Nebijokite pakeitimo – 1 dalis

parašė , 2013-12-05 23:05

Aš suprantu pakeitimo baimę; tai daug panėšėja į "vyro baimę", kurio daug žmonių kenčia nuo to. Dėl jų baimės, juos palieka tariamai paralyžiuotus ir negalėti progresuoti. Gebėjimas pasikeisti profesijoje, įgūdyje, ir asmeniniame charakteryje yra beveik kritiškas Informacijos Technologijos rajone. Ne tiktai TAI yra pastovus vystymasis ir išplėtimas profesijos, kuri reikalingas reguliaraus įgūdžių ir žinių vystymosi, bet tai "mega pramonė" turi daug nestabilių darbo vietų taip pat. Pažiūrėkime į pakeitimą kad mus tipiškai reikalingas TO profesionalai. Tai yra multidalies tema, taip pertikrinkite vėliau daugiau ant šio siūlo.
Keisdamas Įgūdžius – Kaip ankščiau paminėtas, su pastoviu keitimu ir augimu, jūs turite turėti gebėjimą prisitaikyti prie bet kokių reikalavimų, atvyktų į jus jūsų padėtyje. Ten gali taip pat atvykti diena, kai įgūdžiai jūs turite dabar, tapti mažiau vertingas versle. Kaip apie mažą hipotetinį scenarijų, pasakykite, kad jūs esate diskelio administratorius 2002. Jūs matote naują kompaktinį diską ir DVD rašymas technologijos pilname siūbavime ir USB nykščio varikliuose, smogiančiuose vartotojo lentynoms. Galbūt jo laikas išvystyti kai kuriuos naujus įgūdžius TAME taip technologija nepalieka jūsų! Panašiai šiandien, jei jūsų vienintelė niša yra Gervuogės Įmonės Administratorius, galbūt jūs dirbate ties keitimu ir kažkokių kitų įgūdžių augimu, jei jūs neturite jų. Gervuogės pardavimai smukdo metai po metų… tiktai laiko klausimą anksčiau, negu jie nueis viso viso.

Įgūdžių keitimas nėra, neturi būti taip bauginantys, kadangi tai skamba. Iš tikrųjų, labai daug darbo vietų stato galimybes tame, gali duoti jums neapsaugojimą naujos technologijos ir užsiminti jūs to pakeitimo kryptimi nišos, kurios jums reikia. Sulaikykite savo akis atidarytas, galbūt jūs turite sugebėjimą duomenų bazei ir turite galimybę išplėsti tuos įgūdžius. Galbūt tai yra išsivystyme, ir jūs tik turite pasivyti naują kalbą. Raktas čia kaip tiek daug yra jūs, turi žinoti, kas technologija eina pro šalį jūsų įgūdžius. Kažkur palei kelią jūs suklupote padėtyje, naudodamas seną technologiją per ilgai. Dabar, kai jūs suprantate tai, nepanikuokite, bet tikrai būkite tyčinis apie savarankiškai kai kurių naujų avangardinių įgūdžių gavimą! Jei kažkas, kai kurie newer-than-10-years-old įgūdžiai!

Su truputėlį realistinės įžvalgos, jūs galite vadovauti nelaimingo scenarijaus prarasti jūsų darbą todėl, kad, gerai, diskelio administratoriai nėra būtini daugiau ne!

Užtrukite tako žmonės ir sulaikykite tuos įgūdžius vertingus ir perkamus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.