Padėkite savo koją į duris ir kraipymą: skirta darbo paieška

parašė , 2014-06-29 15:43

Kai kiekvienas samdo, tada bet kas gali gauti darbą. Bet mūsų rinka šiandien yra vis dar sunkesnė negu tai. Be to, kas nori tik kokio nors darbo?

Šiandienėje darbo rinkoje jūs turite padaryti kažką kitaip negu visi kiti, kad pasodintumėte darbą. Tai yra, kur skirta darbo paieška yra protingas būdas surasti darbą ir pasodinti darbą, kurio jūs norite.

Pradžia, žinodamas, kur jūs norėtumėte dirbti. Dauguma žmonių žino kas darbo laukas ir pramonė. Bet jūs žinote, kokioje kompanijoje jūs norėtumėte dirbti? Galbūt jūs žinote, kokiame skyriuje kompanijos viduje jūs norėtumėte dirbti.
Kai tik jūs identifikavote tris kompanijas, kuriose jūs norėtumėte dirbti, jūsų tyrinėjimas prasideda. Jūs turite suprasti kompaniją ir kompanijos poreikį. Tada jūs turite suprasti, kurį skyriai samdo ir ką jie samdo. Būkite įsitikinęs, kad suprasite, kokių savybių jie ieško. Jie yra įėjimo padėtys į darbą šios kompanijos viduje, ir viena iš šitų padėčių galėjo būti jūsų pirmu darbu šioje kompanijoje.

Skirkite vienas ar dvi šitų padėčių. Sužinokite, kas yra žmogus priimantis nutarimą apie naujų žmonių samdymą. Paskui, suraskite kad asmuo ar būdas susisiekti su tuo asmeniu. Tipiškai, jūs negalite tiesiogiai susisiekti su šiuo asmeniu, bet jūs galite surasti jūsų kontaktą, kuris pažįsta jį/jos. Idealiai jūs naudojate savo kontaktą kaip užuominą (su jų leidimu) ir galų gale minite juos jūsų dangos laiške. "Jane Smith manė, kad aš palaikau ryšį, jūs" ar "Joe Smith pasiuntėte mane į jus kalbėti apie šį darbą."

Jei jūs negalite jungtis prie žmogaus priimančio nutarimą per kontaktą, pabandykite pasiekti juos per profesinį prisijungimą. Jei jūs priklausote tas pats profesinis tinklas, ar Sujungtas – grupėje jūs galite paminėti tą grupę.

Jei jūs galite surasti daugialypius būdus jungtis neoficialiai, tai padarykite taip. Jūs neturite ‘sunkiai parduoti’ ar prašyti padėties. Dabar pritaikykite ir per žiniatinklio svetainę ir taip pat pabandykite pasiųsti santrauką paštu tiesiogiai jiems, ar gauti jūsų kontaktą perduoti santrauką jiems.

Darbo pretendentai su tikėtina užuomina ar referral pritrauks rimtesnį apsvarstymą negu krūva prašymų priimti į darbą be užuominos.

Kai jūs kreipiatės dėl šio darbo, jūs turite skirti į savo santrauką padėčiai. Judėjimo padėtys, kurios rodo jūsų meistriškumą tų pagrindinių savybių kompanija ieško į jūsų santraukos viršūnę. Kulka-ize jūsų dangos laiškas, kad rodytų tas savybes ir kaip jūs sutinkate juos.

Jūs statote pasitikėjimą su savo būsimu darbdaviu. Jei jie patiki jūsų užuomina, jūs įgyjate pasitikėjimą. Jei žmogus priimantis nutarimą patiki jūsų prisijungimais, jūs įgyjate daugiau pasitikėjimo. Jei jūsų dangos laiškas iš tikrųjų rodo, kad jūs suprantate jų poreikį, jūs statote net daugiau pasitikėjimo. Tuo metu, kai jūs nelaimėsite kiekvieno darbo, jūs padidinote savo šansus ir sutrumpinote jūsų paiešką.

Pagaliau, jūs galite įgyti įėjimo padėties darbą. Dabar jūs skirsite į kitą lygmenį kompanijos viduje, kad perkeltumėte (kraipymo kryptimi) jūsų svajonių darbą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.