Pigiausių greitųjų paskolų išdavimo sąlygos

parašė , 2017-08-22 23:34

AmcreditP { margin-bottom: 0.21cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); line-height: 115%; }P.western { font-family: "Calibri",sans-serif; font-size: 11pt; }P.cjk { font-family: "Calibri",sans-serif; font-size: 11pt; }P.ctl { font-family: "Times New Roman",serif; font-size: 11pt; }A:link { Lietuvoje finansų įstaigų, kurios skolina pinigus internetu, yra labai daug, tačiau klientams nereikėtų manyti, kad didelis jų skaičius palengvins greitos paskolos gavimo sąlygas. Žinoma, kuo daugiau kredito įstaigų, tuo didesnė konkurencija. Tai leidžia tikėtis pigesnių paskolų. Tačiau verta žinoti, kad pigesnės paskolos, kaip ir visos kitos, suteikiamos ne visiems. Pamirškite tuos laikus, kai paskolas buvo galima gauti neribotai. Dabar to nebėra, nes rinkos kontrolės ėmėsi vyriausybė. Dabar paskolų sektorius yra akylai stebimas. Kredito bendrovės tikrai nebeskolina bet kaip ir bet kam. Jos turi kruopščiai nagrinėti visų klientų duomenis. Iš jų būtina nustatyti ar asmuo gaus tokias pajamas, kurios bus pakankamos grąžinti skolas ar kas mėnesį mokėti tam tikro dydžio įmokas.

Visos greitos paskolos šiuo metu siūlomos atsakingiau nei anksčiau. Kreditoriams atsirado nemažai pareigų, kurių sulaužymas užtraukia baudas. Viena svarbiausių pareigų – įvertinti kliento kreditingumą. Be tokios procedūros nei vienas asmuo paskolos negauna. Tam, kad kreditorius galėtų tinkamai įvertinti jūsų kreditingumą, jūs turėsite pateikti ne tik savo vardą bei pavardę, be taip pat turėsite nurodyti savo asmens kodą, adresą ir kitą informaciją. Kreditorius tiesiog patikrins skolininkų duomenų bazes, peržiūrės jūsų kredito istoriją, pasižiūrės ar gaunate pakankamas pajamas. Būtent tada jis priims sprendimą dėl kredito išdavimo.

Visa tai turi atitinkamų pasekmių nedirbantiems greitų paskolų prašytojams. Nors kai kur teigiama (pvz. amcredit.lt), kad greitos paskolos bedarbiams vis dar gali būti suteikiamos išimtinose situacijose, realybė tikriausiai yra blankesnė. Dabar bedarbiai nebegali pasiskolinti taip lengvai, kaip anksčiau. Todėl neturintys darbo turėtų atkreipti ypatingą dėmesį į šiame straipsnyje aprašomus procesus.

Greitos paskolos negali būti dalinamos aplaidžiai vertinant klientų pateikiamus duomenis. Klientams, žinoma, turėtų mažiausiai rūpėti ar kreditorius kruopščiai įvertino duomenis. Labiausiai tuo rūpintis turi kredito bendrovės, nes būtent joms bus skiriamos baudos už netinkamą duomenų tikrinimą ir kreditingumo vertinimą. Klientams tokiu atveju reikėtų žinoti, kad finansų įstaigos privalėtų atlyginti nuostolius klientui, jeigu paskola buvo suteikta neteisėtai. Klientų interesus gina Lietuvos bankas. Tad, jeigu manote, kad kreditorius nepagrįstai išdavė paskolą ar kažkaip kitaip pažeidė jūsų teises, tuomet drąsiai kreipkitės į Lietuvos banką – jis padės išspręsti visas bėdas be teismų.

Kas liečia skolinimąsi internetu, tai labiausiai verta akcentuoti, kad greitos paskolos gali būti išduodamos ne tik paprastose ir senai veikiančiose kredito bendrovėse. Nuo šiol greitos paskolos teikiamos ir sutelktinio finansavimo platformose. Taip pat jos išduodamos ir privačių asmenų, kurie paskolų teikimu užsiima reikalaujant turto įkeitimo.

Pigiausios greitos paskolos išduodamos netgi keliems metams. Asmenims, kuriems norisi visas skolas grąžinti kuo paprasčiau, patartina pasižiūrėti į skolinimosi terminus. Aiškiau kalbant, jeigu jums suteikiama galimybė paskolą grąžinti per kelis metus, tuomet pasižiūrėkite kokios palūkanos būtų taikomos. Supraskite, kuo ilgesniam laikotarpiui skolinatės, tuo mažesnė palūkanų norma taikoma. Na bent jau taip yra daugelyje kredito bendrovių. Tuo labiau – skolinantis ilgesniam terminui, atsiranda galimybė gauti didesnę nei kelių šimtų eurų paskolą. Tad, jeigu norite išvengti bėdų, tai greitos paskolos turėtų būti imamos kuo ilgesniam laikotarpiui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.