Paklauskite recruiters: kokia pašalpa ir lengvatos yra svarbios tarnautojams?

parašė , 2015-01-17 12:46

Prieš dvi kartas, darbdaviai buvo po įspūdžiu, kad darbo kandidatai buvo motyvuoti pirmiausiai atlyginimo. Tuo laiku, ne atlyginimo pašalpa buvo reta. Kai juos pasiūlė tarnautojams kaip jų kompensacijos paketo dalis, jie buvo paprastai liesi.

Greitai persiųskite 60 metų. Šiandien, darbdaviai siūlo įvairovę lengvatų ir pašalpos kandidatams, kad pritrauktų geriausią talentą. Atlyginimas, tuo metu, kai vis dar svarbus, pajudėjo iš dėmesio centro. Ar jūs elgiatės su savo samdymu name ar vykdomosios paieškos firmos naudojimu, svarbu žinoti, kad gero talento atskleidimas ima daugiau, negu stambių pajamų pasiūlymas.
Šis straipsnis ištirs kai kurias iš lengvatų tie darbo kandidatai paslauga. Žinojimas, kurie priverčia juos priimti vieną padėtį per kitą padės jums suprojektuoti mokesčio paketą, kuris pritaiko jų laukimą.

Paklauskite Recruiters: Kaip Svarbus Atlyginimas turi Samdyti Kandidatus?

Jūs kada nors išplėtėte darbo pasiūlymą į kažką, užbaigtą atlyginimu, kurį jūs žinojote, kad būtumėte aukščiausias, pasiūlytas tai padėčiai, tiktai turėti asmenį atšaukti tai? Būtų suprantama, jei asmuo netikėtai nuspręstų pasilikti namie su jo vaikais ar padaryti jo karjeros pasirinkimo pakeitimą. Bet pasakykime, kad jis atšaukė jūsų pasiūlymo, kad priimtų panašią padėtį su kita kompanija.

Kas įvyko? Kodėl jis sąmoningai pasirinko žemesnį atlyginimą?

Darbdaviams, kurie mano, kad pinigai yra svarbiausias motivator jų tarnautojams, tai yra gluminanti svarstoma problema. Bet tie, kas supranta, kad šiandieniai darbuotojai ieško kažko daugiau negu didelių pajamų supranta, kad pinigai yra daug kartų surasti daug žemiau prioritetų darbo kandidatų sąraše. Aukščiau sąraše yra pašalpa, kurią laiko kaip tik taip, kaip – jei ne labiau – svarbus.

Tarnautojų Vertė Platus Pašalpos Rinkinys

2013, Glassdoor publikavo rezultatus apžvalgos, apimančios daugiau kaip 2 000 asmenų, kurie ar ieškojo padėties ar jau dirbo. Duomenys aprūpina įdomų įžvalgumą protų jobseekers – specialiai, dėl dalykų, kurių jie ieško mokesčio pakete.

Pašalindami atlyginimą, apžvalgos dalyviai įrašė kitas lengvatas į sąrašą tvarka savo svarbumo:

Medicinos nušvietimo žiniasklaidoje Šventės/atostogų/sergančios laikas 401k/retirement/pension Dantų nušvietimo žiniasklaidoje Mokymo Sveikumo programų Tarnautojas nukainoja Mokymo apmokėjimo Įstaigos lengvatas (nemokamas maistas, atsitiktinė suknelė, leidimas atnešti numylėtinius, kad dirbtų, ir taip toliau)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Aiškiai, kiekvienas asmuo padės skirtingą vertę ant lengvatų, įrašytų į sąrašą virš pagal jo ar jos pirmenybę. Tuo metu, kai medicinos nušvietimas žiniasklaidoje ir atostogų laikas yra beveik visuotinai svarbus jobseekers, keli turi mažai į jokias palūkanas dėl sveikumo programų ar mokymo apmokėjimo. Žinojimas, kokia pašalpa turi daugumą vertės darbo kandidatams padės jums suprojektuoti kompensacijos paketą, kuris priverčia talentingus asmenis priimti padėtis su jūsų kompanija.

Iš esmės, jei mokesčio vienišo nepakankamai, kad pritrauktų geriausią talentą – ir priluptų punktą, tai yra gana retai – jūs turėsite pasiūlyti kitus stimulus. Stimulai kuriuos jūs siūlote turi tapti jūsų kompanijos mokesčio filosofijos dalimi.

Kompensacija Ir Jūsų Kompanijos Mokesčio Filosofija

Visi recruiters žino kad kompensacijos paketas – t.y. atlyginimas plius pašalpa – kad jūs tęsiatės į darbo kandidatus žais lemiamą vaidmenį tiktai nene traukimas talentingų žmonių, bet taip pat ir jų išsaugojimas. Tai atspindės jūsų filosofiją dėl vertės, kurią jūs dedate ant tų, jūs samdote. Pasiūlykite menką paketą – vienas su žemu atlyginimu, nepakankama pašalpa, ar ir – palyginti su lenktyniavimu, ir žodis tikėtina pasklis, ta jūsų kompanija nededa aukštos vertės tarp savo darbuotojų.

Daug kompanijų gėrisi gera reputacija tarp jobseekers jų įsipareigojimui jų tarnautojų vertinimui. Su keliomis išimtimis, šitos kompanijos nustatė – ir palaiko – mokesčio filosofija, kuri rodo tą įsipareigojimą. Natūraliai, kai apdovanotas darbo pasiūlymais iš tokių kompanijų, kandidatai yra palinkę priimti juos, net kai aukštesnis mokestis yra pasiekiamas kitur.

Maistas išsinešimui yra, kad atlyginimas neturi būti svarbiausiu įrankiu, kurį jūs naudojate, kad pritrauktumėte talentingus tarnautojus. Kompensacijos paketas kurį jūs siūlote turi apimti žavių lengvatų ir pašalpos asortimentą. Jei jūs pasitikite vykdomąja komplektavimo firma, kad surastumėte talentingus žmones jums, įsitikinkite, kad šitie recruiters supranta jūsų visaapimančią mokesčio filosofiją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.