Perėjimas nuo kariuomenės į civilę paslaugą? patarimai, kad padarytų pakeitimą skubiai

parašė , 2014-07-16 09:34

Perėjimas Nuo Kariuomenės į Civilę Paslaugą? Kaip padaryti pakeitimą skubiai ir surasti praturtinantį darbą.

Kaip karinis veteranas, darantis perėjimą į civilį gyvenimą, jūs susiduriate su dideliu gyvenimo keitimo perėjimu. Jūs sėkmingai pastatėte karjerą karinės struktūros viduje paskutiniam metų skaičiui, įgijo vertingus įgūdžius, patirtį ir ekspertizę visame pasaulyje.

Dabar jūs turite išversti tai visi į civilį žargoną, kad vidutinis darbdavys supras ir pripažins jūsų vertę kaip potencialus tarnautojas.

Kad įvykdytų tai ir nustatytų jus ant teisingo kelio, vyriausybė siūlo daug išteklių perėjimui veteranų, daugumos garsenybės Perėjimo Padėjėjas Program (ČIAUPAS), kuris pirmo 180 viduje jūsų perėjimo gali pasinaudoti 3 dienų cechu, kuris leidžia jums ištirti karjeros vaidmenis, darbo paieškos strategijas, santrauką ir dangos laiško ruošimąsi, ir taip toliau
Šitie cechai yra gyvybiniai pereinančiam veteranui, kadangi tai leis jums nustatyti struktūrą jūsų naujam karjeros keliui. Studijuokite, kokius įgūdžius jūs turite, kurie yra perduodami ir kaip nustatyti kiekį tos patirties naujam darbui.

Šita vyriausybės programa, nors tiktai duoda jums tiek daug; spręskite patys dabar išvystyti stiprią santrauką, karjeros kelią ir pasiekti darbą profesijoje jūsų noras.

Daug darbdavių labai domisi karinių veteranų samdymu. Jūs turite darbo etiką, įgūdžius ir ekspertizę, kuri gali būti perduodama į beveik bet kokią pramonę. Kaip profesinis recruiter, kuris dirbo su gausiais pereinančiais veteranais; yra keli patarimai, kurie gali padėti nustatyti teisingą kursą;

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

(1) Darbas su gera kariuomene civiliam profesionalui atnaujina rašytoją. Toks, kas supranta tai, ką jūs padarėte kariuomenėje ir kaip išreikšti ir nustatyti kiekį jūsų patirties į santrauką, kuri pasiekia jūsų karjeros tikslus.

(2) Reguliuoja jūsų būdą kalbėti už civilę aplinką. Daugiau nereikia kreiptis į asmenis, yra "Seras" "Ponia", kalba paprasta kalba. Panaudokite civiles laiko užuominas, o ne karinis laikas.

(3), aptardamas projektus ar patirtį kalba apie vaidmenis, kuriuos jūs vaidinote, o ne projekto ar operacijų pavadinimai. Išvenkite kada galima, kad visa kariuomenė kalbėtų/kalbėtų žargonu.

(4) Paieška recruiters ir darbo agentūros, kurios sutelkia jų pastangas į Karinio personalo Perėjimą. Šitie recruiters turi unikalius kontaktus ir supranta tai, ką tai ima veteranui į perėjimą toli nuo karinės tarnybos.

(5) Pabrėžia jūsų įgūdžius, patirtį ir pasiekimus. Tinklas su taip daugeliu žmonių, kaip jūs galite.

Papildomai, kalbėdamas su taip daugeliu veteranų, kaip jūs galite, pasimokykite apie jų patirtį ir kaip jie padarė perėjimą; studijavimas apie tai, ką jie daro dabar gali atidaryti galimybes, kurios galėjo vesti jus į potencialią darbo galimybę.

Yra taip pat daug darbdavių, kurie turi programas vietoje pasamdyti pereinančią kariuomenę; Naminis Sandėlis, Wal-prekybos-centras, ir General Electric yra keli iš daugelio, kurie aktyviai suranda karinius veteranus. Jūs galite taip pat ieškoti internetinių darbo valdybų kaip Military.com, ar Monster.com galimybėms specialiai susitelkė ties tuo pereiti kariuomenę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.