Sekso prekės: iškrypimas ar sekso paįvairinimas?

parašė , 2013-09-15 09:02

Lietuviai – gana kuklūs žmonės, tikintys įvairiais gandais ir stereotipais. Sekso prekės Lietuvoje pasirodė gana neseniai, todėl dar ne visi įpratome jas naudoti. Žinoma, kai kurie žmonės nemato būtinybės, kiti mano, kad tai – kažkoks iškrypimas, tačiau būkime teisingi – sekso prekės, kaip ir bet kokios kitos naujovės lytiniam gyvenimui gali duoti daugiau naudos nei žalos.

sekso prekėsErotinės prekės šiandien gali būti paduodamos ne tik specializuotose parduotuvėse, bet ir internetu, kas tikrai yra labai patogu. Nusipirkti prekių galima tiesiog neišeinant iš namų, taigi, susitaupo laiko. Perkant internetu paprastai būna dar ir pigiau, be to, neišleidžiate pinigų degalams, kurių reikėtų važiuojant į parduotuvę.

Turbūt kiekviena pora ilgiau gyvenanti kartu sutiks, kad kartais mylėtis būna tiesiog nuobodu. Ir visai ne dėl to, kad partneriai atsibodo vienas kitam, anaiptol taip nėra, tačiau kartais tiesiog reikia pagyvinti savo lytinį gyvenimą, tačiau, ką daryti, jei visos pozos jau išbandytos? Seksualinį gyvenimą gali paįvairinti net ir menkiausios smulkmenos, o tai bene geriausiai padaryti padeda sekso prekės.

Tie kurie niekada nebandė sekso prekių, dažnai klausia, kokias sekso prekes rinktis. Gana sudėtinga vienareikšmiškai atsakyti. Jei vyrai skundžiasi priešlaikine ejakuliacija, pailginti lytinį aktą padės varpos žiedai, jei moteriai sunku patirti orgazmą, galima rinktis vibruojančius žiedus arba vibratorius. Vibratoriai gali būti naudojami ir sekso metu – partneris juo gali stimuliuoti moters klitorį. Norintiems išbandyti analinius žaidimus, siūloma pradėti nuo analinių kaiščių, vėliau galima rinktis falo imitatorius arba strap on'us (prisegamas varpas). Kai kurie žmonės mano, kad šie dalykai skirti tik homoseksualioms poroms, tačiau tai tikrai nėra tiesa.

Sekso prekės naudojamos tiek vienišų žmonių (pavyzdžiui, vibratoriai ar masturbatoriai), tiek ir porų. Tikrai nereikia gėdytis, kad esate iškrypėliai – tikrai taip nėra. Turbūt visi sutiks, kad seksas yra viena svarbiausių poros santykių dalių, todėl svarbu užtikrinti, kad lovoje nevyraus monotonija. Geras ir kokybiškas seksas gali sutvirtinti poros santykius, o orgazmo metu išsiskiriantis oksitocinas (laimės hormonas) ne tik kaip ranka nuima stresą, bet ir gerina nuotaiką.

Nors lietuviai gana kuklūs, tačiau vis drąsiau pradeda kalbėti apie seksą. O kodėl gi ne: tai – visiškai normalus dalykas, be to, dar ir labai svarbus. Sekso prekės gali padėti pagerinti jo kokybę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

HTML tags are not allowed.