ir parduoti, tokiu būdu svarbu pastatyti, kur rinka yra aktyviausia.

Su tuo turint omenyje, būtina, kad Brokeriai surinktų visapusį paketą informacijos prieš artėjančius skolintojus. Pateikimas pilno paketo potencialiems skolintojams kreditas teisingame būde yra svarbus, kad gautų išsivystymo finansus klientui. Jūsų paketas turi turėti savyje supirkėjų santrauką, išvardintą papunkčiui apskaitą to, kaip paskolos pajamos bus panaudotos, financials ant verslo ir supirkėjo praėjusius 3 projekto, nuomojamų ritinių ir projektavimo metus, reziumė.

Visi mūsų skolintojai pabrėžė, kad finansavimas labai priklauso nuo atskiro paskolos gavėjo patirties ir aplinkybių. Dauguma skolintojų nesvarstys pasiūlymo, kur klientas neturi geros patirties, ir tai turi būti pirkimo, išvystymo ir pardavimo, ne tik projektinės vadybos ar patirties statybos.

Geriausias patarimas brokeriams turi išrikiuoti santykius ir paruoštas, kad, kai jie randa paskolos gavėją, reikalas galėtų pasislinkti skubiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.