Protingi nurodymai jūsų darbo paieškai

parašė , 2014-02-19 13:56

Daugumai, ieškodamas darbo yra viskas apie taip daugelio santraukų pateikimą, kaip jie gali, kol jų nekviečia interviu viena iš tų organizacijų, kuriose jie norėjo dirbti. Tačiau, laikotarpis tarp AUTOBIOGRAFIJOS pasidavimo ir darbo pasiūlymo dienos keičiasi; keli sugebės padaryti tai labai trumpam laikotarpiui tuo metu, kai tai gali paimti amžinai kitiems.

Taip, kas tiksliai nustato ankstesnį išskyrus pastarąjį? Šitie supratimo darbo medžiotojai galbūt labiau tikėtina naudojo strategijas, kuris dirba šiandienėje labai konkurencingoje medžioklinėje darbo minioje. Patarimai apačioje aiškina šitas strategijas.
1. Žinokite save.

Pirmas žingsnis į iš tikrųjų, kad gautų tą svajonės darbą žino tiksliai, ko jūs norite, ką jūs galite pasiūlyti ir kokie jūsų prioritetai yra. Įvertinkite savo įgūdžius, palūkanas, vertes ir pasiekimus. Po to, suformuluokite savo medžioklinius darbo tikslus iš jūsų vertinimo.

2. Elkitės su savo santrauka ir apimkite laišką kaip jūsų komercinį metimą.

Bandydamas parduoti kažką, jūs tik neinformuojate potencialaus pirkėjo to, ką produktas gali apskritai daryti, teisingai? Jūs bandote suvokti kliento poreikį, ir pirmenybė ir siuvėjas pritaiko jūsų komercinį metimą nuo ten. Tai yra, kaip tiksliai jūs turite sukurti savo santrauką ir dangos laišką.

Padarykite tyrinėjimą organizacijos, kurią jūs sekate akimis ir suvokiate jų einamąsias vidaus problemas. Jie galėtų ieškoti eksperto ar patyrusio kandidato, ir jūs galėtumėte turėti kokybes, kurių jie reikalingas neužimtam darbui. Pabrėždamas jūsų įgūdžius kaip sprendimas, kurio jie ieško jūsų santraukoje, yra be abejo, kad jūs labiausiai tikėtina uždarysite pardavinėjimą ir gausite darbą.

3. Tinklas, tinklas, tinklas.

Atgal 2009, apžvalga tarp HR vadovų Pretendento, Pilko & Kalėdos atskleidė, kad jungimas į sistemą yra efektyviausias metodas darbo radime. Tai vis dar laikosi po teisingų 3 metų. Jungimas į sistemą, ir tinkle ir autonomiškai, yra toks tiksliai, kaip geriausios darbo vietos pasaulyje yra surastos. Tęskite skaityti šį straipsnį kai kuriems nepadarytiems tinklo patarimams:

- Sujungimo konferencijos ir rinkimai, kurie yra susieti su jūsų lauku. Jei jūs planuojate nueiti papildoma mylia, jūs galite prisijungti prie įvykių, kurie nėra susieti su pramone, kurioje jūs esate. Niekas negali pasakyti, ką (ar kas) jūs pasitiksite ten. Geresnis darbas, galbūt? – Paveja ankstesnius kolegas ir darbdavius. – Kalbasi su žmonėmis tiek daug, kiek jūs galite – nuo parduotuvės savininko mėsininkui banko kasininkui. – Pasirašo pramonės naujienlaiškius ir dalyvauja specifiniuose pramonei forumuose ar internetinėse valdybose.

4. Galvokite ir judėjimas prieš kitus.

Kai prieita prie darbo medžiojimo, geri daiktai tikrai neatvyksta tiems, kas laukia. Pabandykite šaltį, kviečiantį HR įstaigas, kad tikrintumėte dėl naujų darbo galimybių. Tuo metu, kai šaltas paklausimas gali būti bauginantis, ši strategija tikrai apsimokės, jei jūs būsite gana atkaklus. Aštrinkite savo šaltus paklausimo įgūdžius, būti proaktyvus ir priversti daiktus vykti.

Nėra jokio neigimo, kad darbo medžiojimas gali nutrinti jus. Visada laikykite teigiamą požiūrį ir palaikykite savo galvą aukštai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.