Pirmini daiktai, kurie būtų žinomas dėl absolvento komplektavimo

parašė , 2014-05-25 07:59

Kompanijai ar organizacijai, kad klestėtų ir vystytųsi tam reikia naujų ir jaunų talentų, kurie gali apversti pramonę. Šitie talentai galėjo būti surasti absolventų, kurie zvimbia su naujomis mintimis ir svajonėmis. Be to jie yra tinkami kandidatai į įėjimo lygmenį ir mokomąsias padėtis, pasiekiamas organizacijoje. Daug kompanijų seka papildymo procesą, kad sugertų šituos talentus. Šiame straipsnyje mes pamatysime tai, ko recruiters siekia kandidatų ir kaip gerai kandidatas gali parduoti save, kad gautų teisingą darbo galimybę.

Užduoties apibūdinimas

Būtina, kad absolventą ar naujesnį iš kolegijos daro žinančius specifinį taisyklių sąvadą ir informaciją apie organizaciją, kurioje jie ketina dirbti. Jie turi būti gerai nusimanantys savo kasdieninėse pareigose tipiškos dienos, kuri savo ruožtu gali turėti didelį teigiamą poveikį jų darbo potencialui
Tai gali būti padaroma su daugialypėmis mokymo programomis ar apžvalgomis nuo ankstesnių absolventų, kurie dirba su kompanija, tai gali tikras pagriebimo dėmesys naujo jungimo asmens ir priversti juos matuoti didesnius aukščius.

Derama Komunikacija

Išrinkti kandidatai turi būti informuoti apie komplektavimo procesą. Tai dažniausiai įvykdoma per internetą, daugiausia kompanijos žiniatinklio svetainėje, kuri atsako beveik visus klausimus, kuriuos potencialus tarnautojas turi ant jų proto. Kai interviu demonstravimas ekrane yra baigtas, talentai yra identifikuoti ir prioritized pagal kompanijos poreikį. Elektroninį paštą nusiunčia kandidatams apie jų darbo pasiūlymo su kompanija patvirtinimą.

Mentoring Programos

Einamoji absolventų karta patiria darbą specifinis mokymas, po kuriuo jie dirbs, ir daug organizacijų aprūpina būsimą studijavimo programą, kad absolventai galėtų užtaisyti save su einamosiomis tendencijomis ir eiti kartu su pramonės standartais, tokiu būdu įgalinančiais juos vystytis profesionaliai.

Galimybių suformavimas

Kai kurie aukšti potencialūs naujokai galėtų atrodyti abejojantys apie pasiūlymą, pateiktą organizacijos. Tokiais atvejais būtina praleisti kažkokį laiką, kad pasamdytų, kad jie galėtų paaiškinti jiems apie jų darbo perspektyvas, ir jie padarė gerą pasirinkimą ir aprūpina gilesnį organizacijos įžvalgumą. Tokiu būdu, pasamdytas asmuo bus įsitikinęs ir gerai pagrįstas, ir organizacija gali prijungti į jų patogumo lygmenį, patikinantį juos darbo atmosferos lengvumas.

Atlyginimas ir Internatūra

Šiandieniai absolventai reikalingas patrauklaus mokesčio paketo ir internatūros, kuri yra įmanoma atitikti jų galo paklausą. Nors kompanija negali išleisti daug naujo absolvento samdymui, jie gali visada svarstyti prioriteto naujokus, kurie gali suformuoti vertingą vertingą dalyką kompanijai ateityje. Internatūra duoda vaiskų metodą ir darbdavio ir tarnautojo, kad ir būtų padaryti žinantys jų vaidmenis ir pareigas.

Etika ir Grįžtamasis ryšys

Dabar absolventai ne tiktai mato lygmenį ir organizacijos atlikimą, jie taip pat mato, kaip kompanija yra pagalba pasauliui. Organizacijos dabar ima žalesnes programas ir žingsnius sumažinime anglinių pėdsakų ir taip pat prisideda prie skirtingų viešų programų, kurios galėtų kelti susidomėjimą papildymo absolventui. Išvystykite deramą grįžtamąjį ryšį, kad recruiter būtų padarytas prieinamu to, kas potencialus absolventas siekia organizacijos. Tai gali būti įgyvendinama kolegijose ir universitetuose, kur nauji absolventai gali duoti savo nuomonę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.