Praktiško dizaino nešiojamas kompiuteris Toshiba

parašė , 2013-08-21 12:04

Toshiba Satellite C855 serijos kompiuteriai, praktišku dizainu, pavergs kiekvieno širdį. Viduje blizgus, jis puikiai išlaiko atsparumą pirštų antspaudams. Toshiba Satellite C855 serijos nešiojamieji kompiuteriai yra pakankamai paprasti. Jais lengva ir paprasta naudotis.

Toshiba Satellite C855 kompiuteriai yra labai tvirti. Plastikinis skydelis apie klaviatūros klavišus ir plotas virš optinių diskų yra ypač linkę į judėjimo spaudimą. Šie kompiuteriai yra yač lengvi, sveria tik 2,3kg, tad galės su jumis keliauti visur kiekvieną dieną.

Iš abiejų Toshiba Satellite C855 serijos kompiuterio pusių, yra USB 3.0 ir USB 2.0 jungtys, HDMI vaizdo išvesties, Ethernet ir VGA lizdai.

Toshiba Satellite C855 serijos nešiojamuosiuose kompiuteriuose taip pat yra Bluetooth 4.0, Wi-Fi ir HD Webcam programėlės, tad iš karto galėsite bendrauti su artimaisiais ir draugais.

Šios serijos kompiuteriai pasižymi švelniu ekrano vaizdu, tad nevargins Jūsų akių. Klaviatūra nesudėtinga ir lengvai naudojama, tad lengviausias prisilietimas padės Jums perprasti klaviatūros įpatumus.

Toshiba Satellite C855 serijos kompiuteris pasižymi puikia garso technologijų sistema. Puikūs vidiniai garsiakalbiai padės Jums mėgautis garso kokybe, o matinis ekranas nevargins akių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.