Sąmokslo teorija dienos – oro palydovas, uždarytas, kad paslėptų svetimšalius nuo visuomenės

parašė , 2013-01-15 11:07

Taip, aš suprantu, kad jūs mėgstate turėti savo sąmokslo teoriją dienos, ir štai kodėl jūs perskaitote mano straipsnius. Tikrovė yra, aš mėgstu labai duoti jums šitas sąmokslo teorijas, bet jūs turite suprasti, kad reikia daug, kad sugalvotų beprotiškas istorijas iš mėlynos spalvos, ir pabandytų priversti juos signalizuoti apie įstatyminius naudojančius įvairius žinių šaltinius ir informaciją, kurią aš randu tinkle. Kas žino, galbūt keli jie gaus beldimą į mano duris, jei viena iš mano sąmokslo teorijų iš tikrųjų atsitiktinai suklups ant kažko, kas galėtų būti tikras.

Iš tikrųjų, aš rūšis abejonės tai todėl, kad aš sudarau šią medžiagą plono Orų prognozė Šiauliuose, ir aš darau tai tiktai dėl pasilinksminimo. Dabar tada, išleiskite mane pasakoti jums apie sąmokslą šiandien. Jūs matote, dėl WikiLeaks fiasko, vyriausybė bijosi, kad kažkas viduje galėtų atiduoti faktą, kad svetimšaliai užgrobia mūsų planetą. Kadangi jie atneša savo erdvėlaivius į žemę, ir galų gale eina po vandenynu į jų povandeninius miestus, sūkurio srautai, sukurti nuo jų pastūmėjimo sistemos ir sugrįžimo, gali sukelti unikalią anomaliją, baisią oro struktūrą, ar keistas audras.

Vyriausybė bijosi, kad kažkas pamatys šitą Orų prognozė Šiauliuose struktūrą, kuri neprasideda dėl jokios priežasties, pradeda užduoti per didelį skaičių klausimų, ir paskui ištyrinėti ją toliau tiktai, kad surastų, kad yra erdvėlaivis netoli. Kad neleistų tai vykti, ką jie darė išjungia įvairius palydovus, radiolokacines sistemas, ir kitas daviklio technologijas, kurios yra apžiūrėtos žmonių, kurie turi mažiau negu “Vix Šeši” geriausios kokybės aukščiausias slaptas leidimas, kuris yra 4 ar galbūt tai yra 5 (aš negaliu atsiminti, kuris) lygmenys virš pralenkia paslaptį.

Vienas sprendimo raktas į visa tai buvo nesenas registravimas ant (Vado Taco) Slashdot; CmdrTaco 2010 m. gruodžio 7-ąją skelbė po Mokslo Žiniomis – “Nenaudėlio Palydovas, Uždaro Amerikos Orų prognozė Šiauliuose Paslaugas” – ką vyriausybė bando padaryti, yra danga tai viršuje apsimetantis, kad tai buvo tik valdžios išjungimas, ar kažkas sugedo. Todėl yra visada geriausios kokybės sudėtinga istorija, kad paslėptų faktus nuo visuomenės. Jie bijo, kad religingi žmonės galėtų išprotėti, jei jie randa, ten yra svetimšaliai, gyvenantys tarp mūsų. Iš tikrųjų, yra daugiau į šią istoriją;

“Radioweather rašo; “sekmadienį, dreifuojanti nenaudėlio ‘zombio’ Galaktika 15 palydovo su pritvirtintu siųstuvu susidūrė su palydovine duomenų paskirstymo sistema, panaudota NOAA Nacionalinės Oro Paslaugos (NWS), efektyviai uždarydama duomenų pasidalinimą tarp NWS įstaigų po visą šalį, taip pat kaip oro palaikymo grupes Amerikos Karinėms oro pajėgoms.”

Rezultatas buvo toks, kad prognozuotojai negalėjo pažiūrėti į savo žemėlapius, vaizdus, duomenis, ar prognozės įrankius. Iš tikrųjų, viskas nuėjo juoda, bet tada keistas Orų prognozė Panevežyje pasirodė, kadangi viskas grįžo tinkle. Bet duomenys nepataikė dėl to, kaip ta masinė audra susiformavo pirmiausia. Ir šis visas daiktas tęsė per daug mėnesių ir mėnesių dabar. Iš tikrųjų didžiulė audra Jungtinėse Valstijose, kurios apėmė 30 mūsų valstybių tuo pačiu metu savaitė kaip tik prieš Geriausios kokybės Rutulį buvo kitas toks pavyzdys.

Bet tikrovė yra tokia, kad dabar JAV Karinės oro pajėgos NORAD sugeba numatyti datą ir laikas, kuris erdvėlaiviai vėl pasirodys pagrįsti praeities sugrįžimo struktūra. Tokiu būdu jie yra labai rūpestingai pagaminti formuluotė kaip tai, kuris buvo taip pat ant Slashdot; “Jie taip pat išdėsto, kad problema tikėtina sugrįš vėl šį mėnesį prieš palydovinę tėkmę iš diapazono ir galų gale miršta dėl baterijos išeikvojimo.”

Baterijos išeikvojimas iš tikrųjų?

Oh, įsitikinęs, tai yra…

Bet dabar jūs žinote tiesą, ir aš dėkoju jūs nustatyti į jūsų dienos sąmokslo teoriją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.