Nupirkite pigią asus nešiojamojo kompiuterio bateriją

parašė , 2013-01-17 09:45

Asus kompiuterių kompanija pasiūlė Asus kompiuteriai 1001 modelis ir Eee asmeninį kompiuterį 701 ir ėjo pirmyn, kad išleistų vėliau Taivane 2007 metais su kitu modeliu po paleidimo atitinkamai.

Iš šitų modelių, kompanija sugebėjo parduoti daugiau kaip 300 000 visų vienetų 2007 metais tiktai. Šios kompanijos ketinimas, kadangi tai anksčiau pasakė yra toks, kad jie ketina padaryti visus visame pasaulyje, kad valdytų asmeninį kompiuterį.

Asus nešiojamasis kompiuteris com Asus kompiuteriai kainose su abiem modeliais, svyruojančiais jų tik 199 US$ kainos.

Kompanija nuo to laiko padarė kai kuriuos taisymus ant nešiojamųjų kompiuterių, nors buvo spėliojimų, kad jie buvo apie pasiūlyti Eee asmeninį kompiuterį rašomojo stalo viršūnės versija, kuri buvo nuo to laiko išleista Japonijoje su skirtingu vardu, žinomu kaip 4G-X.

Nesutarimas brendo dėl pigių Asus nešiojamojo kompiuterio baterijų, kurios jungėsi su versija Eee asmeninio kompiuterio 900, kuris, kaip pasakoma, bėgo mašininis gyvenimo baterijos pakitimas.

Šie pradžioje paveikti Asus kompiuteriai žurnalistai, bet visa tai buvo pataisyta laisvo baterijos pakeitimo įtraukimo. Naujos baterijos atvyko su vienu metų orderiu, ir jie taip pat pridėjo, kad baterija yra aukštesnio standarto negu ankstesnė.

Ši nesėkmė paveikė Honkongą, Indiją ir Singapūrą tuo metu, kai Italijoje ir Australijoje situacija buvo pakeista todėl, kad žurnalistai gavo ankstyvą savo baterijų kompensaciją anksčiau, negu svarstoma problema nuėjo iš rankos.

Ši painiava baterijos gebėjime EeePC 900 buvo nuspręsta, kad baterija turėjo papratimą sunaudoti valdžią, net kai nešiojamasis kompiuteris buvo išungtas pagal 10 % normą kasdien. Todėl per devynias dienas baterija neturėjo atsargoje jokios valdžios net su nešiojamuoju kompiuteriu būdamas nenaudotas.

Ten priekinis tie, kurie vis dar būriai su defektais baterijoms pataria nunešti bateriją nuo nešiojamojo kompiuterio, kai tai nėra naudojime.

Nepaisant šio missharp, yra vis dar kai kurios pigios Antivirusinės programos baterijos, kurios yra aukštos kokybės, ir jūs galite gauti vienas jūsų kompiuteriui ir perjungti jį su su defektais.

Pigios Asus nešiojamojo kompiuterio baterijos gali būti surastos nuo Asus jūsų dilerių, gali aplankyti internetą plačiam pigių Asus nešiojamojo kompiuterio baterijų diapazonui.

Nors kompanija užsitraukė daug praradimo, ji aiškiai pareiškė, kad pasiekiamos baterijos yra aukštos kokybės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.