Kaitri saulė kviečia keliauti į Egiptą

parašė , 2014-01-20 13:04

Dažnai egzotiškos šalys sukelia dviprasmiškus išgyvenimus. Nors keliones i Egipta labai traukia turistus, tačiau tam tikra prasme juos ir gąsdina. Juk šios šalies kultūra, žmonių bendravimas labai skiriasi nuo europiečiams taip įprasto. Kartais neatsargus žodis gali įžeisti vietinius, nors to visai nenorima. Pirmosios kelionės metu reikia būti apsiginklavus naudinga informacija. Be žinių bagažo geriau niekur neiti.

Sveikata

kviečia keliauti į EgiptąKelionės į Egiptą metu būtina pasirūpinti draudimu, kadangi ši egzotiška šalis nori nenori gali pasiūlyti mums visai nepažįstamų ligų. Paprastai viešbutyje, kavinėse pateikiamas maistas ir gėrimai yra kokybiški, tačiau gatvės pardavėjų skanėstų vengti rekomenduotina.

Dokumentai

Prieš keliaujant pasitikrinkite ar visi dokumentai vietoje, nes dažnai taip nutinka, jog oro uoste pastebima jog neturima paso. Patikrinkite asmens dokumentų galiojimo laiką. Egipto vizą gausite nuvykę į oro uostą. Vaikai, vykstantys su tėveliais turi turėti pasą, tad jokiu būdu neapsiribokite gimimo liudijimu. Dokumentus visada laikykite šalia savęs.

Suvenyrai ir derybos

Nesiderėti Egipte reiškia įžeidinėti vietinius, tad nesvarbu ar norite įsigyti prekę, ar paslaugą – siekis sumažinti kainą yra privalomos. O suvenyrų pasirinkimas toks platus, jog vien žvilgsniu jų aprėpti neįmanoma. Kelionės į Egiptą mėgstamos taip pat, nes galima pigiai įsigyti garsių dizainerių drabužių. Galbūt jie ne tokie kokybiški ir originalus, tačiau skirtumą pastebėti sunku.

Maistas

Egiptiečiai savo virtuve pavergia daugelį, tačiau svarbu nepamiršti, jog maisto produktai kurių paprastai nevartojate gali išgąsdinti organizmą. Ypač tai taikytina kalbant apie prieskonius. Egiptiečiai nepasidrovi įdėdami karčiųjų ir aštriųjų prieskonių, tad prieš ragaudami geriau išsiaiškinkite ką valgote.

Nors Egiptas šiuo metu yra nuskriaustas turistų atžvilgiu dėl šalyje vykstančių neramumų, vietiniai išsiilgę turistų − kviečia juos kuo greičiau apsilankyti smėlio šalyje. Jei kojos jau nušalo nuo lietuviškos žiemos, pats laikas nusipirkti bilietą ir pirmu skrydžiu keliauti į saulės ir prieskonių valstybę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.