Nauji butai Vilniuje

parašė , 2013-12-11 10:59

Turbūt ne vienas, gyvenantis sostinėje ir norintis įsigyti nuosavą būstą, susimąsto: kokį butą rinktis – naujos ar senos statybos? Ir vieni, ir kiti butai turi savų pliusų, taigi, pasirinkti tinkamiausią variantą ne visada taip ir paprasta. Taigi, kokie naujų butų Vilniuje privalumai ir trūkumai?

Privalumai:

Nauji butai VilniujeNauji butai Vilniuje gali būti perkami geresnėmis sąlygomis nei senos statybos butai. Visų pirma, bankai yra linkę didesnę paskolą suteikti tiems, kurie ruošiasi pirkti butą naujos statybos bute nei senos. Taigi, naują butą galima pirkti palankesnėmis sąlygomis.

Įsikūrus naujos statybos bute rečiau susiduriama su tam tikromis nemaloniomis problemomis: gyvenantys senos statybos bute kartais skundžiasi neveikiančiais liftais (ar blogai veikiančiais bei nesaugiai), vandentiekio problemomis ar šildymo nepakankamumu.

Taip pat naujos statybos butų išplanavimas dažnai būna patrauklesnis nei senos statybos butų, taigi, nereikia daryti tiek daug pakeitimų, kai norima įsikelti gyventi.

Naujos statybos butų automobilių stovėjimo aikštelės paprastai yra didesnės nei senos statybos butų, taigi, nereikės sukti galvos, ar po darbo grįžus namo tikrai pavyks rasti vietą, kur galima būtų pasistatyti automobilį.

Nusipirkus naujos statybos butą nesinori buto keisti po kelių metų, kuomet norisi kažko naujesnio.Žinoma, visa tai yra įmanoma, tačiau, kaip visada, dokumentų tvarkymas užtrunka, o jų reikia tikrai nemažai.

Sąskaitos už šildymą paprastai yra ženkliai mažesnės, taigi, nereikia rūpintis, kad žiemą teks išleisti nemažai pinigų.

Nauji butai dažnai būna gana patogioje vietoje, pavyzdžiui, nauji butai Ozo gatvėje yra tikrai patogioje vietoje, ir iš čia visai nesudėtinga nuvykti į miesto centrą ar kitą rajoną.

Trūkumai:

Naujos statybos butai kainuoja brangiau nei senos statybos butai, ir, nors bankai palankiau duoda paskolą perkant naujos statybos butą, tačiau pradinis įnašas bus didesnis nei senos statybos buto, taigi, reikės daugiau santaupų.

Kartais, kuomet įsikelia pirmieji žmonės į naujos statybos namą, skundžiasi tuo, kad ką tik įsikėlę kaimynai nuolat užsiima remonto darbais. Tai, žinoma, visiškai natūralu, tačiau erzina. Vis dėlto, šie remonto darbai visai laikinas dalykas, ir vėliau galėsite mėgautis ramybe.

Kartais butai parduodami dar visai plikomis sienomis, taigi, prireikia nemažai įdirbio, kuomet galėsite atsikraustyti į butą. Tačiau tai, žinoma, gali būti ir privalumas – jūs galite įsirengti butą taip, kaip norite patys, ir jums nereikės lupti senų tapetų ar grindų.

Taigi, jei planuojate pirkti butą, gerai apgalvokite, kokie jūsų pagrindiniai kriterijai renkantis butą ir išsirinkite tokį variantą, kuris atrodo patraukliausias būtent jums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.